نهایی آریزونا bucket list: Top 25 چیز برای انجام در آریزونا

آریزونا پر است از چیزهای سرد را برای دیدن و آیا با همه چیز از مناظر جارو به منظره افزایش, بد بو, هنرمند مستعمرات به آرامش و تفریحی, تاریخی, بناهای تاریخی تنها در آریزونا موزه ها. در زیر باید انجام موارد برای اضافه کردن به لیست سطل هنگام سفر به آریزونا. بازدید ققنوس? بررسي فايلهاي بالا ما همه چیز برای انجام در داخل و اطراف ققنوس. ما همچنین یک لیست برای بهترین مکان برای بازدید در اسکاتسدیل آریزونا.

گراند کانیون

گراند کانیون yawns در سراسر بخشی از راه دور از آریزونا حدود 80 مایل از نزدیکترین شهرها مانند چوب پرچم و طوبی شهرستان. اگر از دیدن شکوه دره عمیق و باریک است که اولویت خود را بهترین گزینه برای اقامت در گراند کانیون, روستای تاریخی شهر در دره جنوبی rim ساخته شده برای تنها هدف از انطباق گردشگران است. تعیین شده ملی نقطه عطفی تاریخی روستا ساخته شده بود در سال 1901 هنگامی که سانتافه راه آهن تاسیس یک مسیر و انبار را از طریق پارک. برای تکمیل گراند کانیون تجربه اقامت در یکی از تاریخی و دوستدار محیط زیست شامل غرفه در پارک زمینه. این شرکت که مدیریت لژ مجاز با خدمات پارک های ملی برای ارائه به بازدید کنندگان خدمات می تواند به ترتیب هدایت سفر و پارک-حمایت ماجراهای. قایق سواری در سفر نیاز بسیار پرطرفدار مجوزها پس از پیش برنامه ریزی.

سدنا

این که آیا شما فقط چند ساعت در Sedona یا کل آخر هفته و یا هفته به کاوش شما پیدا کردن چیزی است که به یاد داشته باشید. گرداب سایت و هوای مقصد را برای افزایش پیاده روی و ماجراهای. نزدیک به شهر موزه ها و مغازه ها صحبت می کنند به این هنرمند در همه ما است. اگر شما فقط از طریق عبور نیز وجود دارد یک درایو منظره را امتحان کنید.

Monument Valley

سر به چشم انداز وسیع از شمال شرقی آریزونا و آن را به عنوان اگر شما وارد جهانی دیگر. بزرگراه رول بی وقفه در امتداد دشت با یک روح در چشم. زمین افزایش می یابد و خیلی خفیف و صخره آشکار خود را در فاصله. اکتشاف بیشتر کشف یک دره عمیق و باریک که در آن مردم باستان ساخته شده اند خانه های خود را, و که در آن برخی زندگی می کنند هنوز. جاده منجر به یک مکان جادویی که در آن راکی monoliths پشت سر هم از کویر طبقه. کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به سرگردان اراضی نوجو و هوپی مردم را به گنجینه وجود دارد که در هیچ کجای دیگر.

صفحه

دریاچه پاول: دریاچه پاول تساوی بازدید کنندگان در طول سال با آن کویر خشک آب و هوا و درجه حرارت گرم. در حالی که در ماه های زمستان مناسب برای chugging در یک خانه قایقی و sunning روی عرشه ماه های تابستان می تواند رسیدن به 100 درجه یا بیشتر ایده آل برای شیرجه رفتن به دریاچه آب سرد.

آنتلوپ کنیون: برای بازدید کنندگان ترجیح می دهند که به نگه داشتن پاهای خود را روی زمین بالا آنتلوپ کنیون یک شکاف کوچک کانیون چند مایل از صفحه و دریاچه پاول است صمیمی و نزدیک. شما می توانید آن را لمس کنید فراواقعی زیبایی و احساس باد که حک شده روی موج دار منحنی بیش از گذشته 180 میلیون سال است.

خم نعل اسب: نعل اسب خم پیاده روی در ضمن نشان می دهد که چگونه زمان و فشار را بدل سابق شن و ماسه به پیچیده مخطط ماسه خروس دیوانه در زاویه و فرسوده به عجیب و غریب آخرتی اشکال است. آن را عجیب و غریب و بسیار کهن چشم انداز که در آن شما نیم انتظار برای دیدن یک بسته dilophosaurs وسیله طعمه خود را.

جروم

بیش از یک قرن پیش جروم بود و جایی برای رفتن اگر شما دوست game, به کار در محله های تنگ صدها فوت زیر زمین. در حال حاضر معدن سابق شهر بسیار محبوب است با گردشگران و جمعیت توسط کسانی که استعداد (هنر و غذا و شراب) بهترین راه حل مناسب برای بالای سطح زمین تلاش. پرتاب در دیدگاه و شما تعجب در این شهر که چسبیده به یک کوهستان در راه است که به نظر می رسد به مخالف گرانش است.

آریزونا ثابت: توسط جروم هتل بزرگ ترین مکان خالی از سکنه در آریزونا ؟

شمال شرقی آریزونا

دره د عوضی: دره د عوضی (تلفظ دا-shay) با هزاران نفر از خرابه کنده کاری و نقاشی روی سنگ و احترام است توسط ناواهو. آن را به عنوان یک یادبود زنده با خدمات پارک های ملی. بیش از آتش در طول یک پیاده روی در مسیرهای پیاده روی و بازدید از سوار بر اسب و یا بر روی یک جیپ تور بازدید کنندگان حس کانیون تاریخ و معنویت.

Petrified Forest پارک ملی: بیشه درختان برخی به عنوان بزرگ به عنوان 9 متر قطر و 200 فوت قد یک بار towered بیش از سیلابی در اینجا. گاهی اوقات هنگامی که آن درختان و سقوط آنها به پایین دست شسته و به خاک سپرده شد. در طول زمان محلول سیلیس جایگزین درختان’ اصلی وودی بافت به آرامی آنها را تبدیل به سنگ. امروز کسانی که درختان جاذبه اصلی در Petrified Forest پارک ملی که sprawls در سراسر تقریبا از 220000 هکتار در نزدیکی هالبروک.

داستان از جنگل: اسطوره محو چوب سنگشده

Hubbell تجارت پست: گذشته و حال در کنار هم ایستاده در Hubbell Trading Post. قدیمی ترین عامل تجارت پست در رزرو ناواهو است که قسمت مساوی موزه هنر, گالری و فروشگاه عمومی یک محل که در آن بومی آمریکایی ها می آیند به فروش و یا تجارت پتو و فرش و طلا و جواهر برای مواد غذایی و ابزار و لباس. بسیاری از مشتریان امروز در حال نوه و نوه بزرگ از کسانی که داد و ستد با جان لورنزو Hubbell که خریداری تجارت پست در سال 1878.

, Bisbee,/سنگ قبر

, Bisbee,: شاید تنها چیزی که بیشتر محتمل از شهر, Bisbee, springing تا در طرف شیب دار دره عمیق و باریک در میان قاطر کوه است که آن را هنوز هم وجود دارد. بسیار شبیه به آن artsy همتای جروم در آریزونا مرکزی, Bisbee, ابداع خود را در اواسط دهه 1970 زمانی که آن زیرزمینی و روباز استخراج معدن زمین را به یک و نیم. در حال حاضر, Bisbee, در جنوب شرقی آریزونا است که مانند یک موزه تعاملی با ساختمان های تاریخی قابل پیاده خیابان ها و مغازه ها و مکان های فوق العاده برای خوردن و ماندن.

سنگ قبر: در نزدیکی قبر تاریخ است که بخشی از تار و پود زندگی روزمره است که تساوی بازدید کننده از سراسر جهان است. دوباره لوایح موزه ها و تورهای کسب و کار در اینجا. “شهر بیش از حد دشوار است به مرگ” زنده می ماند در تاریخ آن است. The O. K. Corral سایت که بدنام تیراندازی اتهام بزرگسالان پذیرش از 10 دلار برای re-لوایح. فروشگاه هدیه پر از tchotchkes مزین با O. K. Corral آرم.

توسان

پارک ملی ساگوارو: آیا شما ساعت روز یا یک هفته به کاوش در این منطقه آشنایی خود را به طراحی خود را تجربه. اگر شما می خواهید به برجسته در یک ساعت یا بیشتر سر به پارک توسان کوه منطقه و Bajada حلقه درایو یک unpaved به خوبی نگهداری جاده ها است. توقف در سیگنال هیل محل پیک نیک و یک پیاده روی کوتاه تا خط الراس به دیدن خستگي و دوست داشتنی نمایی از دره. اگر شما یک نیم روز چندین مسیرهای پیاده روی را می توان از Bajada حلقه. هیو نوریس دنباله 5 مایل در یکی از راه های به طور فزاینده ای دوست داشتنی views آن را به عنوان صعود. اگر شما می خواهید به صرف دو یا بیشتر از دو روز سر به بزرگتر Rincon کوه منطقه و توقف در مرکز بازدید کنندگان برای نقشه ها و مشاوره. کمپینگ مجاز است با backcountry اجازه.

INSTAGRAM-شایسته: کاکل کاکتوس ساگوارو نگاه نوع دیوانه.

سن خاویر دلم بس: یک نگاه و شما می دانید که چرا آن را به نام “کبوتر سفید از صحرا.” ماموریت کلیسای سان خاویر دلم بس قدیمی ترین دست نخورده اروپایی ساختار در آریزونا یک مثال بسیار زیبا از معماری سبک باروک. گرفتن آن را در نور حق و به نظر می رسد تقریبا لامپ های رشته ای. ساخت و ساز آغاز شد و در سال 1783 اما این ماموریت را ریشه بازگشت به 1692 زمانی که کشیش یسوعیون اوزهبیو فرانسیسکو کین برای اولین بار به O’odham روستای Wa:k (که او رونویسی به عنوان “بس”).

Sabino دره: Sabino, دره عمیق و باریک است که اغلب به نام توسان بدترین-مخفی نگه داشته است. فقط 12 کیلومتر از مرکز شهر شما پیدا کردن یکی از با شکوه ترین اماکن در آریزونا برای پیاده روی و پیک نیک و حتی شنا کردن است. اگر شما ترجیح می دهند به سوار شدن به جای پیاده روی تخته تراموا برای 3.8-مسیر تور است. شما باید یاد بگیرند که در مورد Sabino نهر غنی ساحلی منطقه و صخره است که 12 میلیون سال است.

Pima Air & Space Museum: بازسازی جنگ جهانی دوم پرواز قلعه یکی از نکات برجسته این موزه که در آن بیش از 300 تاریخی قابل توجهی هواپیماهای پارک شده در میان 80 هکتار و چهار شدس. این هواپیما در محدوده اندازه از یک مینی هواپیما است که می تواند از فکر به عنوان یک موتور سیکلت با بال B-52 Stratofortress, هشت-موتور کرگدن قادر به حمل 70000 پوند از سلاح. این مجموعه شامل خصوصی و تجاری و نظامی و صنعت و همچنین به عنوان یک ناوگان کوچک از هلیکوپتر.

دریاچه مید/Hoover Dam

دریاچه مید: زمانی که مهندسین dammed رودخانه کلرادو آن ایجاد یک مخزن شناخته شده به عنوان دریاچه مید. یک مایع واحه در گسترده کویر منطقه دریاچه مید تساوی هزاران نفر از مردم محلی و بازدید کنندگان در هر سال که بسیاری از لذت بردن از بازی در دریاچه. خدمات پارک های ملی مدیریت دریاچه مید اما نوادا بخش از حیات وحش اجرا در منطقه قایقرانی قوانین ایمنی. مقامات سهام دریاچه به طور منظم با انواع ماهی.

Hoover Dam: مطمئن باشید به کنار چند ساعت به تور افسردگی دوران مارول است که ایجاد آن است. بازدید کنندگان در مورد توسعه غرب زندگی در دوران رکود ساخت و ساز lingo از زمان حتی کارگران عزیز آزمایشگاه سیاه و سفید. پرماجرا حتی می توانید اضافه کردن یک هلیکوپتر سواری یا سفر با قایق.

آبشار هاواسو سیتی

سی مایلی غرب از گراند کانیون روستا یک مکان احاطه شده توسط انبوهی از گردشگران و وسایل نقلیه موتوری که از نام آن می تواند بزرگ مرکزی دره جهان از هم جدا. این serenely دیدنی خانه Havasupai سرخپوستان که رزرو نهفته در درون یک طرف دره در شمال آریزونا زیادی تنگه. بسیاری از بازدید کنندگان به روستای Supai, قلب, رزرو می آیند ، قابل توجه ترین ویژگی از یک سفر به خانه Havasupai است سه آبشارها. در خیره کننده دیدنی جانشینی آمده نوجو آبشار هاواسو سیتی می افتد و سپس Mooney می افتد. آبشار’ آب های فیروزه ای به قبیله خود نام: ha آب vasu برای آبی-سبز و pai برای مردم است. رنگ می آید از سنگ آهک است که به شدت متمرکز در غلت آب. اما رزرو برای پیاده روی به روستایی سبز آب از آریزونا Havasupai می افتد نمی آمد آسان است.

BEYONCÉ در آریزونا: Beyoncé رو منحصر به فرد دسترسی به آبشار

چوب پرچم

گردو دره: دره گردو است یک بنای تاریخی به پیش کلمبیایی زندگی ایجاد کرد. بقایای بیش از 300 elaborately طراحی اتاق هنوز هم در برخی از کم عمق غارها. آثار مکشوفه از آنجا که خلیج مکزیک پیدا شده است در دره عمیق و باریک, مدرکی است که این افراد بخشی از یک گسترده شبکه تجارت. راه رفتن هموار جزیره دنباله که حلقه در اطراف برجسته شبه جزیره از سنگ که juts به دره عمیق و باریک است که بهترین راه برای گرفتن احساس برای محل. همانطور که شما قدم زدن در کنار شما عبور از حدود دو دوجین سازه های ساخته شده از سنگ mortared هستند با هم با خاک رس. شما می توانید بیشتر در خانه جمع شده در حفره های دور در سراسر دره عمیق و باریک.

Wupatki-غروب دهانه: Wupatki-غروب دهانه است تلخ باقی مانده از فعالیت های آتشفشانی است. چشم انداز متفاوت بوده و به طور چشمگیری از تخت کم گیاهی و نه تند و تلخ مناظر همراه اول چند مایل به رنگارنگ خاکستر مخروط flanked توسط قد بلند ponderosa سنبه در انتهای جنوبی. شما همچنین می توانید کشف جذاب هند خرابه برخی از یک درایو کوتاه کردن جاده اصلی در حالی که تعمق افرادی که در اینجا زندگی می کردند تا زمانی پیش.

Snowbowl: Snowbowl به ارمغان می آورد از اسکی بازان را در زمستان اما ارجمند رفت و آمد مکرر نیز ارائه می دهد ناهار خوری و دیدنی در آن آسانسور در طول ماه های تابستان است. آسانسور طول می کشد بازدید کنندگان برای 11,500 پا با نمایش هایی که به لبه شمال از گراند کانیون. سفر طول می کشد حدود 25 دقیقه در هر جهت.

ققنوس/Scottsdale

ققنوس: آریزونا بزرگترین شهرستان می تواند شما را مشغول نگه دارید برای سال با موزه ها و دیگر نهادهای فرهنگی از جمله جهان معروف شنیده و ققنوس سمفونی. دوستداران طبیعت سوگند به صحرا باغ گیاه شناسی و باغ وحش ققنوس در حالی که بیشتر پرماجرا outdoorsy انواع گله به Camelback کوه و دره مسیرهای پیاده روی. خانواده ها با کودکان برای کودکان, موزه ققنوس و محله چلپ چلوپ پد و قابل اعتماد برای سرگرم کننده است.

Scottsdale: این شهرستان دارای یک نماینده در سراسر جهان برای غربی سرگرم کننده, کاباره ها, خرید و شیک استراحتگاه. برخی از نکات برجسته: WestWorld صنایع دستی 64 Scottsdale, مد, مربع, و فرمانت Scottsdale شاهزاده خانم.

پل لندن

Lake Havasu City, ممکن است باقی مانده است خواب آلود بازنشستگی شهر جز این که افزایش ترافیک نیمه راه در سراسر این سیاره و ساخته شده است که تمام تفاوت. در انگلستان محترم پل لندن در حال غرق شدن به رودخانه تیمز به دلیل ترافیک بیش از حد. به جای تخریب پل که باز در سال 1831 شهر آن را قرار داده تا برای فروش. در سال 1968 Robert P. McCulloch بنیانگذار Lake Havasu City, آن را خریداری برای $2.46 میلیون و بازسازی آن در آریزونا. بله این پل بود که در زمان چارلز دیکنز و خرس strafing زخم نازی جنگنده است محور Segway تورهای. چه طولانی و عجیب و غریب سفر آن بوده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>