ایالات متحده بیمار دستگاه نظارت در بازار – هوا به 2026

نیویورک, آوریل 2 سال 2020 /PRNewswire/ — بیمار دستگاه نظارت ارائه کمک در اندازه گیری مستمر از سلامت بیمار پارامتر مانند ضربان قلب و تعداد تنفس و فشار خون و اشباع اکسیژن خون و بسیاری از پارامترهای دیگر که تبدیل به یک ویژگی مشترک تمام تنظیمات بهداشت و درمان.

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05879185/?utm_source=PRN

ایالات متحده بیمار نظارت بر بازار است که انتظار می رود برای رسیدن به $13,110.7 میلیون توسط 2026 در حال رشد در پایین تک رقمی CAGR. افزایش نرخ اعمال جراحی و بیمار جمعیت نیاز به نظارت مستمر و افزایش تقاضا برای حمل و از راه دور مانیتورینگ بیمار و افزایش بودجه و سرمایه گذاری در مانیتورینگ بیمار در حال رانندگی رشد بازار است. اما هزینه های بالای بیمار دستگاه نظارت دقیق مصوبات قانونی برای محصولات ایمنی بیمار و عدم دقت نگرانی های مرتبط با مانیتورینگ بیمار, دستگاه افزایش محصول به یاد می آورد در حال مهار رشد بازار است.

ایالات متحده بیمار نظارت بر بازار سگمنتال بر اساس نوع دستگاه قابل حمل و کاربران نهایی. بازار توسط دستگاه های نوع سگمنتال به neuromonitoring هموديناميک نظارت بر قند خون مانیتورینگ قلبی نظارت بر جنين & مراقبت از نوزادان نظارت تنفسی مراقبت و نظارت بر چند پارامتر مانیتورینگ, مانیتورینگ دما از راه دور و مانیتورینگ بیمار. با توجه به theresearch قند خون نظارت بر اختصاص بیشترین درآمد در سال 2019 و انتظار می رود به رشد در پایین تک رقمی CAGR از 2019 به 2026. از راه دور مانیتورینگ بیمار است که انتظار می رود به رشد در بالا تک رقمی CAGR 2019 به 2026 با توجه به افزایش تقاضا توسط بیماران برای خانه بهداشت و درمان و افزایش اتصال مناطق روستایی است.

ایالات متحده neuromonitoring دستگاه های بازار است که بیشتر به طبقه بندی الکتروانسفالوگرافی (EEG) دستگاه مغزی oximeters, فشار داخل جمجمه (ICP) مانیتور magnetoencephalography (MEG) و دستگاه الکترومیوگرافی (EMG). در میان آنها دستگاه EEG بخش دارای بیشترین درآمد در سال 2019 است که انتظار می رود به رشد بالا و تک رقمی CAGR از 2019 به 2026. افزایش بروز بیماری های عصبی و افزایش تقاضا توسط متخصصین مغز و اعصاب و بیماران برای نظارت پیشرفته تکنیک های عوامل رانندگی رشد بازار است.

ایالات متحده هموديناميک دستگاه نظارت بازار طبقه بندی شده به مانیتور فشار خون و برون ده قلبی مانیتور. در میان آنها قلبی خروجی دستگاه نظارت برگزار شد بیشترین درآمد در سال 2019 است و انتظار می رود به رشد در پایین تک رقمی CAGR. افزایش بروز بیماری های قلبی و عروقی به دلیل تغییر در شیوه زندگی و افزایش تقاضا برای بیمار نظارت بر دستگاه های غیر-بیمارستان تنظیمات عوامل رانندگی بازار است.

ایالات متحده قند خون دستگاه نظارت بازار طبقه بندی شده به SBGM و CGM. در میان بخش های CGM تولید بیشترین درآمد در سال 2019 است و انتظار می رود به رشد قوی اواسط تک رقمی CAGR از 2019 به 2026.

ایالات متحده قلبی دستگاه نظارت بر بازار است که بیشتر سگمنتال به رویداد مانیتور 12-Lead ECG و هولتر مانیتور در این میان هولتر مانیتور اختصاص بیشترین درآمد در سال 2019 و انتظار می رود به رشد در دو CAGR از 2019 به 2026.

ایالات متحده جنینی و نوزادی دستگاه بازار طبقه بندی شده به جنين مانیتور داپلر جنین نوزاد رشد و نوزادی دستگاه نظارت. در میان این نوزاد رشد اختصاص بیشترین درآمد در سال 2019 و انتظار می رود به رشد در اواسط تک رقمی CAGR از 2019 به 2026.

ایالات متحده تنفسی مراقبت از دستگاه نظارت بازار طبقه بندی شده به کاپنو گرافی, دستگاه بیهوشی و مانیتورینگ Polysomnography (PSG), پالس و دیگران. در میان این پالس اکسیمتر اختصاص بیشترین درآمد در سال 2019. افزایش بروز تنفسی و قلبی و اختلالات افزایش پذیرش در homecare تنظیمات رو به رشد تقاضا برای سیم صترلزرس و راه اندازی راحت با نوک انگشتان و مچ دست صترلزرس عوامل رانندگی بازار است. کاپنو گرافی دستگاه سریعترین بخش در حال رشد با بالا تک رقمی CAGR از 2019 به 2026.

آمریکا چند پارامتر دستگاه نظارت بازار طبقه بندی شده به بالا حدت اواسط حدت و کم حدت دستگاه. در میان چند پارامتر دستگاه نظارت محصول بخش حدت بالا دستگاه فرمان بیشترین درآمد در سال 2019. ادغام فن آوری های پیشرفته در بالا حدت چند پارامتر مانیتور بیمار پرورش است تصویب آن در واحد مراقبت های ویژه و بیمارستان ها است که کمک در درمان چندین بیماری های مزمن عوامل رانندگی بازار است. و کم حدت بخش انتظار می رود که سریعترین بخش در حال رشد از سال 2019 به 2026. کم حدت مانیتور معمولا دارای اولویت بالا در سرپايي مراکز جراحی و بیمارستان های تحت پوشش چرا که آنها آسان برای استفاده و دقیق موبایل و قیمت پایین نسبت به بالا حدت چند پارامتر مانیتور بیمار در حال ساخت آنها دستگاه از انتخاب.

ایالات متحده حرارت دستگاه نظارت بازار طبقه بندی شده به دماسنج دیجیتال دماسنج مادون قرمز دماسنج و دیگران (thermometer strips). در میان آنها, دماسنج دیجیتال فرمان بیشترین درآمد در سال 2019 است و انتظار می رود به رشد در پایین تک رقمی CAGR از 2019 به 2026. با افزایش شیوع بیماریهای مزمن و بیماری های عفونی, رانندگی, بازار, مادون قرمز دماسنج بازار انتظار می رود که سریعترین بخش در حال رشد از سال 2019 به 2026. با توجه به این دستگاه شامل نیست دست زدن و یا تماس با هر سطح تا خطر عفونت متقاطع ناچیز است.

ایالات متحده از راه دور مانیتورینگ بیمار (RPM) دستگاه های طبقه بندی شده به هموديناميک دستگاه نظارت neuromonitoring دستگاه های قلبی دستگاه نظارت و چند پارامتر دستگاه نظارت و دیگران. در این میان قلبی نظارت بر بخش اختصاص بیشترین درآمد در سال 2019 است و انتظار می رود به رشد دو رقمی CAGR از 2019 به 2026. افزايش شيوع اختلال قلبی افزایش شیوع جمعیت سالمندان بیشتر در معرض ابتلا به بیماریهای مزمن از جمله عواملی هستند که افزایش استفاده از دستگاه های RPM..

ایالات متحده بیمار نظارت بر دستگاه های بازار بیشتر است تقسیم بر اساس قابلیت حمل به ثابت و قابل حمل و پوشیدنی و کاشت. در این میان قابل حمل برای اختصاص بیشترین درآمد در سال 2019 است و انتظار می رود به رشد در اواسط تک رقمی CAGR از 2019 به 2026.

ایالات متحده نظارت بر بازار بر اساس کاربر نهایی است سگمنتال به بیمارستان سرپایی homecare و دیگران. در میان این بیمارستان اختصاص بیشترین درآمد در سال 2019 است و انتظار می رود به رشد در پایین تک رقمی CAGR از 2019 به 2026. این homecare بازار انتظار می رود که سریعترین بخش در حال رشد با اواسط تک رقمی CAGR از 2019 به 2026 با توجه به بهبود و پذیرش از, مراقبت در منزل, دستگاه افزایش یافته است.

بازیکنان اصلی در ایالات متحده بیمار دستگاه نظارت بازار در حال Medtronic PLC (ایرلند), Dexcom Inc. (ایالات متحده), Masimo شرکت (سوئیس), Abbott Laboratories (ایالات متحده), BioTelemetry Inc. (ایالات متحده), Edwards Lifesciences شرکت (ایالات متحده), GE Healthcare (ایالات متحده), Koninklijke Philips N. V. (هلند), Hill-Rom Holdings, Inc. (ایالات متحده), Natus پزشکی گنجانیده شده (ایالات متحده), iRhythm Technologies, Inc (ایالات متحده) و Dragerwerk AG & Co. KGaA (آلمان).

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05879185/?utm_source=PRN

در مورد Reportlinker
ReportLinker است که برنده جایزه تحقیقات بازار راه حل است. Reportlinker می یابد و سازماندهی صنعت آخرین اطلاعات بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار شما نیاز دارید – فورا در یک مکان.

__________________________
تماس با کلر: [email protected]
ما: (339)-368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع Reportlinker

لینک های مرتبط

www.reportlinker.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>