آمریکا بانک ورزشگاه را اندازه فوق العاده NCAA wrestling مسابقات ماه آینده

آمریکا بانک ورزشگاه رفتن را بزرگ و بزرگتر و شاید بزرگترین کالج کشتی را بزرگترین رویداد ماه آینده.

خانه مینه سوتا وایکینگ ها خواهد بود که برای اولین بار NFL ورزشگاه تا کنون به بازی میزبان به NCAA Division 1, کالج, کشتی کج مسابقات که با توجه به NCAA اعتیاد به مواد مخدره تصویری خواهد بود “گسترش یک مقیاس بر خلاف قبل از آن است.”

سه روز شش-جلسه مسابقات است فروخته شده در هر یک از ده سال گذشته از باغ میدان مدیسون در نیویورک به اوماها (روباز انتخابی) و فیلادلفیا. مینیاپولیس رویداد می تواند شکستن رکورد حضور از 113,743 مجموعه دو سال پیش در کلیولند. در مورد 45,000 بلیط در دسترس خواهد بود برای هر یک از شش جلسه در ماه مارس 19-21.

برای ایالات متحده بانک ورزشگاه, NCAA wrestling مسابقات است و در عین حال یکی دیگر از ویترین لحظه. به جای یک سطح بازی از چمن و یا چوب جنگلی, هشت کشتی, تشک خواهد شد نعوظ کشیده در زمینه سطح. تشک حذف خواهد شد که این مسابقات پیشرفت تا زمانی که فقط یکی باقی مانده برای نهایی مسابقات در روز شنبه, مارس 21.

حتی بهتر, کشتی هزینه خواهد شد ورزشگاه اپراتورهای مینه سوتا امکانات ورزشی سازمان (MSFA) ، “ما مطمئن ساخته شده که گفت:” MSFA رئیس Michael Vekich. NCAA چهار نهایی در سال 2019 به پایان رسید تا هزینه MSFA 3.5 میلیون دلار در هزینه های عملیاتی.

ورزشگاه اپراتورهای ماهر در تغییرات. فقط آخر هفته گذشته ساختمان کاسه پوشش داده بود در خاک برای کامیون هیولا به رول. توسط دوشنبه, خاک جایگزین شد یک بخش 1 الماس بیس بال.

این مسابقات کشتی نمی خواهد نیاز به مقدار پیکر بندی دوباره از ورزشگاه بر خلاف بسکتبال مردان چهار نهایی. که شامل نصب یک سطح جدید از صندلی در دادگاه سطح گسترده مرکز آویزان بیاد و خاموشی پرده برای ورزشگاه عظیم سطوح شیشه ای. Vekich گفت: آن را تنها چند روز به تبدیل این ورزشگاه از ورزشگاه برای Gophers به یک ماموت کشتی آرنا.

در حالی که وایکینگ ها پرداخت اجاره در ایالات متحده بانک بازی های خود را در واقع کسری از آنچه اتفاق می افتد در ورزشگاه. از آنجا که ساختمان افتتاح شد در ماه اوت سال 2016 وجود داشته است 1,156 حوادث — تنها 31 که وایکینگ ها بازی ها. ورزشگاه کشیده شده است در مجموع از 4.6 میلیون مهمانان; از آن حدود 1.9 میلیون در آمد به تماشای وایکینگ ها.

Vekich گفت: کشتی دیدار “یکی دیگر از عهد” به چشم انداز اصلی یک خانه برای وایکینگ ها است که می تواند همچنین به عنوان یک چند وجهی تسهیلات. زمانی که این لایحه به ساخت آمریکا بانک ورزشگاه تصویب قوه مقننه در سال 2012 آن را به عنوان “مردم در ورزشگاه” جایی برای رویدادهای بزرگ و کوچک فانتزی و رایگان.

بلیط کشتی را شروع در $40 برای یک جلسه به طور قابل توجهی ارزان تر از کسانی که به تماشای وایکینگ ها.

بسته بندی شده رود خانه

تام McGinnis, دانشگاه مینه سوتا ارشد کاردانی مدیر ورزشی گفت: این باور نکردنی برای این دولت برای اولین بار به میزبانی کشتی قهرمانی در ورزشگاه. آخرین بار مینه سوتا بازی میزبان مسابقات کشتی شد و در سال 1996 در Williams عرصه بر تو محوطه دانشگاه. آیووا برنده آن سال و در رتبه شماره 1 دوباره در این فصل است.

“یکی از دلایلی که ما فکر می کنیم می تواند بسیار موفق در این محل است که محبوبیت این ورزش در این بخش از کشور” McGinnis گفت.

Gophers نمی تواند رقیب برای این تیم عنوان, اما آنها بسیار رتبه رقبا در این فهرست از جمله سنگین وزن شیروانی Steveson از دره سیب, نام, آیووا افسانه ای کشتی گیر و مربی دان گیبل.

Steveson یک دانشجوی سال دوم رتبه شماره 1 در سراسر کشور در کلاس وزن خود را پس از پایان ناامید کننده سوم اتباع در سال گذشته است. او فقط یکی از سه دره اپل فارغ التحصیلان دبیرستان خواهد بود که به دنبال یک قهرمانی ملی; ست ناخالص از دانشگاه ویسکانسین و علامت سالن از پن استیت هستند برتر در 133 پوند و 174 پوند بود. هر دو به دنبال ملی دوم خود عنوان.

برنده یا از دست دادن ناخالص و سالن خود را به پایان خواهد رسید دانشگاهی استخدام در مینیاپولیس. ناخالص موفق به کسب عنوان دو سال پیش اما در زمان پزشکی پیراهن قرمز در سال گذشته برای بهبود یافتن از بازگشت از عمل جراحی. سالن موفق به کسب عنوان ملی به عنوان یک دانشجوی سال اول خود را از دست داد عنوان مسابقه در دو سال گذشته.

ناخالص گفت: او “تن تن” از بستگان و دوستان از سراسر مینه سوتا که قصد دیدن او را کشتی در بانک ایالات متحده آمریکا. او را مادام العمر Vikings فن خواهد شد که دیدن داخل ورزشگاه برای اولین بار. “من رانده گذشته آن را مقدار زیادی از زمان” او گفت:.

دره سیب, بالا, مربی تیم کشتی جاش Barlage خواهد بود بخشی از سربازان زیادی از حضور در این مسابقات از جنوب مترو حومه. “من نمی دانم چگونه آن را می تواند بسیار بهتر است,” او گفت:.

Barlage گفت: بسیاری از کودکان و نوجوانان در حال حاضر کشتی خواهد بود رفتن به این مسابقات است. کشتی جامعه در دره اپل است و انتظار چنین قوی مردم در انتخابات برای قهرمانی است که آن را مرتب مراسم و اجتماعی ساعت در مرکز شهر رستوران بین جلسات شنبه.

براندون پالسون المپیک مدال نقره و صاحب شرکت Pinnacle کشتی کج مدرسه نخبگان بر اساس برنامه در رزویل پیش بینی یک خانه بسته بندی شده از 45,000 برای نهایی جلسه شنبه شب. او گفت که حدود 10 از فارغ التحصیلان خواهد بود کشتی برای دانشگاه های مختلف.

“این فوق العاده است برای ورزش,” او گفت:, و اضافه کرد که او در مورد برخی از sightlines و نیاز به دوربین دوچشمی.

و پالسون پیشنهاد بانک ایالات متحده آمریکا باید آماده برای یک Hawkeye تهاجم از جنوب مرز که در آن آیووا افسانه کشتی برنامه نیست برنده عنوان یک تیم از سال 2010.

“من شرط می بندم که آنها را 10000 نفر,” او گفت:.

کسانی که می خواهند به تجربه این رویداد و برای آن پرداخت می شود ممکن است در نظر حضور در بانک ایالات متحده ورزشگاه کار نمایشگاه از 3 تا 6:30 p. m. روز شنبه. فرود به راست گیگ نیز به معنی بودن در دست به صورت متحرک رویدادهای آینده مانند رولینگ استونز و Kenny Chesney کنسرت و همچنین به عنوان وایکینگ ها.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im