بریتانیا چهره رهبری بحران با بوریس جانسون در ICU

انگلستان است که در مواجهه با یک بحران رهبری آن را به عنوان سر به اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس با بوریس جانسون مبارزه خود را برای بهداشت و درمان در بخش مراقبت های ویژه و دولت خود را تحت فشار به گرفتن بر روی شیوع.

55 ساله نخست وزیر به بیمارستان منتقل شد یکشنبه شب برای آزمایشات روتین پس از تلاش برای به لرزش خاموش Covid-19 اما وضعیت او بدتر شده در روز دوشنبه بعد از ظهر. پوند کاهش یافت و پس از آن دولت اعلام کرد که او تا به حال منتقل شده به این مرکز برای اکثر بیماران به طور جدی بیمار.

جانسون بود دریافت اکسیژن درمانی در سنت توماس ” بیمارستان در لندن خود را برای کمک به تنفس بود اما آگاهانه و نه بر روی یک دستگاه تهویه, مقامات گفت. وزیر امور خارجه Dominic Raab در حال حاضر deputizing برای جانسون.

“وجود دارد یک فوق العاده قوی و روحیه تیم در پشت نخست وزیر-و مطمئن شوید که ما همه برنامه های نخست وزیر به ما دستور برای ارائه به آنها را اجرا در اسرع وقت” Raab گفت: در یک مخلوط مصاحبه تلویزیونی.

نخست وزیر این کشور رو به وخامت سلامت تشدید مشکلات پیش روی کشور آن را به عنوان آماده برای موارد برای صعود بیش از 10 روز آینده. بیش از 5000 نفر کشته شده اند در انگلستان از ویروس و ملت همچنان در مستند در حالی که خدمات سلامت در تلاش برای پر کردن کمبود کارگران و حیاتی پزشکی کیت مانند هواکش و ماسک محافظ.

مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی

آن را فوق العاده به نوبه خود از وقایع برای جانسون. بیش از دو ماه پیش او در اوج قدرت خود, جشن بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا پس از به ثمر تاکید بر پیروزی در انتخابات.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک حامی جانسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که او می گفت: شرکت های داروسازی به در تماس گرفتن با لندن به ارائه کمک. مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده “نه پیچیده” درمانی برای درمان این ویروس با “واقعا باور نکردنی, نتایج” اما مشخص نیست آنها.

“هنگامی که شما به ارمغان آورد به مراقبت های ویژه می شود که بسیار جدی با این بیماری خاص” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

با جانسون از عمل تست نشده Raab خواهد شد و در حال حاضر نیاز به گرفتن در دولت دستگاه و هماهنگ کردن همه گیر پاسخ. بریتانیا استراتژی برای شکست دادن coronavirus در حال حاضر تحت فشار با وزرای پذیرش آنها تا به حال انجام داده به اندازه کافی برای آزمایش مردم برای عفونت.

جانسون خود انتقاد قرار گرفته بود توسط کارشناسان پزشکی و اعضای خود حزب محافظه کار برای عدم عمل به سرعت به اندازه کافی برای بستن مدارس و ممنوعیت تجمعات عمومی.

دولت بخش

شده اند وجود دارد تفرقه در میان جانسون مقامات در طول دوره خود را از انزوا در حال حاضر یک وضعیت است که خطرات بدتر با Raab بود که رهبری یک رقیب به جانسون در سال گذشته در حال حاضر مسئول است.

جانسون نشان داد در تاریخ 27 مارس که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و قرار بود به انزوا در خیابان داونینگ آپارتمان. وعده های غذایی خود را و مقالات رسمی باقی مانده بودند در خارج از درب خود را اما او همچنان به صندلی روزانه بحران جلسات از طریق ویدئو با لینک.

برتر ثبت چندین “selfie” پیام های تصویری برای رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر که در آن او اصرار داشت او به خوبی انجام شد و همچنان در اتهام. در زمان هر چند او به نظر می رسد نفس و مشخصه ناخوشی.

در طول روز در دوشنبه جانسون گفته نخست وزیر همچنان در کنترل دولت بود و در ادامه به نگه داشتن در تماس با تیم خود را. او “در ارواح خوب” در صبح روز دوشنبه پس از یک “راحت” شب با وجود سرفه و تب, مقامات گفت.

هنوز جانسون تیم به اطلاعات چند وقتی پرسیده شد که چه چیزی تغییر کرده بود. خبرنگاران سوالات مطرح شده بیش از چگونه به طور جدی بیمار جانسون بود که پس از Raab فاش کرد که این جفت ارز در حال صحبت نمی کند, از شنبه.

برتر به خوبی دریافت آرزوها از همکاران از جمله پیشینیان خود را ترزا می و دیوید کامرون به عنوان به خوبی به عنوان رئیس حریف حزب کارگر رهبر Keir Starmer. رهبران بین المللی از جمله ایرلندی برتر لئو Varadkar و رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه نیز با ارسال پیام پشتیبانی می کند.

جانسون نامزد کری Symonds که حامله است و نیز نشانه های این ویروس بوده و جداسازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de