نامشخص سرنوشت قربانیان زیادی مرکزی خیابان آتش در مینیاپولیس

اپراتورها از یک رستوران مکزیکی به شدت آسیب دیده در آتش سوزی روز دوشنبه گفت: آنها امیدوار می توانید آنها را دوباره در همان شمال شرق مینیاپولیس محل.

“سلام, Amigos” شروع یک Facebook پست از El Taco Riendo. “ما در حال رفتن را از طریق یک وضعیت بسیار غم انگیز در حال حاضر. ما با محبت تاکو Riendo شده است سوزانده است.”

مدت کوتاهی قبل از 5 p. m. روز شنبه, شعله های آتش و دود فرا گرفته ساختمان های متعدد در طول 2400 جلوگیری از NE. خیابان مرکزی و مجبور است تعدادی از ساکنان به ترک آپارتمان خود در طبقه بالا.

آتش سوخته و دیگر کسب و کار در هر دو طرف El Taco Riendo و همچنین به عنوان یک تعداد انگشت شماری از آپارتمان یک طبقه در بالا با توجه به آتش نشانی. بدون آسیب گزارش شده است.

این شرایط در مورد چگونگی فروغ آغاز شده باشد اما آتش مقامات بر این باورند آن آغاز شد و در یکی از آپارتمان ها.

عضو شورای شهر کوین رایش که بازدید آتشین و دودی صحنه خود را در بخش روز دوشنبه گفت که غرب به “رنج می برد ویرانگر از دست دادن” با تخریب سه ساختمان و مجبور به تخلیه تعدادی از ساکنان.

“آتش در سمت چپ یک سوراخ خمیازه در قلب جامعه ما و یاد و پود ما ‘خیابان اصلی’ ” رایش در بیانیه ای گفت. “بسیاری از دست داده اند خانه های خود را. مستقل از خانواده صاحبان کسب و کار و امرار معاش خود را از دست داده اند.”

رایش گفت: آتش و عواقب آن “نمی تواند در یک زمان بدتر همانطور که همه ما در تلاش برای مقابله با اثرات فعلی ما COVID-19 بحران است.”

“که مردم باید بی خانمان در زمانی که همه ما تبدیل به خانه ای برای ایمنی و پناهگاه و که برخی از ما محبوب ترین کسب و کارهای کوچک محلی باید نابود شود در زمانی که هر کسب و کار کوچک در حال آزمایش است به محدودیت های است که تقریبا غیر قابل تصور است.”

همانطور که از صبح روز دوشنبه رایش گفت: این نمای ساختمان در حال ایستاده و ثبات کار در جریان است از جمله لازم است ابزار کار و هیئت مدیره ساختمان-یو پی اس برای اطمینان از امنیت سایت.

در ضمن, El Taco Riendo گفت: در Facebook که خواهر خود را ناهارخوری نقطه در کریستال استقبال مراجعان و گفت: “با تشکر از همه شما برای تمام این 11 سال از کسب و کار ما [باید] در شمال شرق مینیاپولیس.”

توجه داشته باشید گفت: کسب و کار می خواهد به بازگشایی در این مکان اما “ما باید منتظر مقامات بدانید که چه وضعیت است.”

رستوران را آغاز کرده است GoFundMe کمپین آنلاین در تلاش برای ادامه پرداخت آن بیش از 20 کارمندان برای ماه بعد.

دیگر کسب و کار را تحت تاثیر قرار, با توجه به سازمان آتش نشانی و یک کافی شاپ و یک نانوایی و همچنین دفاتر انجمن ملی نامه حامل. مقامات آتش گفت: یکشنبه شب که آنها را باور نمی کند هر یک از ساختمان های آسیب دیده بودند اشغال شده در زمان.

مینه سوتا منطقه از صلیب سرخ گفته است که کمک به پنج ساکنان آپارتمان تمام بزرگسالان موقت و مسکن و غذا و لباس و سایر ملزومات.

کری کارلسون-مهمان یک سخنگوی صلیب سرخ گفت که ساکنان شد, سوال درباره شیوع کروناویروس و پس از نمایندگان آژانس با اعتماد به نفس بود که هیچ یک از آنها آلوده شد, “ما قادر به دیدار با کسانی که تحت تاثیر قرار گرفتند اجتماعی با استفاده از فواصل شیوه است.”

یکی دیگر از صلیب سرخ سخنگوی تارا Niebeling گفت ذهنی و عاطفی نیازهای ساکنان تحت تاثیر قرار “مهم تر از همیشه … بی سابقه ای در طول این زمان.”

“من نمی توانم تصور آنچه که این افراد در حال رفتن را از طریق” Niebeling گفت.

همچنین Niebeling گفت: اگر هر یک از ساکنان آسیب دیده توسط آتش هنوز به تماس با صلیب سرخ “آنها هنوز هم می تواند به ما برای کمک.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>