چه کشش از روزهای آفتابی این می شده اند: دوقلوها مینه سوتا بازی هدف فیلد در برابر ببر و Red Sox در حالی که در سراسر مرکز شهر آمریکا بانک ورزشگاه کارگران آماده سازی لرزه ای کنسرت ها در ماه آینده توسط Kenny Chesney و سنگ نورد.

در عوض ساختمان های قفل شده را به همه اما حداقل تعمیر و نگهداری و امنیت کارکنان. دوقلوها فصل است که در برگزاری و اجرای کنسرت هنوز به rescheduled.

برخی از عملیات کارکنان در محلی ورزشی قصر روبرو هستند ساعت های از دست رفته و furloughs در حالی که بسیاری دیگر در حال کار از خانه. تمام بدانم چه اتفاقی می افتد بعدی.

“من شده اند به ورزشگاه در دو هفته” گفت: Dan کنی, مدیر اجرایی, مینه سوتا, Ballpark سازمان که نظارت بر هدف زمینه است. او با این نسخهها کار به طور معمول از یک اتاق مشرف به پایه سوم خط.

“من مطمئن هستم که زمینه معصوم است,” او گفت:. “این همیشه است.”

در پشت صحنه در هر دو علنا یارانه عملیات وجود دارد امید برای نجات فصل به عنوان کسب و کار همچنان ادامه دارد و در جلسات عمومی انجام شده الکترونیکی. هر دو این ورزشگاه و ورزشگاه فوتبال در شرکت, مالی, فوت فتیش با جامد درآمد و ذخایر کافی است.

“ما فقط باید به دیدن ما راه را از طریق آن گفت:” جان درام موقت مدیر کل برای ASM جهانی غول پیکر است که کتاب و عمل ایالات متحده در بانک ورزشگاه. “ما می دانیم که ما قادر خواهید بود برای بازگشت به آنچه که ما عشق انجام می دهند در برخی از نقطه.”

در روز پنج شنبه مینه سوتا امکانات ورزشی سازمان عمومی بدن است که نظارت بانک ایالات متحده آمریکا استادیوم تایید ساخت و ساز closeout نظر بر 1.1 میلیارد دلار چهار سال ساخت. این رأی به تأیید و اعلام کرد کل هزینه شد و به اتفاق آراء.

کار مداوم به جای ورزشگاه چکه کن روي پانل های بیرونی را تحت تاثیر قرار نمی بودجه. که 21 میلیون دلار هزینه شده است که توسط چندین طراحی و ساخت و ساز شرکت های زیر جهت مورتنسن شرکت ، ورزشگاه پیمانکار عمومی.

مینه سوتا وایکینگ ها که مقر آن در Eagan در حال کار از راه دور به عنوان آنها تمرکز بر روی پیش نویس NFL آخر هفته آینده. “در حال حاضر هیچ نیاز و یا به دلیل Vikings پرسنل برای دسترسی به آمریکا بانک ورزشگاه” گفت: تیم معاونت Lester بیگلی.

زیرا او منجر عملیات درام است که در میان ضروری پرسنل که گاهی اوقات رفتن به آمریکا بانک ورزشگاه و دنبال ASM را همه گیر پروتکل که شامل یک چک دما و شش-سوال پزشکی غربالگری. هیچ کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19, او گفت:.

درام گفت که حدود 75 ASM کارکنان شده اند مصرف کردند روز به دلیل ویروس قابل تامل است. دفتر فروش بلیط بسته است و هیچ تورهای. این وقایع خصوصی است که یک منبع بزرگ از ورزشگاه فعالیت همه لغو شده است.

زمانی که ایالات متحده بانک ورزشگاه عامل در ظرفیت یک وایکینگ ها بازی حداقل 3 ، 000 کارکنان در انجام وظیفه هستند از امتیازات امنیتی و تیم خود را.

از جمعه بعد از رویداد برنامه ریزی شده در این ورزشگاه است Def Leppard/Motley Crue/سم کنسرت در ژوئن 27. X بازی نیز در حال برنامه ریزی برای بازگشت در ماه جولای.

“ما باید آماده و ما خواهد بود” طبل گفت.

وایکینگ ها فصل هنوز هفته دوقلوها باید در این زمینه در حال حاضر. در عوض این تیم فصلی کارکنان در حال گرفتن کمک مالی از دوقلوها به عنوان برخی از دلاور شمالی امتیازات کارگران که انتظار می رود در کار است.

در این تیم غیبت offseason ارتقاء هستند و در حال تکمیل در ورزشگاه از جمله winterizing از دستشویی و امتیازات مناطق. در سال جدید روز, هدف, میدان, میزبان اولین بازی هاکی NHL زمستان کلاسیک با مینه سوتا وحشی بازی St. Louis Blues.

“ما هنوز امیدواریم که وجود دارد رفتن به برخی از صورت ظاهر از یک فصل بیس بال با این حال که شکل می گیرد” گفت: دوقلوها سخنگوی مت Hodson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im