دستکمگرفتهشده تور طراحی شده توسط Rakuten در توقف دوم ویترین باور نکردنی دبیرستان Hoops استعداد

نقل قول نکات برجسته:
“هنگامی که من شنیده ام در مورد اردوگاه من خیلی هیجان زده بود. من فکر کردم آن بود هفته بعد از من امضا کرده اما من تا به حال صبر کنید تا من برای آن آماده شده و آماده برای آن است. بنابراین من نشان داد تا همه در حال تماشای شما و شما به آنها نشان می دهد آنچه شما می توانید انجام دهید و فقط حلقه.”
جاش کشاورز, تاریخ Sharpstown دبیرستان

“قادر بودن به اینجا امروز به دیدن او (دختر) در برابر انجام برخی واقعا با استعداد kiddos واقعا ارضاء خود. برای دیدن آن به ثمر می آیند. ما واقعا هیجان زده در مورد فرصت و امیدوارم این را به نگه داشتن رفتن در مسیر درست است. او می خواهد به بازی در دانشگاهی سطح WNBA المپیک بازیکن یکی از اهداف نهایی. به این فرصت را به شرکت در چیزهایی مثل این واقعا باعث می شود او احساس او را یک گام نزدیک تر در دستیابی به اهداف خود. وقتی افرادی مثل استفان برگزاری این نوع از پلت فرم آن را واقعا الهام بخش برای مردم با رویاهای (مانند KJ).” Ree واکر گریراز شرکت کنندگان KJ واکر

“سال اول من پاره من ACL و این واقعا یک شکست بزرگ برای من برای دریافت ارائه می دهد. آمدن به این اردوگاه من فقط می دانستم که این امر به من کمک کند قرار گرفتن در معرض نگاه بیشتر. مربیان واقعا مربی ما و گفت: ما واقعا خوب اشاره گر بر روی چیزهایی که شما نمی خواهد فکر می کنم که مهم است که مقدار. و با استفان انجام این کار من فکر می کنم آن را واقعا به ارمغان می آورد مقدار زیادی از توجه به دختران کنار بسکتبال از آنجا که مردم به طور عمده تمرکز بر روی پسران و من فکر می کنم دختران باید توجه بسیار بیشتری است.” Logyn McNeil تاریخ راکوال هیت مدرسه

“آخر این هفته استعداد بود واقعا خوب است. در پسران سمت آن احتمالا از روز 1 تا 2 روز عمیق ترین و سخت ترین تصمیم گیری است که ما تا به حال در دو تور از سال 1 تا 2 سال. در طرف دختران امروز ما تا به حال برخی از تصمیم گیری های دشوار را. در واقع ما به ارمغان آورد ترین ما تا کنون به ارمغان آورد ، عمق استعداد واقعا خوب بود اینجا.”
براندون Payne (Stephen Curry را مربی شخصی)

“هنگامی که شما چهار یا پنج ستاره بچه هنگامی که شما در حال بالا 100 بچه, واقعیت این است که شما باید به خودتان را جدا از طرق مختلف چون که گفت: نه شما نمی توانید در نهایت جداگانه خودتان را با مهارت های خود را به دلیل شما قطعا می توانید, اما برای گرفتن متوجه شده – به منظور انجام شما باید برای انجام کارهای مختلف را به ایستادگی کردن. و خیلی از این است که چگونه با شما رفتار خود را چگونه شما پاسخ به مربیگری چگونه پاسخ شما به سختی چگونه شما رسیدگی به انتقاد. فاصله از بازیکن به بازیکن آنقدر نازک است که آن چیزهایی بودند که من به دنبال در برای کمک به تصمیم گیری من.” – برندن Payne (Stephen Curry را مربی شخصی)

“من فکر می کنم آن را بسیار جذاب است. ایجاد فرصت برای افراد جوان به بیرون می آیند و جایی برای اقامت در خارج از مشکل نشان دادن استعداد خود…فکر کردن در مورد در حال رشد در نیویورک, ما از فرصت ها مثل این. به ارائه چیزی شبیه به این برای بچه های جوان و ایجاد فرصت برای commoradorie و همچنین ملموس منبع عالی است.”
ناتاشا Hastings, 2-زمان المپیک مدال طلا

“این به من برای دیدن آنچه که استفان در حال انجام است. دادن دسترسی به ورزشکاران جوان که در حال تلاش برای آن را به سطح بعدی – چون من آرزو می کنم من تا به حال چیزی شبیه به این در حال رشد است. من نمی تواند استطاعت برای رفتن به برخی از این عمده اردوگاه.”
جاستین Forsettسابق NFL Pro کاسه

در مورد دستکمگرفتهشده تور طراحی شده توسط Rakuten
Underrated تور طراحی شده توسط Rakuten برای دومین سال در این زمان در سراسر ایالات متحده نقطه اصلی: لگد زدن با شیکاگو در شمال (فوریه 22nd-23rd), دالاس در جنوب (7 مارسth-8هفتم), واشنگتن دی سی از شرق (مارس 14th-15هفتم), لس آنجلس از غرب (مارس 21st-22nd), با قهرمانی نزدیک در منطقه خلیج (آوریل 3rd-5هفتم).

سال 2 از Underrated تور طراحی شده توسط Rakuten بازده Stateside بزرگتر و بهتر از آن پس بین المللی راه اندازی در سال گذشته است. همه تور متوقف می شود در حال co-جنسيت و رایگان و بالای هشت دختران و پسران از هر منطقه (64 فینالیست به همراه پدر و مادر/ نگهبان) خواهد بود پرواز به منطقه خلیج قهرمانی حسن هواپیمایی متحده. 64 فینالیست را در رقابت برای دو آرزو در نقاط کاری Under Armour انتخاب شد. دیگر ارائه شده شامل همان آموزش های تخصصی از استفان در دادگاه مربی براندون Payneارائه آمریکا امیدوار کننده ترین ورزشکاران با بهترین در کلاس منابع (دریل خارج از دادگاه, آموزش و پرورش, توسعه مهارتهای فردی, متخصص, پانل, و غیره.), دانش و دسترسی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در Underrated تور طراحی شده توسط Rakuten لطفا با ما آنلاین, Instagram, Facebook و توییتر.

تور تماس بگیرید
MYLINH CHAU/ [email protected]

مطبوعات تماس با ما
جانیس GOTT/ [email protected]
لورا POTESTA/ [email protected]
[email protected]

منبع دستکمگرفتهشده تور

لینک های مرتبط

https://www.underratedtour.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de