Uber میسازد خاموش 3,500 کارکنان از طریق زوم

یک مدیر اجرایی در حال بارگذاری گذاشته 3,500 از کارمندان این شرکت در طول سه دقیقه زوم تماس پس از coronavirus همه گیر باعث شده است که سوار-های شرکت به درآمد عظیم, ضربه, با توجه به u. k. روزانه ایمیل.

Ruffin Chaveleau رئیس بارگذاری را فینیکس مرکز تعالی, اخبار شکست به کارگران از طریق تماس تلفنی.

“ما سواری کسب و کار است که توسط بیش از نیمی از” Chaveleau گفت: هزاران نفر از کارگران که در یک کنفرانس تلفنی. “به اندازه کافی وجود دارد کار را برای بسیاری از خط مقدم پشتیبانی از مشتری کارکنان.”

“نقش خود را نهفته است و امروز شما خواهد بود آخرین روز کاری با Uber” Chaveleau گفت. “شما باقی خواهد ماند در حقوق و دستمزد تا تاریخ ذکر شده در خود را قطع بسته است.”

بارگذاری گزارش در آن سرمایه گذار سایت $2.9 میلیارد دلار زیان خالص و گفت: این امر توقف استخدام همراه با رها از هزار نفر از کارگران در آن شرکت ،

“با هر کس از راه دور و تغییر این قدر ما تا به حال برای انجام این کار در راه است که به ما اجازه به شما به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به طوری که شما نمی شنیدن آن از آسیاب شایعه,” Chaveleau گفت. “من هم می خواستم به ارائه این خبر شخصا و فقط یک لحظه کوتاه به با تشکر از شما برای کمک های خود را برای بارگذاری.”

Uber کارمند صحبت کرد که به ایمیل های روزانه تحت خواست نامش فاش نشود گفت: این شرکت می تواند به کار گرفته اند که با شکستن اخبار در یک راه بهتر است. او همچنین گفت: بیشتر اخراج انتظار می رود.

“آنها به ما هیچ اطلاع” کارمند گفت. “اگر من از دست رفته است که زوم تماس بگیرید من می خواهم که از دست رفته ، ما می دانستیم که آنها نمی باید رانندگان پشت, اما آنها لازم نیست که هر کسی پشت.

او افزود: “این یک 3,700 شخص زنده زوم تماس بگیرید. آن را کنترل می شد. من ترجیح می دهم که تا به حال متوجه خواهید شد. روز قبل به ما گفته بودند ما می دانیم در دو هفته چه بخش خواهد بود اجازه رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im