یک قاضی فدرال روز پنجشنبه دستور داد که سابق سرباز ارتش و ویکی لیکس منبع چلسی منینگ بود بلافاصله از زندان آزاد شد, جایی که او برگزار می شد به دلیل امتناع از شهادت در حال انجام متحده آمریکا تحقیق و تفحص از ویکی لیکس.

ورود در ایالات متحده دادگاه منطقه docket in Alexandria, Virginia, امضا شده توسط قاضی آنتونی Trenga رد درخواست توسط منینگ به لغو جریمه که او تا به حال اعمال شده برای امتناع از شهادت و دستور داد او را به پرداخت $256,000.

بازداشت شنوایی برای منینگ برای جمعه برنامه ریزی شده بود لغو شد.

“نیازی به گفتن ما رها و از آنها بخواهید که به شما احترام او حفظ حریم خصوصی در حالی که او در پا” منینگ دفاعی تیم گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

روز چهارشنبه سخنگوی منینگ دفاعی تیم گفت: Manning اقدام به خودکشی کرده اند و تا به حال گرفته شده است به یک بیمارستان است.

سخنگوی اندی Stepanian گفت که در وجود حبس و اعمال تحریم های مالی منینگ باقی مانده است “تزلزل در او امتناع از شرکت در یک هیئت منصفه روند که او را می بیند که بسیار مستعد ابتلا به سوء استفاده است.”

قبل از اخیر حبس برای امتناع از شهادت منینگ خدمت هفت سال در یک زندان نظامی برای نشت صدها هزار نفر از ارتش آمریکا پیام ها و کابل ها به ویکی لیکس قبل از اینکه منتشر شد در دستور باراک اوباما ،

ویکی لیکس مبتنی بر اینترنت “نامه ای مرده رها کردن” برای leakers طبقه بندی شده و یا اطلاعات حساس تاسیس شد توسط شهروند استرالیایی جولیان آسانژ در سال 2006.

آسانژ است که برگزار می شود در لندن زندان به انگلیسی, دادگاه در نظر بگیرید یک درخواست از دادستان ایالات متحده برای استرداد او به ایالات متحده است. او می خواست به اتهام توطئه با منینگ برای هک کردن به یک پنتاگون سیستم های کامپیوتری حاوی مواد طبقه بندی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im