انگلستان جانسون اعلام کرد برنامه ریزی برای کاهش مستند مردم را به بازگشت به کار

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: coronavirus مستند به پایان خواهد رسید و در عین حال ترغیب مردم به “هشدار” به خطرات او به عنوان مشخص شده در برنامه های به آرامی شروع کاهش اقدامات است که تعطیل شده خیلی از اقتصاد برای نزدیک به هفت هفته.

اما او نیز به نام مردم سراسر بریتانیا برای بازگشت به کار اگر آنها نمی تواند انجام این کار از خانه.

جانسون قبلی موضع بود که مردم تنها باید به کار برود “اگر آنها باید.”

“ما در حال حاضر نیاز به استرس است که هر کسی که نمی توانید از خانه کار می کنند به عنوان مثال کسانی که در ساخت و ساز و یا ساخت و تولید باید به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار.”

در حالی که دولت او بود و جهت دادن به انگلستان می خواهد آن را به انگلستان و سایر کشورهای تشکیل دهنده – ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی – به همان روش. اما وجود دارد فوری بخش با اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: او چسبیده بود با این موجود “در خانه ماندن” پیام.

جانسون اعلام کرد که تعداد محدودی از محدودیت ها از جمله اجازه دادن به مردم به خارج از ورزش بیشتر و تشویق کسانی که از خانه کار می کند به بازگشت به شغل خود.

“این زمان به سادگی برای پایان دادن به مستند این هفته گفت:” در یک سخنرانی تلویزیونی ، “در عوض ما در حال برداشتن اولین گام های دقیق برای تغییر ما اقدامات است.”

جانسون دولت مواجه شده است به انتقاد از احزاب مخالف و دیگران بیش از آن در دست زدن به همه گیر و نخست وزیر است که با احتیاط از گرفتن ترمز کردن بیش از حد به زودی. بریتانیا coronavirus مرگ و میر – 31,855 – بالاترین دوم در جهان پس از ایالات متحده امریکا. بخش عمده ای از موارد و مرگ و میر شده است در انگلستان.

تصمیم دولت به جای آن “در خانه ماندن” شعار ضرب به صورت هفته بود انتقاد احزاب مخالف که به نام جدید “هشدار” پیام بیش از حد مبهم است.

جانسون زودتر توییتی یک دولت جدید پوستر با قوانین از جمله “ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است” “محدود کردن تماس با افراد دیگر” و “حفظ فاصله خود را اگر شما بیرون بروید.”

در سخنرانی خود جانسون گفت: مردم باید همچنان به کار از خانه اگر آنها می تواند اما از دوشنبه کسانی که نمی توانند مانند افراد مشغول به کار در ساخت و ساز و تولید باید “به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار.”

از شنبه, مردم اجازه خواهد داشت تا به مقدار نامحدود, هوای آزاد, ورزش, او گفت:, و می تواند نشستن در آفتاب خود را در محلی پارک رانندگی به مقصد دیگر و بازی های ورزشی با اعضای خانواده خود.

تا به حال افرادی بوده اند انتظار می رود به ورزش در خارج از منزل پس از یک روز انجام این کار به صورت محلی و با وجود های اخیر حملات ناخوشی از آب و هوای گرم — گفت: نه برای رفتن به پارک به نشستن در آفتاب.

اجتماعی فاصله قوانین هنوز هم باید اطاعت Johnson, گفت:, و اضافه کرد که جریمه خواهد بود افزایش یافته است برای کسانی که آنها را شکستن.

او دقیق یک سیستم هشدار اعم از سطح 1 که در آن ویروس است که دیگر حاضر به سطح 5 مهم ترین, که اجازه خواهد داد که دولت به پرچم خطرات در نقاط مختلف انگلستان و به کاهش و یا افزایش محدودیت های که در آن لازم است.

قربانیان گفت: تنها اصلاح او به ساخت مستند اقدامات بود که به مردم اجازه می دهد به ورزش بیش از یک بار در روز.

“(که) تنها تغییر است که دولت اسکاتلند قضات است که آن را بی خطر است به را در حال حاضر بدون به خطر می اندازند سریع تجدید حیات از ویروس” او در یک کنفرانس خبری گفت.

ماهیان خاویاری نیز گفت: او تا به حال خواسته دولت بریتانیا را به استفاده از آن “هشدار” تبلیغات انتخاباتی در اسکاتلند است.

کار سلامت, سخنگوی Jonathan Ashworth همچنین با انتقاد از “هشدار” شعار. “بسیاری از مردم خواهد بود متعجب و متحیر از آن گفت:” تلویزیون بی بی سی. “این ویروس واقعا بهره برداری از تردید و رشد در ابهام ما نیاز به وضوح در همه زمان ها است.”

آهسته و محتاط

اقتصاد بریتانیا – جهان پنجمین شده با چکش توسط همه گیر و مستند اقدامات است.

دولت مواجه ثابت سوال از کار و دیگران در همین کشور قفل شده است و نه پایین در اوایل همین دلیل آن را تلاش کرده است به اداره توده تست و چرا وجود داشته است کمبود تجهیزات حفاظتی برای پزشکان و کارکنان مراقبت.

جانسون خود نقاهت پس از سقوط بدحال با COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس ماه گذشته.

ساندی تایمز گزارش داد که علمی مشاوران خود گفته بود دولت است که مرگ و میر می تواند بیش از 100,000 تا پایان سال اگر مستند اقدامات آرام هستند بیش از حد سریع است. یکشنبه, بریتانیا گزارش داده بود برخی از 219,183 تایید عفونت.

جانسون گفت که در اولین ماه ژوئن 1, دولت ممکن است در یک موقعیت برای شروع مرحله به مرحله بازگشایی مغازه ها و دریافت های اولیه دانش آموزان به مدارس در مراحل.

در اولین ماه ژوئیه و اگر عفونت نرخ حمایت از آن وجود دارد می تواند دوباره باز کردن حداقل برخی از صنعت مهمان نوازی و دیگر اماکن عمومی و ارائه آنها در امن و اجرا اجتماعی فاصله او اضافه شده است.

با هر دو نرخ مرگ و بستری شدن در بیمارستان در حال سقوط جانسون گفت: این امر می تواند “جنون” اجازه می دهد تا یک دوم سنبله در عفونت.

تغییرات خواهد شد از نزدیک تحت نظارت در محلی سطح منطقه ای و ملی و دولت خواهد بود “دریغ نکنید برای قرار دادن بر روی ترمز” اگر در حال شیوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de