آریزونا باید دو درایو از طریق تست گزینه ها و برخی از دسترسی به تست آنتی بادی برای COVID-19 خط مقدم برای کارگران رژیم صهیونیستی است. mlb اعلام کرد روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی.

افزایش آزمایش کلیدی برای درک درست گسترش ویروس در آریزونا است و یک عامل بحرانی در یا چگونه دولت می تواند شروع آرامش هر اجتماعی فاصله اقدامات و یا اقامت در خانه سفارش دهید.

آریزونا تا به حال تا کنون انجام شده بیش از 44,000 آزمون تا حد زیادی در خصوصی آزمایشگاه با توجه به آخرین شماره منتشر شده توسط وزارت امور خارجه روز سه شنبه. اما تست شده است بسیار محدود و در مواردی که علائم خفیف هستند و بعید است که قادر به گرفتن تست شده است.

“ما نیاز به بیشتر, خیلی بیشتر,” Ducey گفت. “وجود دارد و نه یک فرماندار در کشور که نمی کند نیاز به تست بیشتر با در دسترس بودن بیشتر از تست و سریع تر برگرد از نتایج.”

Walgreens باز کردن دو درایو از طریق تست سایت در آریزونا Ducey گفت. آن است که هنوز روشن نیست که در آن دو تست سایت خواهد بود, او گفت:, اما هنگامی که از مکان های شناخته شده آنها خواهد بود ارسال شده در azhealth.gov.

آریزونا نیز دریافت کرده است 15 Abbott Laboratories, تست ماشین آلات است که می تواند به سرعت در حال انجام COVID-19 آزمون و ماشین آلات آن توزیع خواهد شد برای تست آسیب پذیر جمعیت Ducey گفت.

و دانشگاه آریزونا همکاری را با دولت برای ایجاد 250,000 تست آنتی بادی است که تشخیص اینکه آیا یک فرد تا به حال COVID-19 به احتمال زیاد یکی از بزرگترین مقیاس آنتی بادی تست پروژه های در کشور, اگر نه بزرگترین. کسانی که آزمون را به سمت مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان.

Ducey نیز صادر سه دستور اجرایی سهشنبه مرتبط با مراقبت های بهداشتی از جمله صدور گواهینامه تغییرات برای مراقبان اطلاعات اضافی-گزارش الزامات و پزشکی از راه دور برای پوشش غرامت کارگران.

دکتر کارا مسیح مدیر آریزونا, گروه خدمات بهداشتی و گفت: دولت نیز در گفتگو با CVS در مورد تست. تست می تواند گسترش به بیشتر از جمعیت یک بار زنجیره تامین مسائل هستند که منجر به کمبود منابع هستند خطاب به او گفت:.

“به محض این که ما بیشتر تست, مجموعه, لوازم, که زمانی که ما قادر خواهید بود برای باز کردن آن را به همه” مسیح گفت.

چه آنتی بادی تست ؟

UA گفت: آن را دریافت کرده بود 3.5 میلیون دلار از دولت به تولید آنتی بادی آزمون است که خواهد شد مورد استفاده برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان.

UA رئیس جمهور رابرت رابینز همچنین می خواهد همه دانشگاه, دانشجویان اعضای هیات علمی و کارکنان — 60,000 نفر در کل — قادر به دریافت آنتی بادی آزمایش او گفت: در روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. این دانشگاه گفت: در آزادی مطبوعات است که تلاش می شود بودجه توسط کمک های مالی خصوصی.

رابینز گفت که او برنامه ریزی شده به داوطلب به اولین کسی باشید که برای دریافت خون کشیده شده برای آزمایش پادتن هفته آینده چرا که او معتقد است که او ممکن است در تماس با این ویروس.

“من فکر می کنم من قصد دارم برای اولین بار است که داوطلب به خون کشیده دوشنبه آینده,” او گفت:. “من”m رفتن به این فیلم اجازه دهید همه ببینید که چگونه است که همه کار می کند. و من هرگز شرط مقدار معمولا بیش از یک دلار اما من شرط می بندم من آنتی بادی, چرا که حتی اگر من تا به حال هرگز تب من هرگز تا به حال سرفه و من فکر می کنم که با تمام مخاطبین من تا به حال من می شود جای تعجب نیست اگر من اصلا به آنتی بادی است.”

Ducey همچنین با اشاره او اعضای خانواده که بیمار در دو ماه گذشته که می تواند به نفع از آنتی بادی آزمایش به درک اگر بیماری های خود بودند COVID-19.

در اینجا چگونه تست آنتی بادی کار می کند: هنگامی که مردم مریض بدن تولید آنتی بادی است که پروتئین در خون است که افزایش تا برای مبارزه با عفونت به عنوان بخشی از یک پاسخ ایمنی است.

این آنتی بادی می تواند باقی می ماند در بدن برای مدتی. هنگامی که یک فرد از بهبود عفونت خون حاوی آنتی بادی است که می تواند کمک به دفع کردن همان عفونت باید آن را بازگشت.

تست آنتی بادی می توانید ببینید اگر یک فرد را نشان می دهد و نشانگر داشتن یک عفونت است که بدن ایجاد آنتی بادی به مبارزه با. این نوع تست است و هنوز به طور گسترده ای در دسترس برای افرادی که اعتقاد دارند ممکن بود COVID-19.

“تعیین اینکه آیا یک درصد قابل توجهی از افراد باید COVID-19 آنتی بادی مهم است به بازگشت به طور منظم تعامل اجتماعی” دکتر Michael D. Dake معاون ارشد رئیس جمهور برای دانشگاه آریزونا علوم سلامت است که نظارت بر تولید این آزمون گفت: در آزادی مطبوعات. “از طریق آنچه که ما امیدواریم که در نهایت می تواند یک تست جامع برنامه, دانشگاه محلی و امکانات مراقبت های بهداشتی می تواند شروع کار نسبت به برقراری مجدد به طور کامل عملیاتی یادگیری و محیط کار.”

رابینز گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که او فکر می کند 250,000 آزمون انجام می شود ظرف یک ماه. او گفت: تست شروع می تواند به عنوان اوایل هفته آینده و یا ماه مه 1 در آخرین.

در یک UA تماس را فشار دهید پس از Ducey کنفرانس مطبوعاتی گفت: Dake مقیاس UA تست آنتی بادی می تواند بزرگترین در کشور است. یک بار این تست را به طور کامل یافت وجود دارد می تواند حدود 5000 آزمایش های انجام شده در هر روز Dake گفت.

به نظر او تلاش برای تست خط مقدم کارگران به یک فاز و تست آنتی بادی می تواند به طور گسترده تر در دسترس پس از آن.

Dake گفت: از آن می تواند ارزشمند برای دیگر کارگران به عنوان کسانی که کار در فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها بسته به اینکه چگونه آن را پیشرفت می کند.

“بدیهی است که این پتانسیل را دارد که واقعا اطلاع رفتن به جلو به آنچه ما می خواهیم انجام دهیم با بقیه شهروندان” Dake گفت:, و اضافه کرد که دولت تصمیم اولیه 3.5 میلیون دلار باید اولویت بندی مراقبت های بهداشتی کارگران و پاسخ اضطراری.

3 جدید اجرایی سفارشات در سلامت

Ducey نیز صادر سه دستور اجرایی روز سه شنبه.

یک سفارش در دسترس خواهد به اولین پاسخ دهندگان به آدرس افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در گزارش قبلی 14 روز. این اطلاعات شامل نام بيمار است و قرار است به محرمانه نگه داشته شود.

منظور این است که محدود به افزایش نگرانی های حریم خصوصی اما در صدور آن به فرماندار نوشت که با داشتن این اطلاعات اجازه می دهد اولین پاسخ دهندگان به اقدامات احتیاطی لازم در هنگام پاسخ به تماس برای کمک.

سفارش دیگر نیاز است که بیمه غرامت کارگران برنامه ها و خود برنامه های بیمه پوشش پزشکی از راه دور بازدیدکننده داشته است.

و سوم به منظور اجازه می دهد تا برای در کار آموزش مراقبين در زندگی کمک امکانات.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در rachel.leingang@gannett.com و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im