بارگذاری نیاز به درایور سواران به پوشیدن ماسک در سراسر جهان

Uber Technologies, Inc. روز چهارشنبه گفت: آن را به رانندگان تحویل کارگران و سواران در سطح جهان به پوشیدن ماسک به عنوان کشورهای سراسر جهان شروع به کاهش محدودیت ها با هدف مهار گسترش coronavirus.

آغاز روز دوشنبه این شرکت نیاز به هر کس با استفاده از آن سوار-نقطه خدمات در ایالات متحده و کانادا و مکزیک و اروپا و بیشتر در آمریکای لاتین و کشورهای آسیایی به پوشیدن برخی از فرم صورت پوشش و درخواست مسافران به نشستن در پشت.

این شرکت همچنین کاهش تعداد مسافر مجاز در استاندارد آن بارگذاری سواری برای سه نفر از چهار.

بارگذاری خواهد شد و انتشار تغييرات آن راننده و سوار برنامه برای اطلاع رسانی به کاربران در مورد تغییر مدیران گفت: در تماس با روزنامه نگاران در روز چهارشنبه.

تکرار عدم تطابق با نیاز می تواند منجر به غیر فعال کردن حساب برای هر دو سواران و رانندگان مدیران گفت.

قبل از شروع کار خود را هر روز برنامه نیاز به درایور نگاهی به عکاسی از خود با ماسک و بررسی کنید که آنها نمی نمایشگاه هر coronavirus علائم تایید می کنند که آنها را بررسی وسایل نقلیه خود را و توافق می کنید به رول کردن ویندوز در طول سواری.

Uber ارشد مدیر مدیریت محصول Sachin Kansal گفت: این شرکت نیز به دنبال اضافه کردن selfie تاییدیه برای سواران.

Uber اجرایی دارا Khosrowshahi روز چهارشنبه گفت که این شرکت اختصاص داده است بیش از 50 میلیون دلار برای خرید ماسک و عفونی برای رانندگان است.

Uber به دست آورد بیش از 20 میلیون ماسک صورت و توزیع برخی از پنج میلیون نفر از آنها را به تاریخ Kansal گفت: در تماس است.

راننده گروه های حمایت را مورد انتقاد بارگذاری و خود را کوچکتر ایالات متحده رقیب, Lyft, Inc. برای قرار دادن بار بر روی رانندگان به خرید مواد ضد عفونی کننده و اطمینان از ایمنی.

Lyft هفته گذشته اعلام کرد که این امر نیاز به درایور و سواران به سایش پوشش صورت.

پرسید که آیا بارگذاری خواهد ارائه کمک های مالی به رانندگان نیاز به تمیز کردن لوازم Kansal نه ارائه پاسخ مستقیم اما گفت که این شرکت را به فکر کردن بود که “به طور مداوم در حال تحول است.”

Kansal همچنین گفت که رانندگان آزاد بودند به پرداخت هزینه برای نصب و پلاستیکی تقسیم ورق در اتومبیل های خود را.

دیدی چینی سوار-های شرکت پرداخت به نصب موانع پلاستیکی در ماشین در پکن برای حفاظت از سواران و رانندگان است.

Uber را سوار-نقطه خدمات که در دسترس است در بیش از 900 شهرستانها در سراسر جهان است که از دیدن یک افزایش تدریجی در ridership در ماه مه از همه گیر ناشی از پایین در این شرکت گفت: در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im