انگلستان جانسون میاد پزشکان: “من به آنها مدیون زندگی من’

نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او بدهکار زندگی خود را به کارکنان بیمارستان در نظرات پس از خروج از بخش مراقبت های ویژه برای coronavirus درمان در حالی که دولت خود را تحت فشار به توضیح دهد که چرا تلفات رو به افزایش بود به طوری سریع است.

بریتانیا گزارش دو روز در یک ردیف از مرگ و میر بیمارستان افزایش بیش از 900 نفر است. روز جمعه مرگ و میر 980 پیشی گرفتن بالاترین ثبت شده در یک روز در ایتالیا سخت ترین آمار کشور در اروپا است.

دولت بریتانیا تا به حال به دفاع از خود پاسخ است که شامل انجام مراتب کمتر تست نسبت در برخی دیگر از کشورهای اروپایی و سفارش مستند آمد که نسبتا دیر است. وزیران نیز در برابر عذرخواهی برای کمبود دنده محافظ برای کارکنان بیمارستان.

Johnson, 55, گرفته شده است به سنت توماس بیمارستان در مرکز لندن در مارس 5, مبتلا, مداوم, علائم بیماری ناشی از کروناویروس جدید. در تاریخ 6 آوریل منتقل شد به بخش مراقبت های, جایی که او باقی مانده تا 9 آوریل.

“من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی. من به آنها مدیون زندگی من” جانسون گفت: از کارکنان بریتانیا دولتی خدمات درمانی در بیمارستان در اولین دیدگاه از آنجا که نقل مکان به یک به طور منظم بخش است. نظرات منتشر شد, به روزنامه نگاران و تایید شده توسط دفتر کار خود در روز یکشنبه.

خود را در خیابان داونینگ گفت جانسون “در ادامه به ایجاد بسیار خوب در حال پیشرفت است.” در غياب او امور خارجه Dominic Raab است deputizing برای او.

در نشانه ای از جاذبه های اضطراری ملکه الیزابت صادر دومین محوری پیام در یک هفته گفتن ملت که “coronavirus را به ما غلبه ندارد.”

اسقف اعظم کانتربری جاستین ولبی معنوی رهبر جهانی کلیسای آنگلیکان و همدلی تحویل عید پاک یکشنبه خطبه از خود در لندن, تخت, ثبت شده در کامپیوتر قرص.

“ما یک برنامه”

در همین حال وزرای بودند در مواجهه با پرسش های ناراحت کننده در مورد اینکه آیا نگران کننده ای در افزایش مرگ و میر به دلیل نسبتا دیر تصمیم به تحمیل یک مستند در مارس 23.

“خوب کشورهای مختلف متفاوت چرخه در شرایط که در آن آنها را از لحاظ گسترش این بیماری همه گیر” کسب و کار وزیر Alok شارما گفت: آسمان, اخبار روز یکشنبه هنگامی که خواست برای توضیح دلیل فقیر انگلستان اعداد.

وزیر بهداشت مت Hancock پیشنهاد در طول یک مصاحبه رادیویی در روز شنبه که بریتانیا روزانه مرگ و میر بیش از حد بود ایتالیا را به دلیل آن را به حال یک جمعیت بزرگتر. انگلستان جمعیت است که حدود 66 میلیون در حالی که ایتالیا با 60 میلیون.

وقتی پرسیده شد که چرا آلمان با جمعیت حدود 83 میلیون دلار تا به حال بسیار پایین تر شماره او گفت: “آلمان به وضعیت من نگاه بسیاری.”

وزرا باید اصرار داشت که دولت در زمان مراحل درست در زمان مناسب هدایت علمی مشاوره.

بیمه خدمات درمانی پزشکان و پرستاران در سراسر کشور در حال شکایت در مورد عدم تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). حدود 20 خط مقدم پزشکی کارکنان اند از این بیماری پس از درمان بیماران.

روز یکشنبه خواسته که آیا او خواهد عذر خواهی بیش از از دست دادن زندگی در بیمه خدمات درمانی و عدم PPE, Sharma پاسخ داد: “من گفت: من متاسفم برای از دست دادن زندگی در این بیماری همه گیر اما ما در مواجهه با یک وضعیت بی سابقه ای.

“ما یک برنامه ریزی ما در حال قرار دادن آن در محل ما مطمئن شوید که وجود دارد میلیون ها نفر از PPE کیت رفتن به خط مقدم و البته ما نیاز به انجام حتی بیشتر.”

رهبر جدید مخالفان حزب کارگر Keir Starmer گفت: دولت باید اذعان نقایص بیشتر آشکارا.

“من فکر می کنم این امر می تواند هوشمند از دولت به اذعان کرد که جاه طلبی خود را برای تجهیزات می شود که در آن باید … نیست که همسان و احتمالا فقط برای آن عذرخواهی می کنیم و با آن گفت:” اخبار آسمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im