ایالات متحده شهرداران به کنگره: از این بحران ضروری است شهرستانها نیاز به کمک در حال حاضر

واشنگتن, مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — به عنوان قانونگذاران در واشنگتن بحث بعدی coronavirus پاسخ بسته منابع مهم برای شهرهای آمریکا آویزان در تعادل می باشد. ایالات متحده در کنفرانس شهرداران (USCM) همچنان به تماس در کنگره به حمایت دولت فدرال در دسترس به تمام شهرستانها ایالات متحده است.

یک نظرسنجی از شهرستانها منتشر شده در این هفته نشان داد که به دلیل این بیماری همه گیر تقریبا هر شهر آمریکا است که از دیدن ناگهانی کاهش در درآمد. و بدون حمایت دولت فدرال بسیاری خواهد بود مجبور به اخراج کارکنان و کاهش آن خواهد صدمه دیده و امنیت عمومی.

با نیازهای محلی رشد منابع و کاهش USCM جمهور Bryan بارنتشهردار روچستر هیلز میشیگانمنتشر شد زیر فوری گفته:

“هر شهر در آمریکا تحت فشار زیادی و هر شهر در آمریکا باید واجد شرایط برای فدرال منابع برای کمک به آب و این بحران است. ما نمی توانیم اجازه می دهد تا یک هفته دیگر به رفتن بدون انتقادی پشتیبانی می کند. ما باید نیازهای فوری. این است که فردا مشکل این است که در حال حاضر مشکل است. پاسخ بر روی زمین است که با هماهنگی محلی و مقامات دولتی که در حال زیرپا هر موجود منابع فقط به عنوان بسیاری از ما درآمد اضمحلال است. پشتیبانی برای کسب و کار در طول این بحران مهم است اما آن را فقط به عنوان مهم به شهرستانها منابع آنها نیاز به مبارزه با این بیماری همه گیر. باید وجود داشته باشد هیچ چیز بحث در مورد کمک به شهرستانها که در حال کمک به شکست این ویروس. رئیس جمهور گفت: این پاسخ خواهد شد به صورت محلی اجرا و فدرال پشتیبانی می کند. شهرستانها در حال انجام کار خود را و کنگره نباید با تاخیر در ارسال کمک به آنها به شدت نیاز است.”

در مورد ایالات متحده همایش شهرداران — ایالات متحده در کنفرانس شهرداران رسمی حزبی سازمان از شهرستانها با جمعیت از 30 ، 000 یا بیشتر. وجود حدود 1,400 شهرستانها از جمله امروز در کشور و در هر شهر نشان داده شده است در این کنفرانس توسط رئیس آن انتخاب مقام شهردار. Like us on Facebook at facebook.com/usmayorsیا ما را در توییتر دنبال twitter.com/usmayors.

منبع ایالات متحده در کنفرانس شهرداران

لینک های مرتبط

www.usmayors.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر