ایالات متحده بتن اعلام کرد در سه ماهه دوم سال 2020 انتشار درآمد و کنفرانس تلفنی برنامه

اولس تگزاس, ژوئیه 22 سال 2020 /PRNewswire/ — ایالات متحده بتن, Inc. (نزدک:USCR) قصد دارد به انتشار سه ماهه دوم سال 2020 نتایج در سه شنبه 4 اوت سال 2020 در 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا. در رابطه با انتشار ایالات متحده بتن ریزی یک سرمایه گذار تماس کنفرانسی که برگزار خواهد شد در سه شنبه 4 اوت سال 2020 در 8:30 صبح به وقت شرق (7:30 صبح مرکزی زمان).

کنفرانس تلفنی و پخش جزئیات

برای گوش دادن به تماس لطفا با شماره گیری (877) 312-8806 – کنفرانس ID: 4483164 حداقل 20 دقیقه قبل از کنفرانس تماس آغاز می شود و از آنها بخواهید برای ایالات متحده بتن کنفرانس تماس بگیرید. یک پخش زنده از کنفرانس تماس بگیرید و همراه با ارائه مواد در دسترس خواهد بود در روابط سرمایه گذار بخش از وب سایت این شرکت در www.us-concrete.com. لطفا بازدید از وب سایت حداقل 20 دقیقه قبل از شروع به ثبت نام و نصب هر یک لازم است نرم افزار های صوتی.

پخش کنفرانس تماس و پاسخها از پخش در دسترس خواهد بود پس از تماس در روابط سرمایه گذار بخش از وب سایت این شرکت.

در مورد ایالات متحده آمریکا بتن
ایالات متحده بتن, Inc. (نزدک: USCR) پیشرو در تامین مصالح و بتن در مقیاس بزرگ و تجاری و مسکونی و پروژه های زیربنایی در رشد بازار در سراسر کشور است. این شرکت دارای موقعیت پیشرو بازار در نیویورک, فیلادلفیا, سان فرانسیسکو, دالاس-فورت ورث و واشنگتنو مواد آن استفاده شده است در برخی از پیچیده ترین و بسیار تخصصی پروژه های ساخت و ساز از دهه گذشته است. ایالات متحده بتن به رشد خود ادامه ارگانیک و از طریق یک سری از استراتژیک ادغام مستقل تولیدکنندگان ما در بازارهای هدف.

برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با بتن بازدید www.us-concrete.com.

بیانیه هشدار در مورد اظهارات به جلو نگاه
برخی اظهارات و اطلاعات ارائه شده در این اطلاعیه مطبوعاتی هستند “به دنبال اظهارات” در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 و بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934. این اظهارات به جلو نگاه شامل بدون محدودیت, اظهارات در مورد برنامه و اهداف و اهداف پیش بینی, چشم انداز و استراتژی رویدادهای آینده و یا عملکرد و مفروضات اساسی و اظهارات دیگر است که اظهارات حقایق تاریخی. در برخی موارد شما می توانید شناسایی به دنبال اظهارات با اصطلاحات مانند “مه” “را” “قصد,” “باید” “انتظار” “طرح” “پیش بینی” “ايمان” “برآورد” “چشم انداز” “پیش بینی” “بالقوه” یا “ادامه” منفی چنین شرایط یا قابل مقایسه با دیگر اصطلاحات. این اظهارات به جلو نگاه که در معرض خطرات و عدم قطعیت و مفروضات در مورد ما ممکن است شامل پیش بینی از آینده ما عملکرد مالی ما پیش بینی استراتژی های رشد و پیش بینی روند در کسب و کار ما. این اظهارات پیش بینی بر اساس فعلی ما انتظارات و پیش بینی ها در مورد رویدادهای آینده که به اعتقاد ما مناسب هستند. حوادث واقعی و یا نتایج ممکن است مادی.

طبیعت خود به دنبال اظهارات شامل ریسک و عدم قطعیت از آنجا که آنها مربوط به حوادث و بستگی به شرایطی است که ممکن است یا ممکن است در آینده رخ می دهد. ما معتقدیم که این خطرات و عدم قطعیت شامل, اما نه محدود به: به طور کلی اقتصادی و شرایط کسب و کار که در میان چیزهای دیگر تاثیر می گذارد تقاضا برای مسکونی و تجاری و ساخت و ساز; توانایی ما برای موفقیت در شناسایی مدیریت و, ادغام, ادغام; ادواری طبیعت و تغییرات در املاک و مستغلات و ساخت و ساز بازار از جمله قیمت گذاری تغییرات توسط رقبای ما; های دولتی مورد نیاز و طرح های, از جمله کسانی که مربوط به اعطای وام وام مسکن تامین مالی یا کسر بودجه عمومی و یا زیرساخت های ساخت و ساز زمین استفاده و محیط زیست, بهداشت و مسائل ایمنی; اختلال عدم قطعیت و یا نوسانات در بازارهای اعتباری است که ممکن است ما محدود ما تامین کنندگان و مشتریان ما دسترسی به سرمایه; توانایی ما برای موفقیت در پیاده سازی ما استراتژی عملیاتی; آب و هوا; ما قابل توجه بدهی و محدودیت های تحمیل شده بر ما نظر ما بدهی; اثرات نوسانات نرخ ارز بر نتایج عملیات و وضعیت مالی; توانایی ما در حفظ مطلوب روابط با اشخاص ثالث است که ما را با تجهیزات و لوازم ضروری; توانایی ما برای حفظ پرسنل کلیدی و حفظ رضایت بخش روابط کار و مسئولیت محصول صدمه به اموال نتایج دادخواهی و دیگر ادعاها و پوشش بیمه مسائل. این خطرات و عدم قطعیت همچنین شامل اثرات COVID-19; طول و شدت COVID-19 pandemic; سرعت بهبود پس از COVID-19 pandemic; توانایی ما برای اجرای مهار هزینه استراتژی و عوارض COVID-19 در کسب و کار ما, اقتصاد و بازار ما در خدمت.

اگر چه ما اعتقاد داریم که انتظارات منعکس شده در اظهارات به جلو نگاه معقول هستند ما نمی توانیم تضمین آینده نتایج سطح از فعالیت و عملکرد و دستاوردها. نه ما و نه هیچ شخص دیگر مسئولیت برای دقت و کامل بودن اظهارات به جلو نگاه. تمام کتبی و شفاهی به دنبال اظهارات ساخته شده در ارتباط با این آزادی مطبوعات هستند که منتسب به ما و یا افراد اقدام از طرف ما هستند به صراحت واجد شرایط در تمامیت خود را توسط “عوامل خطر” در گزارش سالانه در فرم 10-K و ما گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. ما تحت هیچ وظیفه برای به روز رسانی هر گونه اظهارات به جلو نگاه پس از تاریخ این آزادی مطبوعات را مطابق با چنین اظهاراتی به نتایج واقعی و یا به تغییرات در انتظارات ما جز به عنوان مورد نیاز توسط فدرال قوانین اوراق بهادار. می تواند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که عوامل دیگر را تحت تاثیر قرار دهد و دقت این اظهارات به جلو نگاه یا که ما نتایج واقعی نمی خواهد متفاوت مادی از نتایج پیش بینی شده در چنین اظهارات به جلو نگاه. غیر قابل پیش بینی و یا عوامل ناشناخته مورد بحث ما نیست در این بیانیه مطبوعاتی همچنین می تواند مواد اثرات آن بر نتایج واقعی و یا مسائل هستند که این موضوع ما اظهارات به جلو نگاه. ما متعهد هیچ الزامی برای و قصد ندارند به, به روز رسانی, ما توضیحات از عوامل مهم در هر زمان بالقوه عامل مهم مطرح می شود.

منبع: USCR-G

شرکت اطلاعات تماس:
ایالات متحده بتن, Inc. روابط سرمایه گذار
844-828-4774
[email protected]

رسانه های تماس:
[email protected]

منبع ایالات متحده بتن, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.us-concrete.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im