لندن — R escuers کشیده دو مرد بدن از دریاهای خشن در سواحل جنوب شرقی انگلستان و پرسنل نظامی بسیج برای کمک به ایجاد موانع سیل شنبه به عنوان بریتانیا محکم برای دومین مستقیم, آخر هفته از آب و هوای طوفانی.

چهارم به نام طوفان فصل لقب دنیس توسط بریتانیا ملاقات کرد دفتر آب و خدمات باعث گسترده سفر اختلالات و تا به حال بالقوه باعث آسیب بیشتر نسبت به آخر هفته گذشته را طوفان Ciara با توجه به در حال حاضر اشباع شده زمین در خیلی از کشور است.

بدن یک مرد کشیده شد از دریا یک قایق نجات از سلطنتی ملی قایق نجات نهاد و پس از هفت ساعت جستجو است که درگیر یک کشتی نیروی دریایی سلطنتی. جستجو شروع قبل از طلوع آفتاب پس از یک تماس پریشانی از ب گاز Margrethe یک مالتی تانکر بود که لنگر کردن شهر ساحلی از مرگت.

پلیس گفت که آنها در تلاش بودند برای ایجاد هویت مرد. در یک حادثه جداگانه بدن یک مرد دوم کشیده شد از دریا در بعد از ظهر. مقامات گفتند مرگ بود نه درمان به عنوان مشکوک.

این ملاقات در دفتر تا به حال 31 سیل هشدارهای در محل در سراسر انگلستان است که به معنی جاری شدن سیل شد و انتظار می رود بیش از آخر هفته. یکی دیگر از 26 صادر شد در اسکاتلند و شش در ولز.

طوفان شد و انتظار می رود به تعمیق اواخر روز شنبه و روز یکشنبه با تمام نقاط کشور به طور بالقوه در خط آتش. این طوفان می تواند تولید باد تا 85 نات (98 مایل در ساعت) و امواج بالاتر از 100-پا-بالا (30 متر) با توجه به ایالات متحده خدمات ملی آب و هوا اقیانوس مرکز پیش بینی.

مقامات از مردم خواست تا تمام اقدامات احتیاطی ممکن است. صدها پرواز لغو شد. Easyjet برای مثال لغو حدود 230 پرواز در داخل و خارج از بریتانیا به عنوان سرعت باد تنظیم شد به آمار 70 مایل در ساعت (113 kph.).

قطار خدمات نیز به طور قابل توجهی مختل شود. سفر هرج و مرج تحت تاثیر قرار ده ها هزار نفر از مسافران در آنچه که به طور معمول مشغول سفر روز برای خانواده ها از آنجا که اکثر مدارس تعطیل هستند در هفته آینده برای اواسط زمستان ،

بسیاری از نگرانی در مورد طوفان خطرات متمرکز در شمال انگلستان است که رنج می برد در طول طوفان Ciara. حداقل هشت نفر کشته شدند در سراسر اروپا که در آن طوفان.

در روز شنبه حدود 75 انگلیسی پرسنل ارتش و 70 ذخیره شد کمک به بیرون کشیده جوامع در سیل زده کلدر در دره منطقه در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان احداث موانع و تعمیر آسیب دیده سیل دفاع.

“نیروهای مسلح ما همیشه آماده برای حمایت از مقامات محلی و جوامع در هر زمان که آنها به آن نیاز دارید” بریتانیا وزیر دفاع بن والاس گفت. “واکنش سریع ارتش امروز کمک خواهد کرد با ارائه سیل امداد رسانی به جوامع محلی در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im