U. s. Bancorp کنار نزدیک به 1 میلیارد دلار در طول سه ماهه اول برای پوشش وام است که می تواند بد به دلیل رکود اقتصادی در آورده با شیوع کروناویروس.

که بیش از دو برابر آنچه مینیاپولیس مبتنی بر سیستم بانکی به طور معمول با جوراب دور تلفات انتظار می رود بیش از یک دوره سه ماه. غول پیکر ارائه دادند و این شرکت سود سه ماهه پایین 31 درصد از مدت مشابه در سال است.

ایالات متحده بانک ملت پنجمین همچنین مقابله با کاهش در خالص درآمد حاصل از بهره به دلیل کاهش در نرخ بهره توسط فدرال رزرو برای کمک به نگه داشتن اقتصاد رفتن. و هزینه های خود را شروع به پریدن کرد و به شدت آن را به عنوان افزایش پرداخت به کارگران در شاخه ها و دیگر عملیات در نظر گرفته شده ضروری برای حفظ خدمات به مصرف کنندگان و کسب و کار.

در بیانیه ای همراه با اوایل صبح اعلام مدیر اجرایی اندی Cecere تشکر کارکنان که ادامه کار به عنوان شیوع بسیاری از کسب و کار است که به صورت عمومی به نزدیک است.

“اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 همه گیر است و باعث به مشکلات مالی بسیاری در این کشور” Cecere گفت. “ما مشتاقانه متمرکز بر انجام آنچه ما می توانیم برای مشتریان و کارکنان به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با شرایط منحصر به فرد.”

در ابتدا از رکود اقتصادی, بانک ها به طور معمول را کنار بگذارند پول بیشتر برای انتظار از دست دادن اعتبار. U. s. Bancorp گزارش ارائه $993 میلیون دلار برای از دست دادن اعتبار در ماه های ژانویه-برای-مارس دوره است. که از $377 میلیون دلار در مدت مشابه یک سال پیش و بیش از نیمی از 1.5 میلیارد دلار آن را کنار گذاشته برای از دست دادن اعتبار در همه 2019.

در روز سه شنبه, جی پی مورگان چیس ملت بزرگترین بانک در زمان ارائه نزدیک به 7 میلیارد دلار برای انتظار از دست دادن اعتبار و ولز فارگو, شماره 4 بانک کنار گذاشته 3 میلیارد دلار.

برای اندازه کوچکتر آن ایالات متحده بانک ارائه شد مشابه در محدوده. اما این بانک دیده می شود تعداد نسبتا کمی از مشتریان به طور پیش فرض بر روی وام خود را و یا کارت های اعتباری است. واقعی خود را از دست دادن اعتبار و اندازه گیری nonperforming دارایی های تنها بود فروتنی بالاتر در سه ماهه از یک سال پیش.

این شرکت به دست آورده $1.18 میلیارد دلار یا 72 سنت به اشتراک گذاری در خط با کاهش انتظارات تحلیلگران سرمایه گذاری در آخرین سه ماهه. درآمد $بود 5.77 میلیارد 3.5 درصد.

خالص درآمد حاصل از بهره که حساب برای حدود دو سوم از درآمد حاصل از کاهش 1.1%. Noninterest درآمد که شامل هزینه از مدیریت سرمایه گذاری, کارت های اعتباری و وام مسکن بود تا 10 درصد است. مانند دیگر بانک ها, بانک ایالات متحده آمریکا, تجربه کرده, افزایش وام مسکن-هزینه های مربوط به مالکان موجب شده توسط قطره در نرخ بهره refinanced خانه خود استقراض.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de