انگلستان به صرف $890 میلیون در پست-Brexit مرز آماده سازی

با کمتر از شش ماه تا انگلستان انتقالی عضویت در اتحادیه اروپا تنها بازار به پایان می رسد وزیران را اعلام کرد قصد دارد به صرف 705 میلیون پوند ($890 میلیون) در مرز زیرساخت ها است.

دفتر هیئت دولت مایکل گوو وزیر مسئول و انگلستان Brexit آماده سازی روز یکشنبه اصرار انگلستان می توانست همه چیز را در جای خود برای Jan. 1, 2021, زمانی که موجود موقتی به پایان می رسد. انگلستان و اتحادیه اروپا هنوز به توافق در آینده خود رابطه تجاری.

یک درز نامه ای از وزیر تجارت لیز خرپا هفته گذشته مجموعه ای از وزارت او را نگرانی در مورد دولت های پس از Brexit مرز قصد دارد از جمله افزایش خطر قاچاق و ممکن است چالش از سازمان تجارت جهانی. صحبت کردن با همسرم گوو گفت: وجود اختلاف نظر در دولت و از آن زمان به “ترک خوردگی در پیاده سازی.”

اگر چه گوو با تاکید بر “فرصت” گفت: من وجود داشته باشد برای انگلستان کسب و کار خارج از اتحادیه اروپا وزیران در حال حاضر آماده سازی آنها برای افزایش هزینه های. یک دولت جدید وب سایت ارائه می دهد مشاوره در مورد چگونه به استخدام یک کسب و کار با یک پایگاه در داخل اتحادیه اروپا برای رسیدگی به آداب و رسوم بوروکراسی خواهد شد که درگیر در حرکت کالا در سراسر کانال انگلیسی.

دولت جدید مرز ترتیبات را به تمرکز بر روی هوشمند زیرساخت گوو گفت: بدون توضیح بیشتر است.

دولت خریداری کرده است 27 هکتار سایت حدود 20 مایل (32 کیلومتر) از بندر دوور برای “برگزاری” تاخیر کالا, وسایل نقلیه, گاردین روز جمعه گزارش داد. “این نه به قصد ایجاد یک بتن کامیون پارک” گوو بی بی سی گفت.

انگلستان قصد دارد مرز خود را با ایرلند منتشر خواهد شد در اواخر این ماه با توجه به گوو. در حالی که نخست وزیر بوریس جانسون اصرار وجود خواهد داشت هیچ بررسی بر روی محصولات در حال حرکت بین ایرلند شمالی و بریتانیا گوو وجود دارد گفت: احتمالا “یک یا دو نه ساده فرآیندهای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im