خدمات جنگل ایالات متحده را انکار می کند, مینه سوتا, درخواست برای گریزان پژوهش در معدن مس اثرات

ایالات متحده خدمات جنگل را رد کرده است سوتا درخواست برای تحقیق از یک سقط فدرال مطالعه در مورد اثرات استخراج مس در برتر ملی جنگل و مرز آن آب قایق رانی منطقه بیابان.

وزارت منابع طبیعی (DNR) کمیسر سارا Strommen درخواست منتشر نشده پژوهش در نامه ای در ماه گذشته به باب Lueckel منطقه ای سر از جنگل در میلواکی است. آژانس نیاز به تحقیقات او نوشت: به دلیل آن است که مسئول انجام در عمق بررسی های زیست محیطی مس-نیکل معدن طرح که دوقلو فلزات مینه سوتا ارائه شده است.

Lueckel پاسخ داد که خدمات جنگل مطالعه هرگز به اتمام بررسی و یا به طور رسمی تایید شده و بنابراین آن را نمی خواهد به مینه سوتا اطلاعات است.

“نه تنها ناقص اطلاعات و اسناد مشورتی قبل از تصمیم مواد بلکه اتکا به طور بالقوه بی ربط و بازبینی نشده داده ها و تجزیه و تحلیل خواهد شد تنها مانع تلاش های جمعی به منظور توسعه یک صدا زیست محیطی تجزیه و تحلیل از زمان پیشنهاد” Lueckel نوشت: در نامه خود به تاریخ مارس 13.

DNR دستیار کمیسر جس ریچاردز که در ارائه یک کپی از این نامه را به نام این وضعیت را “پیچیده است.”

“DNR هنوز مشخص نشده چگونه ما را در پاسخ به USFS نامه و نه هر گونه عواقب پاسخ آنها ممکن است مجبور به بررسی ما از دوقلو فلزات پیشنهاد” ریچاردز در مصاحبه ای گفت:.

DNR است در اوایل فرایند هدف گذاری کردن آنچه در این بیانیه اثرات زیست محیطی را پوشش میدهد. دوقلو فلزات ارائه آن برنامه رسمی برای 1 میلیارد دلار مس-نیکل معدن فقط در خارج از مرز آب در ماه دسامبر.

ایالات متحده خدمات جنگل و آژانس آن را بخشی از وزارت کشاورزی ایالات متحده را به مبارزه طلبیده چند خواسته به انتشار و مطالعه آن نسخه پشتیبان تهیه مواد از جمله از کنگره ایالات متحده بتی McCollum, D -, Minn. معاون کلیدی بودجه فرعی. آن را منتشر 60 سیاه کردن صفحات به بیابان جامعه تنها پس از آن که سازمان شکایت کرد.

خدمات جنگل مطالعه nixed در سپتامبر سال 2018 پس از نزدیک به دو سال کار می کنند. وزارت کشاورزی گفت: تجزیه و تحلیل نمی فاش کردن چیزی جدید بود و “موانع” به اکتشاف مواد معدنی در بارانی رودخانه حوزه آبخيز.

بود که مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ابقاء دو دوقلو فلزات معدنی اجاره احیای مس-معدن پروژه پس از دولت اوباما حاضر به تمدید اجاره به دلیل پروژه های در معرض خطر به مرز آب.

یک قاضی فدرال به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به برقراری اجاره.

آلیسون چخماق ارشد حقوقی مدیر برای بیابان جامعه به نام جنگل خدمات را انکار ناامید کننده است اما تعجب آور نیست.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رفته به پایان می رسد به دفن لغو خروج مطالعه و حفظ یافته های آن از” فلینت گفت.

“همانطور که برای منطق که یک بودجه عمومی و مبتنی بر علم با ارزیابی زیست محیطی بود که yanked در 11 ساعت است به نحوی ممتاز ما را نبرد که یکی در دادگاه,” او گفت:. “عمومی ایالت مینه سوتا در کنگره و دیگر decisionmakers باید دسترسی به اطلاعات است که آماده شد با مالیات دهندگان دلار منابع اختصاص داده شده کارشناسان در جنگل است.”

در ایمیل پاسخ McCollum اعلام کرد که این جنگل گزارش سرویس “را به وضوح نشان می دهد که سولفید-سنگ معدن مس در برتر ملی جنگل را نابود مرز آب قایق رانی منطقه بیابان.”

“مینه سوتا DNR نباید صرف حتی یک دلار از دولت مالیات دهندگان بودجه بررسی دوقلو فلزات پروژه تا زمانی که این گزارش های عمومی ساخته شده است,” او گفت:.

تام Landwehr, مدیر اجرایی کمپین برای نجات آبهای مرزی به نام جنگل ها پاسخ “بسیار ناامید کننده است.”

“این است که جای مناسب برای یک معدن در تمام ؟ چیزی که در سند قصد داشت برای پاسخ به” Landwehr گفت. “بدون این که اطلاعات ما در حال پریدن به وسط بازی تخته نادیده گرفتن اولین گام حیاتی.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر