نخست وزیر بوریس جانسون که خود منزوی در 10 خیابان داونینگ پس از آزمایش مثبت برای coronavirus را بنویسید به هر UK خانواده به اصرار مردم به ماندن در خانه.

جانسون که توصیف علائم خود را به عنوان خفیف است که منجر به دولت در پاسخ به بحران ریاست جلسات ویدئو کنفرانس. وزیر بهداشت مت, Hancock, نیز آزمایش مثبت است و کار از خانه.

“ما می دانیم که همه چیز بدتر خواهد شد قبل از آنها بهتر است” جانسون را در نوشتن خود را در نامه ای که ارسال خواهد شد تا 30 میلیون خانوار در سراسر بریتانیا با شروع از هفته آینده.

“اما ما در حال ساخت مناسب آماده سازی و بیشتر از همه ما به دنبال قوانین زندگی کمتر خواهد بود از دست داد و هر چه زودتر زندگی می تواند به حالت عادی بازگشت” او خواهد گفت:, با توجه به بیانیه ای از خیابان داونینگ.

بریتانیا گزارش کرده است 17,089 تایید موارد coronavirus و 1,019 مرگ و میر. اوج این بیماری همه گیر در کشور انتظار می رود که در چند هفته.

در ابتدا پس از مصرف نسبتا متوسط مراحل در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی جانسون ramped تا پاسخ خود را به کروناویروس در هفته گذشته, سفارش, میخانه ها, رستوران ها و مغازه ها را ببندید و ساخت اجتماعی فاصله اجباری.

در نامه خود او خواهد شد با تشکر از همه کسانی که مشغول به کار برای دولت-بودجه خدمات بهداشت ملی (NHS) فراهم می کند که بهداشت و درمان رایگان به هر کس در زندگی در انگلستان و الهام بخش بزرگ احترام در سراسر جامعه است.

“آن شده است واقعا الهام بخش برای دیدن ما پزشکان و پرستاران و سایر مراقبین افزایش بی نقص و به نیازهای ساعت” جانسون را می گویند.

“هزاران نفر از بازنشسته پزشکان و پرستاران در حال بازگشت به بیمه خدمات درمانی – و صدها هزار نفر از شهروندان داوطلب برای کمک به آسیب پذیر ترین.

“همین دلیل است که در این لحظه از ملی اضطراری, من از شما می خواهم لطفا به ماندن در خانه محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

در این نامه آمده است با جزوه شامل دولت مشاوره در شستن دست ها, قوانین, در, ترک خانه, راهنمایی برای کسانی که خود منزوی با علائم و یا محافظ مردم آسیب پذیر و توضیحات از علائم.

نامه و جزوه بخشی از دولت اطلاعات عمومی کمپین در coronavirus و انتظار می رود به هزینه 5.8 میلیون پوند (7 میلیون دلار) برای چاپ و توزیع. ($1 = 0.8031 پوند)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de