اقتصاد بریتانیا کاهش بیشترین رکورد در میان Coronavirus مستند

انگلستان اقتصاد فاسد شده تحت فشار از coronavirus مستند و استقراض دولت است افزایش به بالاترین سطح در زمان صلح و سابقه افزایش فشار بر دولت برای تنظیم یک استراتژی خروج.

نخست وزیر بوریس جانسون recuperating در کشور محل اقامت پس از اینکه به طور جدی بیمار با COVID-19 است در مواجهه با انتقاد از سیاستمداران مخالف و برخی از اپيدميولوژيستها برای واکنش بیش از حد به آرامی به رمان شیوع کروناویروس.

با تعداد مرگ و میر در بیمارستان ها هدف قرار دادن 18,738 وزرا مشغول به کار هستند به رول کردن یک توده تست و ردیابی برنامه را امتحان کنید برای کاهش نرخ انتقال و احتمالا سهولت اقدامات سختگیرانه است که باید همه اما بسته اقتصاد است.

وزرای شده اند در تلاش برای توضیح مرگ بالا نرخ محدود تست و کمبود کیت محافظ و آسیب به جهان پنجمین اقتصاد آمار خانه در روز پنج شنبه.

“ما در حال تجربه یک انقباض اقتصادی است که سریع تر و عمیق تر از هر چیزی که ما را دیده اند در قرن گذشته و یا احتمالا چندین قرن” بانک مرکزی انگلستان نرخ بهره گذارنده Jan Vlieghe گفت.

بهبود او گفت بعید است سویفت.

این IHS Markit/CIPS فلش انگلستان کامپوزیت شاخص مدیران خرید (PMI) کاهش یافت و به یک رکورد جدید کم از 12.9 از 36.0 در ماه مارس – نه حتی به ضعیف ترین پیش بینی در یک نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان بود که با اشاره به یک مطالعه از 31.4.

انگلستان صادر خواهد شد 180 میلیارد پوند ($222 میلیارد دلار) بدهی های دولت بین آوریل و ژوئیه بیش از آن قبلا برنامه ریزی شده برای کل سال مالی است.

بدهی های این کشور کوه بیش از 2.5 تریلیون دلار و خالص استقراض بخش دولتی می تواند به 14 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال بزرگترین واحد سال کسری بودجه پس از جنگ جهانی دوم ،

یک نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان در روز پنج شنبه با اشاره به حدود 13 درصد انقباض اقتصادی در خروجی در سه ماهه جاری خواهد بود که بزرگترین پس پرونده آغاز شد و پس از جنگ جهانی دوم ،

انتظار برای تزریق واکسن

دولت هنوز منتشر نشده استراتژی برای انهدام از این مستند نیز تحت بررسی. دویچه بانک گفت: این کشور محدود تست ظرفیت یک مشکل است.

“انگلستان عقب تقریبا هر رسانه به اقتصاد بزرگ جهان وقتی که می آید به کروناویروس آزمون” دویچه بانک الیور هاروی گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

وزیر بهداشت مت Hancock وعده داده است به 100000 نفر در هر روز تست شده توسط پایان ماه آوریل است. برخی از 23,560 آزمايشات انجام شده در مارس 22 – آخرین روز که داده های در دسترس عموم است و هنکاک گفت: انگلیس در حال حاضر به حال یک آزمایش ظرفیت 51,000.

بریتانیا تست هماهنگ کننده جان نیوتن گفت: کشور در مسیر رسیدن به آن هدف و هنکاک افزود که دولت را گسترش coronavirus تست برای تمام کسانی که در نظر گرفته کلیدی کارگران و معلمان و کارمندان دولت و تحویل رانندگان است.

قبلا تنها بهداشت و درمان کارکنان و کسانی که به کار در خانه های پرستاری شده اند قادر به گرفتن آزمون.

“ما می توانیم آن را آسان تر و سریع تر و ساده تر برای ضروری کارگر در انگلستان که نیاز به یک آزمون برای دریافت یک آزمون” هنکاک یک کنفرانس خبری گفت. “این همه امر ضروری کارگر خانوار بیش از حد.”

او گفت: 583,496 تست های انجام شده تا کنون در بریتانیا و پیشنهاد یک مقیاس بزرگ آزمایش پیگیری و ردیابی برنامه برای نگه داشتن نرخ انتقال کم می تواند باز کردن راه برای برخی از کاهش های اجتماعی فاصله گرفته است.

“آزمون پیگیری انجام به طور موثر می تواند کمک به سرکوب انتقال در راه است که اجازه می دهد تا شما پس از آن به کمتر اجتماعی فاصله قوانین” هنکاک یک کنفرانس خبری گفت.

اما نوعی از محدودیت در زندگی روزمره به احتمال زیاد مورد نیاز برای بقیه سال با توجه به زمان مورد نیاز برای توسعه و رول از واکسن و یا پیدا کردن یک درمان دولت رئیس پزشکی مشاور کریس Ersin روز چهارشنبه گفت:.

دانشمندان در بریتانیا شروع آزمایشات بالینی بالقوه COVID-19 واکسن در روز پنج شنبه به عنوان دیگر واکسن توسعه دهندگان در سراسر اروپا نیز شدت کار خود را تجربی عکس در برابر این بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de