UA محققان مشغول کار بر روی تست برای تشخیص COVID-19 آنتی بادی در افراد بدون علائم

دانشگاه آریزونا محققان را آغاز کرده اند که با استفاده از یک آزمون است که می تواند تشخیص حضور COVID-19 ویروس در یک فرد است که بدون علائم واضح و احتمالا تعیین اینکه آیا کسی که یک بار با آلوده COVID-19.

آزمون خواهد بود محدود به تعداد کمی از بیماران برای شروع, اما آن می تواند کمک به پاسخ به سوالات مهم در مورد وسعت ویروس و احتمال عفونت مجدد. از همه مهمتر محققان امیدوارند تا با استفاده از تحقیقات برای پیشبرد یک واکسن یا درمان برای COVID-19.

محققان دانشگاه خود را دریافت کرد اولین نمونه برای آزمایش از یک تایید و دوره نقاهت COVID-19 بیمار در روز جمعه. پس از نمونه اول تست شده است, محققان گفت: آنها ادامه خواهد داد به لحن خوب تست.

آزمون اقدامات حضور آنتی بادی در خون بیمار. آنتی بادی ها پروتئین های ایجاد شده توسط سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت ها و ویروس ها. اگر یک فرد دارای COVID-19 یا قبلا آن بدن خود را تولید منحصر به فرد آنتی بادی در پاسخ که هنوز هم در حال حاضر در خون پس از عفونت پاک.

با مطالعه این آنتی بادی موجود در خون یک فرد دو منجر شود محققان UA immunologists Deepta باتاچاریا و Janko Nikolich امید برای پاسخ به سوالات مانند آنچه منحصر به فرد آنتی بادی های مهم برای مبارزه با رمان coronavirus چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر از آن و بهبود و یا نشان داد هیچ نشانه و این که آیا آن را ممکن است برای بدست آوردن reinfected با ویروس.

آنتی بادی ها بسیار مهم هستند بدانند چگونه به مبارزه با این ویروس با توجه به باتاچاریا و Nikolich و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه یک واکسن یا درمانی درمان در برابر COVID-19.

“یکی از اهداف از چه Janko و من می خواهم به انجام است که از این نمونه های بیمار کشف کردن که آنتی بادی های خاص در حال محافظ” باتاچاریا گفت. “پس از آن که در واقع می تواند چیزی است که درمانی مفید است.”

کسانی که آنتی بادی های خاص می تواند پس از آن تولید انبوه باتاچاریا گفت و تزریق به بیماران که در حال حاضر در حال مبارزه با COVID-19 برای کمک به افزایش پاسخ ایمنی است. آن را نیز می تواند تبدیل به یک واکسن به مردم برخی از حفاظت در برابر ویروس.

بر خلاف زمان آزمون است که اندازه گیری حضور این ویروس در بینی یا گلو نمونه یک بیمار ندارد به نشان دادن علائم به منظور تست مثبت آنتی بادی این ویروس در خون خود می کند و باید به طور فعال آلوده.

“ما در حال شنیدن قول در مورد افرادی که بدون علامت و یا خفیف علامتی و شما می دانید که واقعا وجود دارد نه تست در دسترس و در عین حال برای افرادی که هیچ علائم” باتاچاریا گفت. “ممکن است که یک مقدار بزرگتر کسری از جامعه ما شده است در معرض و پاکسازی این ویروس از هر یک از ما آگاه هستند ؟ و من فکر می کنم که این آنتی بادی …. در می آیند.”

تا کنون دولت نزدیک به 700 تایید موارد COVID-19 اما Nikolich مظنون تعداد واقعی افرادی که آلوده شده اند بسیار بالاتر است.

“همه ما شاهد واقعا فقط نوک کوه یخ” او گفت:.

به دلیل منابع محدود و زمان Nikolich گفت: UA را تست آنتی بادی مورد استفاده قرار گیرد برای انجام گسترده تست از جمعیت به شکل که است و نه به حال این ویروس در حال حاضر. آنها خواهد شد در هماهنگی با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای انتخاب بهترین بیماران برای آزمایش به منظور اطلاعات خوبی به تجزیه و تحلیل.

محققان نمی شناخت بیمار از اولین نمونه است. به طور جداگانه داگ Couchman 53 ساله پل بازیکن و معلم گفت: جمهوری روز جمعه که او داده بود نمونه خون قبل از آن که روز به UA محققان برای استفاده در یک آزمایش پادتن.

Couchman علنی هفته گذشته اعلام کرد که او آزمایش مثبت برای coronavirus پس از بازی در دو توسان پل بازی در اوایل این ماه. او گفت: او منتشر شد اطلاعات امید هشدار بازیکنان دیگر که در معرض شده بود. آریزونا جمهوری گزارش یافت که بدون سلامت رسمی به نظر می رسد به تلاش برای هشدار دادن به هر یک از 700 کارت بازیکنان که ممکن است در معرض.

“این بدیهی است که چیزی است که من می خواستم به مانند, معروف, برای,” او گفت: جمهوری. “اما در اینجا من در یک موقعیت برای کمک به و من خوشحالم که من قادر به.”

چگونه با این نسخهها کار تست آنتی بادی

برای تهیه یک تست آنتی بادی برای COVID-19 محققان منزوی کردن قسمت های خاصی از مواد ژنتیکی از رمان coronavirus که مربوط به ویروس ” خارجی ترین, ترین لایه های آسیب پذیر. این مهم است به این دلیل که خارجی ترین لایه یا پوسته ویروس چیزی است که آنتی بادی پاسخ به.

منبع: جمهوری گزارش; تصویر توسط نیکول Schaub

یک نمونه از ویروس’ ساختار است که باید از نظر ژنتیکی جدا شده است ثبتشده سنبله در خارج از ویروس است که از چوب و اجازه می دهد تا ویروس برای اتصال به و آلوده کردن سلول های میزبان است. این قسمت بسیار مهم است زیرا آن را هدف قرار داده است توسط آنتی بادی که در اصل اتصال به خوشه و سپس آنها را مسدود و از آلوده کردن یک سلول.

هنگامی که محققان منزوی کردن قسمت های خاصی از ویروس’ کد ژنتیکی یا RNA آنها تزریق آن را به انواع دیگر پستانداران سلول را به سلول هایی که رشد می کنند و با همان ساختار یا خارجی ترین پوسته به عنوان رمان coronavirus.

“را به عنوان آنها رشد می کنند, آنها شروع به تولید سنبله پروتئین” باتاچاریا گفت. “شما اساسا می تواند ترفند سلول به ساخت آنچه شما می خواهید.”

رشد این سلول ها می تواند در حدود یک هفته است.

کل ساختار ویروس شناخته شده است به عنوان یک آنتی ژن تعریف شده به عنوان یک ماده خارجی است که سیستم ایمنی بدن در پاسخ به. آزمایشگاه رشد سنبله پروتئین را به همان شکل به عنوان یک رمان coronavirus.

آزمایشگاه رشد آنتی ژن ها قرار داده و سپس به یک صفحه خاص که immobilizes و کنسانتره آنتی ژن در پایین صفحه.

منبع: جمهوری گزارش; تصویر توسط نیکول Schaub

کارکنان مراقبت های بهداشتی سپس یک نمونه از خون بیمار و جداسازی بخش هایی از خون که حاوی خون را با آنتی بادی به سرم. اگر بیمار دارای coronavirus آنتی بادی آنها خواهد بود در خون یافت می شود به همراه سایر آنتی بادی است.

سرم اضافه شده است به صفحه با آنتی ژن. اگر وجود آنتی بادی های خاص به COVID-19 آنتی ژن در خون بیمار آنها را به چوب به COVID-19 آنتی بادی است.

در علاوه بر این به سرم محققان همچنین اضافه کردن یک “آشکارساز” بادی که می چسبد به هر COVID-19 آنتی بادی و هشدار محققان به حضور هر COVID-19 آنتی بادی باعث یک واکنش است که به نوبه خود مایع آبی رنگ است.

اگر مایع در بشقاب آبی است به این معنی که بیمار دارای آنتی بادی برای رمان coronavirus در خون خود و یا قرارداد این ویروس بدون داشتن علائم و یا در حال حاضر بهبود از این بیماری است.

محدودیت برای تست آنتی بادی

زیرا هر آزمون نیاز به آزمایشگاه برای رشد سلول های به حق سازه برای COVID-19 ویروس وجود دارد محدود به چگونه بسیاری از مردم در دانشگاه آریزونا می توانید تست.

“ساخت آن سنبله پروتئین است دشوار. این چیزی است که شما به راحتی می توانید مقیاس های” باتاچاریا گفت.

هر هفته باتاچاریا و Nikolich این تیم می تواند به اندازه کافی از رمان coronavirus آنتی ژن به آزمون حدود یک نمونه ده.

“ما باید واقعا مراقب باشید در مورد آنچه که ما در واقع آزمون” باتاچاریا گفت. “بنابراین آن را مانند این چیزی است که ما در حال رفتن به قادر به انجام گسترده در سراسر توسان جمعیت است.”

در اکثر او تخمین می زند آنها را تست حدود صد و یا به طور بالقوه چند صد نفر با تمرکز بر تست مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان به عنوان به خوبی به عنوان یک ترکیب خوب از بیمار COVID-19 بیماران و افرادی که بسیار مشکوک به حامل بدون علامت ویروس.

با استفاده از این اطلاعات گفت: این تیم را تجزیه و تحلیل داده ها از این آزمون برای کشف کردن که آنتی بادی ممکن است برای درمان.

دیگر محدودیتی برای تست آنتی بادی است که یک فرد برای تولید آنتی بادی ها به ویروس به منظور تست مثبت و در بدن تولید آنتی بادی ها در پاسخ به عفونت می تواند به تاخیر افتاد.

معمولا بدن تولید یک مقدار خوبی از آنتی بادی در ظرف هفت روز از عفونت اما Nikolich گفت که او دیده است غیر کارشناسی, تخمین می زند در جامعه علمی است که در برخی موارد می توانید آن را شش تا 12 روز برای بدن به کوه خوب پاسخ ایمنی به رمان coronavirus. برخی از مهمترین بدحال مردم ممکن است نصب یک سیستم ایمنی خوب پاسخ و یا هر آنتی بادی در همه.

“به نظر می رسد که برخی از مردم نیست تعویض به حالت محافظ ایمنی راه است که ما مورد استفاده قرار گیرد برای دیدن” Nikolich گفت. “بنابراین ما واقعا می خواهید به درک که ، به همین دلیل است که تغییر نه کوه در می رم در راه است که آن را باید ؟ به همین دلیل است که خیلی بیشتر اغلب اتفاق می افتد در افراد مسن و در برخی از افراد آسیب پذیر? و چگونه می توان مشکل را حل کنیم ؟

به جای تولید آنتی بادی بسیاری از افرادی که به شدت بیمار هستند و گیر کرده در یک حالت که در آن سیستم ایمنی بدن خود را صرفا در پاسخ با تولید التهاب و مایع در مناطق مانند ریه با توجه به Nikolich. که می تواند فقط به عنوان کشنده به عنوان ویروس خود را.

او به خصوص علاقه مند به کشف کردن که چرا افراد مسن تر به نظر می رسد می شود بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس و امیدوار است که افرادی مانند این می تواند کمک اگر آنها تزریق با حق آنتی بادی برای مبارزه با عفونت.

هنگامی که نمونه های جمع آوری شده او و باتاچاریا تخمین می زنند که نتایج برای آزمون آماده خواهد بود روز بعد آن را کمی آهسته تر به تولید نتایج از زمان آزمون.

اگر تست نشان می دهد که کسی قوی سطح COVID-19 آنتی بادی در خون خود این معنا نیست که فرد می تواند پاک برای رفتن به محل کار و لزوما به این معنا نیست آنها سیستم ایمنی بدن به ویروس Nickolich گفت.

“این نیست بالینی معتبر تست,” او گفت:.

در حالی که یک مقیاس کوچک غیر کارشناسی مطالعه بر روی میمون ها نشان داد که میمون ها نمی تواند reinfected جدید coronavirus Nickolich گفت: بسیاری تحقیقات بیشتری باید انجام شود برای تعیین اینکه آیا انسان می تواند reinfected با ویروس و اینکه آیا قوی پاسخ آنتی بادی به این معنی است که یک فرد ساخته شده است تا ایمنی نسبت به ویروس.

باتاچاریا گفت و Nikolich تحقیقات تیم باید به اندازه کافی مواد خود را برای شروع اولین مرحله از تست. آخرین مرحله قبل از آنها شروع به کشف کردن دقیقا چه مقدار از آنتی ژن مورد نیاز است برای هر آزمون به کار به طور موثر.

“این روال چیزهایی که ما انجام می دهیم برای ما به طور منظم آزمایش. بنابراین من نمی توانم پیش بینی این است که ما را بیش از چند روز است,” او گفت:.

هنگامی که او و Nikolich باید اطلاعات اولیه آزمون باتاچاریا گفت: آن را سخت به بگویید که آنها می توانید نتیجه گیری برای مقاصد درمانی و یا اینکه آیا آنها نیاز به انجام آزمایش های بیشتری را به منظور جلب نتیجه گیری از داده ها. او امیدوار است این پژوهش در نهایت می تواند مورد استفاده قرار گیرد در همکاری با شرکت ها برای تولید واکسن و یا درمان است که می تواند کمک به مردم.

“این وحشتناک وضعیت ما هستیم اما قادر به مشارکت در برخی از راه معنی دار است واقعا خطر ناک است,” او گفت:.

ASU نیز در آزمون

آریزونا دولت دانشگاه همچنین در نظر دارد به منظور توسعه یک خون مبتنی بر آنتی بادی آزمون برای رمان coronavirus و همچنین برای دیگر شش گونه از coronavirus شناخته شده برای آلوده کردن انسان است. کسانی که شامل دو دیگر شدید گونه های کروناویروس که ظهور در انسان در چند دهه گذشته سندرم حاد تنفسی یا سارس و سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS.

“این می تواند به ما کمک طراحی یک واکسن و کمک به ما در درک که چرا برخی از مردم بیشتر واکنش های شدید نسبت به دیگران” گفت: ASU Biodesign موسسه, مدیر اجرایی, Joshua LaBaer.

توسط تست برای تمام هفت گونه از انسان coronaviruses امید نیز به آمده تا با یک ترکیب آنتی بادی است که می تواند کار به عنوان یک واکسن جهانی و یا به عنوان حفاظت در برابر همه coronaviruses.

“این تست مفید خواهد بود برای آینده coronaviruses به عنوان” LaBaer گفت. “و می تواند به ما در شناسایی افرادی که بدون علامت است.”

امید این است که یک آزمون مثل این می تواند مفید باشد در صورت شیوع آینده برای کمک به سرکوب هر گونه ویروس گسترش یافته است.

ASU را آزمایش پادتن است که هنوز در مراحل بسیار اولیه, او گفت:, و ماه دور از آزمایشات انسانی.

جمهوری خبرنگار راب اودل کمک کرده است.

آماندا موریس را پوشش می دهد همه چیز علوم زیستی است که شامل مراقبت های بهداشتی, تکنولوژی, جدید پژوهش و محیط زیست است. او را راهنمایی, ایده های داستان و یا سگ الگوهای رفتاری در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @amandamomorris برای علوم زیستی آخرین به روز رسانی.

مستقل پوشش علوم زیستی در آریزونا است که توسط یک کمک مالی از Flinn پایه و اساس است.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>