انگلستان سیگنال های آن را به حالت تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ

وزیر امور خارجه Dominic Raab نشانه های انگلیس ملحق خواهد شد متحدان بین المللی آن در تعلیق یک معاهده استرداد با هنگ کنگ بعد از چین تحمیل امنیت ملی در قانون سابق بریتانیا استان است.

Raab گفت: آسمان, اخبار روز یکشنبه او را به روز رسانی مجلس روز دوشنبه در انگلستان استرداد ترتیبات با هنگ کنگ کمتر از یک هفته پس از این کشور ممنوع اعلام شرکت ارتباطات چینی Huawei Technologies Co. به عنوان یک تامین کننده طولانی مدت برای آن 5G شبکه بیش از نگرانی در مورد امنیت زیرساخت های آن است. Raab همچنین با اشاره به چین “فاحش نقض آشکار حقوق بشر” این کشور اویغوری اقلیت.

Raab گفت: او قول داده بود در تاریخ 1 ژوئیه به انجام یک بررسی از استرداد ترتیبات و پس از اتمام این مطالعه به روز رسانی خواهد شد اعضای پارلمان. کانادا و استرالیا در حال حاضر به حالت تعلیق در استرداد موافقت نامه با هنگ کنگ در حالی که آمریکا و نیوزیلند در حال بررسی ترتیبات خود را. این کشورها را تشکیل می دهند موسوم به “پنج چشم” هوش-های سازمان ملل.

انگلستان به شدت از آن انتقاد پکن و مسکو آن را به عنوان به دنبال ایجاد یک محل برای خود در جهان پس از مبارزه با تروریسم در اروپا. در روز سه شنبه Raab دیدار خواهد کرد, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در لندن است. Pompeo نیز با توجه به دیدار با گروهی از قانونگذاران محافظه کار که فرم نفوذ چین گروه پژوهشی.

“ما در حال لغزش به برخی از رویکرد جزمی یا راه” Raab گفت. پرسید: اگر انگلستان و چین هنوز هم در یک “عصر طلایی” از روابط دیپلماتیک Raab پاسخ داد: “این یک عبارت من استفاده کنید.”

چین سفیر انگلیس لیو Xiaoming هشدار داد Raab که اگر او به دنبال اعمال تحریم بر هر نفر در چین وجود خواهد داشت “مصمم پاسخ.”

“شما دیدید که چه اتفاقی بین چین و ایالات متحده” لیو گفت: در این Andrew Marr نشان می دهد. “آنها تحریم مقامات چینی ما تحریم خود سناتورها مقامات است. من نمی خواهم برای دیدن این tit-for-tat بین چین و ایالات متحده اتفاق می افتد در چین-انگلستان روابط. من فکر می کنم انگلیس باید خود را مستقل سیاست خارجی و نه از رقص به لحن آمریکایی ها مانند آنچه که اتفاق افتاده است به Huawei.”

انگلستان Huawei ممنوعیت باعث چین هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان طول می کشد اعتبار

Raab بازی کردن این ایده است که لندن می تواند با استفاده از آن جدید Magnitsky عمل به انجام این کار است. “این کاملا درست است که ما می توانیم willy-nilly تصمیم گیری در تحریم x یا y” او به بی بی سی گفت. “ما برای ساخت یک پایه شواهد و که طول می کشد زمان طولانی بیش از حد.”

Infinite به حالت تعلیق مذاکرات برای ساخت یک ستاد جهانی در انگلستان و مقامات حزب کمونیست در پکن هشدار داده اند شرکت انگلیسی انجام کسب و کار در چین آنها را به تلافی بر تصمیم دولت برای متوقف کردن کار با Huawei Technologies Co., ساندی تایمز گزارش داد.

به طور جداگانه سفیر روسیه به انگلستان آندره Kelin رد اتهامات که هکرها مرتبط با هوش خدمات هدفمند انگلیسی coronavirus تحقیقات واکسن و متهم انگلیس از حملات سایبری علیه روسیه است.

بریتانیا National Cyber Security Centre گفت: واکسن و درمانی بخش در کشورهای مختلف هدف قرار داده شده است توسط یک گروه شناخته شده به عنوان APT29 که در آن گفت: “مسلما” بخشی از دولت روسیه هوش. سازمان های امنیتی در آمریکا و کانادا بعد حمایت یافته است.

حملات سایبری

Kelin گفت: مقامات روسیه را کشف کرده بود “چندین حملات سایبری” نشات گرفته از انگلستان در کشور اخیر رفراندوم قانون اساسی که هموار راه را برای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای ماندن در قدرت به 2036. او گفت: روسیه نیست “متهم بریتانیا به عنوان یک دولت” است اما به جزئیات بیشتر.

Raab گفت Kelin ادعا می کند که “بدون اعتبار” توصیف اتهامات به بی بی سی به عنوان “کاه بودن را برای منحرف کردن اذهان از این اتهامات بسیار جدی ما می گذاری.”

مجلس هوش و کمیته امنیت منتشر خواهد شد مدتها در انتظار گزارش روسیه از دخالت در انتخابات و جاسوسی این هفته است. “من نمی quaking در چکمه های من در مورد آن” Raab گفت: بار رادیو در روز یکشنبه وقتی پرسیده شد که اگر هر یک از مقامات بریتانیا خواهد بود دخیل در این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im