بتا تتا پی برادری در دانشگاه آریزونا خواهد شد پس از یک سری از حوادث مرتبط با متوحش کننده و الکل استفاده کنید.

برادری اطلاع UA که آن دلتا بتا فصل خواهد بود بسته شده در جولای 2 پس از بررسی در بر داشت برادری در شرکت, متوحش کننده, مربوط به الکل و بندگى و ناامن رویدادهای اجتماعی در طول ترم بهار که منجر به استعفای اعضای آن است.

کندال واشنگتن سفید UA دین از دانش آموزان با صدور ضرر از به رسمیت شناختن نامه در کنار برادری تصمیم.

“ما احترام برای یک برادرانه سازمان است که دارای اعضای آن مسئول اعمال خود. بتا تتا پی اطلاع از دلایل در نظر گرفتن چنین اقدام جدی و ما به طور کامل پشتیبانی از این تصمیم گفت:” در یک بیانیه است.

در جولای 8, Stephan Jean-Louis ارشد هماهنگ کننده برای دانش آموز پاسخگویی در UA صادر شده و نامه خروج به رسمیت شناختن این فصل که به معنی برادری دیگر نمی خواهد به رسمیت شناخته شده به عنوان یک سازمان دانشجویی و یا قادر به استفاده از پردیس امکانات یا منابع است.

این دانشگاه اعلام و پس از بتا تتا پی, دبیر S. Wayne کی با ارسال نامه ای به برادران و پدر و مادر و دوستان از برادری اعلام بسته شدن دلتا بتا فصل.

حوادث منجر به بسته شدن آغاز شده و در سال 2018 در هنگام حوادث مرتبط با متوحش کننده و الکل منجر به عضویت در نقد و بررسی و دوره وابسته به التزام برای فصل.

“از آن پس دلتا بتا تلاش کرده است به رعایت برادری را مدیریت ریسک و ماده-رایگان مسکن, سیاست ایجاد خطرناک الگوی رفتار در آن عضو جدید برنامه و در طول رویدادهای اجتماعی” گفت: کی در این نامه است.

دلتا بتا فصل که تاسیس شد در سال 1959 و عمل به عنوان تنها Beta پاسگاه در آریزونا برای سال تا به حال 87 در مقطع کارشناسی اعضا و وعده کی گفت.

یک “نادر دوم عضویت نقد و بررسی” انجام شد در ماه فوریه پس از یک تحقیق جدید به این فصل در بر داشت ادامه داد, متوحش کننده از جمله اعضای جدید فعالیت با الکل بردگی و ناامن رویدادهای اجتماعی در طول ترم بهار کی گفت.

نیمی از فصل را برادران و وعده “بلافاصله و به طور داوطلبانه” خود استعفا عضویت کی گفت. مدت کوتاهی پس از باقی مانده 20 نفر اعلام اداری از تصمیم خود برای disaffiliate.

“وجود دارد هیچ شک رفتارهای که در آغاز فصل این راه به طول انجامید و چند سال و به نمایندگی از یک سطح ریسک عملیاتی قابل قبول نیست برای هر Beta فصل بسیار کمتر یکی با روحیه غرور و افتخار از دلتا بتا. این هم درست است که این روند به مبارزه طلبیده چند مداخلات از دانشگاه فارغ التحصیلان و کلی برادری” کی گفت.

اگر دلتا بتا فصل منحل منشور خواهد ماند معلق و در مراقبت از برادری امناء کی گفت. اداری کارکنان دلتا بتا فارغ التحصیلان و دانشگاه نیز مشغول کار بر روی یک جدول زمانی برای این فصل به بازگشت به دانشگاه.

آنلاین لیست UA یونانی سازمان تحت بررسی قضایی برای کمک به دانش آموزان و خانواده های ارزیابی fraternities و sororities می توان در یافت https://greek.arizona.edu/judicial.

یک سخنگوی UA بلافاصله پاسخ به درخواست برای نظر سه شنبه ،

رسیدن به خبرنگار در Audrey.Jensen@arizonarepublic.com و یا در توییتر @Audreyj101.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im