– با توجه به این شرایط هیچ چیز همه که تعجب آور اتفاق افتاده در تیمبرولوز’ 128-116 از دست دادن به قطعات روز یکشنبه.

گرگ تا به حال نه تنها بازیکنان در دسترس بودند و بدون آنها بالای دو با d’angelo راسل (برنامه ریزی استراحت) و کارل-آنتونی شهرها (شکسته مچ دست چپ) هر دو ، باقی مانده گرگ آویزان در اطراف بسیاری از این بازی به لطف مناسبی سه چهارم ادبانه و حتی ظرف شش امتیاز در چهارم قبل از دنور ضعف آن undermanned حریف به 22 نقطه سرب و cruised از وجود دارد.

نیکولا Jokic و پل Millsap تحت سلطه Millsap نمره 25 امتیاز و Jokic 24 به عنوان آنها در ترکیب به شلیک 20-برای-25 از این زمینه است. Kelan مارتین به ثمر رساند حرفه ای-بالا 21 امتیاز برای گرگ در حالی که اردن مک لافلین افزود 15 امتیاز و 10 کمک می کند.

برای گرگ ها این بود که یکی دیگر از ورزش در برجسته مثبت و با وجود 17 از دست دادن در 18 بازی.

اما 2019-20 گرگ واقعا دو واحد مختلف پس از بازسازی فهرستی قبل از مهلت تجارت. این آخرین تکرار است که هنوز هم بدانند چگونه به بازی با هر یک از دیگر.

“هی وجود دارد رفتن به دشوار” مربی Ryan ساندرز گفت. “همیشه وجود دارد هستند. هنگامی که شما در حال تلاش برای کار نسبت به چیزی خوب است و از طریق فشار کاری دشوار شما باید برای تحمل و قدرت. شما تحمل آن را با هم.”

یک جزء کلیدی از آن است که بدانند چگونه به یکدیگر را پاسخگو نگه دارید. ساندرز گفت: در حاصل کار دو و postgame او اجازه دهید بازیکنان بحث در میان خود لازم بلوک ساختمانی برای یک تیم در تلاش برای jell. این جای تعجب نیست که ساندرز گفت: قدیمی ترین عضو جوانترین تیم در NBA 33 ساله جیمز جانسون یک صدا فعال در این بحث.

“مربی رایان می گویند تا آنجا که او می خواهد و rah-rah ما تا آنجا که او می خواهد” گفت: جانسون بود که 13 امتیاز. “اما در پایان روز این بچه ها که در حال بیرون رفتن وجود دارد و مبارزه است. آن را فقط اصلاحی انتقاد. می رود که برای همه. هر کسی می تواند آمد تا به من, به من بگویید چه آنها را مشاهده کنید. من تا به هر کس دیگری.”

جانسون به ذکر است که شهرها و راسل انجام داده اند “شگفت انگیزی” کار با آن و اضافه کرد که او می بیند یک تیم از “برندگان” با وجود این خدمه جدید حذف چهار نفر از آن پنج بازی با هم.

“این بخشی از بازی — فیلم اشتباهات” جانسون گفت. “قادر بودن به نقد در بدترین بخش بازی و بوکس که در و نه اجازه آن را دوباره اتفاق می افتد. چیزهایی که چیزی اتفاق می افتد, شما بررسی کنید که جعبه و اجازه ندهید که آن را دوباره اتفاق می افتد. …

“ما فکر نمی کردم به صبر برای مربیان. ما شده ایم با داشتن برخی از بسیار بزرگ فیلم جلسات و من فکر می کنم رایان بوده است از دادن آن به ما نمی دادن ما کلید رتبهدهی نشده است, اما در همان زمان قرار دادن آن بر خودمان.”

می رود که برای هر کس در این فهرست از جمله کسانی که صرف بیشتر وقت خود را در G لیگ.

“این فقط منجر به همه ما انجام می دهند ما کار خود را با نگه داشتن هر یک از دیگر پاسخگو حتی اگر ما یک تیم جوان” گفت: مرکز Naz رید که تا به حال 13 امتیاز. “ما همه بزرگسالان به نقطه که در آن ما می دانیم که اگر کسی به ما گفتن به انجام چیزی به آن را انجام دهد. وجود دارد دو طرف ارتباط است.”

یکی از نقاط روشن یکشنبه بود بازی G Leaguers مارتین و مک لافلین. بازیکنان که صرف زمان قابل توجهی در آیووا را بیشتر و راحت تر در NBA به عنوان فصل رفته است.

“اینطور نیست که ما فریاد در هر یک از دیگر; ما در حال تدریس هر یک از دیگر” مک لافلین گفت. “ما بدانند یک سیستم جدید پس از ما گفتن بچه ها متفاوت به نظر می رسد در طول بازی و حاصل کار دو و postgame. ما قصد داریم به نگه داشتن ساختمان است.”

چند روز وجود خواهد داشت و پیشرفت بیشتری نسبت به دیگران وجود دارد و ممکن است ضرر و زیان بیش از برنده. اما گرگ می خواهید برای ایجاد عادات است که به نوبه خود آنها را به برندگان. بهتر است در برقراری ارتباط با یکدیگر یک شروع است.

“این چیزی است که شما می خواهید برای دیدن” ساندرز گفت. “که جوان ترین تیم در لیگ شما باید بچه ها که در حال دیدن آن را به یک هنجار شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de