سیاه و سفید روی پانل که به صورت خارج از ایالات متحده بانک ورزشگاه نشت بیشتر از آنچه قبلا نازل شده و همه باید جایگزین در هزینه 21 میلیون دلار در طول دو سال آینده با توجه به حل و فصل جمعه اعلام کرد.

هزینه ها تقسیم خواهد شد. میان ساختمان, پیمانکار عمومی دره طلایی-بر اساس M. A. مورتنسن شرکت ، و هفت نفر دیگر.

نه مینه سوتا, مالیات دهندگان و نه مینه سوتا وایکینگ ها پرداخت خواهد شد به جای پانل های که کردم و به بیرون درز ماه قبل از 1.1 میلیارد دلار ساختمان افتتاح شد در ماه اوت سال 2016.

“در پایان روز, ما یک راه حل برتر” گفت: Michael Vekich رئیس مینه سوتا امکانات ورزشی سازمان (MSFA) عمومی بدن است که نظارت ساختمان به نمایندگی از مالیات دهندگان.

اگر چه رطوبت مشکلات ظاهر در ساختمان به عنوان اوایل 2015, ورزشگاه مقامات و مورتنسن علنا عنوان سوال در مورد دامنه این مشکل است.

“من صادقانه با شما هستیم خجالت واقعیت این ساختمان تا به حال مسائل مربوط به آن را به حال” جان چوب مورتنسن معاون ارشد رئیس جمهور که نظارت این پروژه است. او افزود که مورتنسن نمی توانید تغییر دهید چه اتفاقی افتاده است اما این شرکت می توانید “انجام کار درست” و رفع آن.

Vekich و چوب کار کرده و به تصویر بکشد توسعه به عنوان یک راه حل دوستانه برای مشکل ناگوار. اما واقعیت این است که این ورزشگاه هنوز چهار سال خواهد بود مشخصه تحت تعمیر برای حداقل دو سال دیگر به خاطر یک امضا طراحی, عنصر شکست خورده است.

چوب گفت: نشت نیست قابل توجه است. آب نیست احساساتی به داخل ساختمان و از آن به راحتی می تواند mopped ،

“با اینحال, آن را به هر کس دلیلی برای نگران,” او گفت:. “ما می توانیم برخی از تکرار این مشکلات است.”

Vekich گفت: زمانی که او وارد در تابستان 2017, پانل شده بود تقویت سوالات باقی مانده در مورد این که آیا آن خواهد بود به اندازه کافی برای رسیدگی به نشت طولانی مدت است.

مورتنسن درخواست میانجیگری در پاییز سال 2017 و بحث آغاز شد و در مارس سال 2018 است.

چوب به نام پاسخ “بسیار Minnesotan.” این وضعیت می تواند “به راحتی رو به وخامت گذاشته و به یک مبارزه و یک طرح دعوی در دادگاه کشیدن برای سال,” او گفت:.

به واسطه حل و فصل از درهای بسته مذاکرات با مورتنسن شرکت ، معمار HKS, Inc., M. G. McGrath, Inc., سفارشی تیغه Inc., TRI-انقباض لارسون Engineering Inc., Thornton Tomasetti Inc و StudioFive معماران.

هیچ یک از طرفین نمی داند چه هر دیگر خواهد پرداخت و آنها قرارداد ممنوع از گفتن هر یک از دیگر مقدار.

حتی قبل از MSFA تایید واسطه حل و فصل در آن جلسه ماهانه جمعه داربست بنا شده است در گوشه شمال و حذف و جایگزینی کار را آغاز کرده بود.

ماهیت و دامنه بحث نبود نشان داد تا هفته های اخیر که Vekich گفت: دو طرف به یک توافق است.

در همه از 250 ، 000 فوت مربع از سطح خارجی خواهد بود به پاره کردن و جایگزین شده است.

وود گفت پانل و مواد بوده و تست قبل از ساخت و ساز اما شرایط به خصوص در شمال غربی prow شد شدید تر از حد انتظار است. شل پانل رطوبت و نشت “به همه ما دلیلی برای سوال که آیا یا نه این دیوار بیرونی سیستم که قرار بود به تصویب آزمون زمان,” او گفت:.

در طول دو سال آینده کارگران خواهد شد بخش توسط بخش به حذف پانل و آنها را جایگزین. جدید روی پانل ها می توان از رنگ های مشابه و ابعاد. چوب و گفت: نه نفر از 10 نفر نمی خواهد متوجه تفاوت.

از زمان روي پانل طراحی شده بودند به عمل به عنوان یک باران روی صفحه نمایش اجازه می دهد برخی از آب از طریق آنها چوب گفت. جایگزینی پانل طراحی شود به دفع آب است.

همچنین قبل از تعویض نصب شده یک دوم غشای ضد آب خواهد بود به اضافه موجود سپر در ساختمان است. بنابراین وجود خواهد داشت دو موانع آب به جای یک به علاوه پانل که همه طراحی شده برای نگه داشتن ساختمان خشک است.

Vekich چوب و گفت: ساخت و ساز نمی خواهد از تداخل با حوادث و یا وایکینگ ها بازی در ورزشگاه.

وایکینگ ها که بخشی از حل و فصل با صدور یک بیانیه کتبی گفت: آنها قدردانی کار “برای پیدا کردن یک راه حل دائمی به محوطه بیرونی است که حفظ آینده طولانی مدت از این دارایی جامعه.”

قبل از ساخت و ساز نگرانی اصلی برای ساختمان بود که شفاف پلاستیکی سقف می تواند مقاومت در برابر مینه سوتا زمستان. سقف برگزار کرده است upthrough سرما و گرما و طوفان و آن را دفع و انباشت برف asdesigned.

در سال 2012 مقننه تصویب پرداخت $348 میلیون دلار در بودجه دولت برای ورزشگاه و مینیاپولیس موافقت به پرداخت 150 میلیون دلار است. وایکینگ ها تحت پوشش بقیه.

 

توییتر: @rochelleolson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im