نخست وزیر بریتانیا جانسون هشدار دوم COVID-19 موج در اروپا

نخست وزیر بوریس جانسون هشدار می دهد که موج دوم این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است جریان در برخی از نقاط اروپا است.

“من می ترسم شما در حال شروع به دیدن نشانه هایی از موج دوم این بیماری همه گیر. و همه ما به یاد داشته باشید آنچه در گذشته اتفاق افتاد زمان” جانسون به بی بی سی گفت شنبه. “این کاملا حیاتی از این رو است که ما را به آماده سازی لازم است در اینجا در انگلستان است.”

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز هر چند اصرار مکان هایی مانند ایبیزا هستند امن تر از مکان در انگلستان و به نام دولت بریتانیا تصمیم به اعمال 14 روز قرنطینه در هر ورود از اسپانیا به عنوان “ظالمان.”

“نگاهی به جزایر قناری های Belisarius این مناطق والنسیا اندلس که در آن وجود دارد تاکید می کنم پایین تر شیوع این ویروس در بریتانیا گفت:” روز سه شنبه در مصاحبه با Telecinco شبکه تلویزیونی اضافه کرد که “64.5 درصد از موارد جدید ثبت شده در دو سرزمین.”

میزان عفونت در اسپانیا است 47.2 مورد در هر 100000 نفر در حالی که انگلستان در ساعت 15 با توجه به آخرین آمار و ارقام از مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری بیماری.

ملی اسپانیا وزارت بهداشت در روز دوشنبه گزارش داد 6,361 جدید موارد 4000-plus مورد خروش پس از جمعه. انگلستان در حال حاضر بیش از 300,000 coronavirus موارد – ترین در اروپا است. اسپانیا نزدیک است و تقریبا 280,000 موارد است. آلمان حدود 207,000 موارد است.

سوئد نرخ جدید موارد 34.9 در هر 100000 نفر; بلژیک است 29.1. هر دو کشور بلغارستان و پرتغال گزارش نرخ بالا – و رومانی است که در میان بدترین ها در اتحادیه اروپا در 66.7.

بسیاری از کشورهای اروپایی برداشته داخلی مرز محدودیت در ماه ژوئن. گردشگران بین المللی نیز مجاز به بازدید از برخی کشورها شروع در 1 جولای.

“ما هنوز نمی دانیم اگر این آغاز موج دوم اما البته آن را می توان” Lothar Wieler سر از آلمان در بیماری های عفونی آژانس موسسه کخ رابرت به دویچه وله گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im