خطوط هوایی ایالات متحده تایید متوسط قراضه انجام شده توسط TSA

واشنگتن, مارس 9 سال 2020 /PRNewswire/ — امروز خطوط هوایی آمریکا (A4A) صنعت تجارت سازمان پیشرو خطوط هوایی ایالات متحده اعلام کرد که خود را حامل های عضو در حال حمایت از اداره امنیت حمل و نقل (TSA) شروع به چک کردن دمای عمومی سفر و مشتری رو به کارکنان تا زمانی که لازم باشد در طول COVID-19 بحران بهداشت عمومی.

متوسط چک یکی از چندین بهداشت عمومی اقدامات توصیه شده توسط CDC در میان COVID-19 همه گیر خواهد شد و اضافه کردن یک لایه اضافی از حفاظت برای مسافران و همچنین خطوط هوایی و کارکنان فرودگاه. متوسط چک نیز ارائه خواهد شد و با هماهنگی و اعتماد به نفس بسیار مهم است که برای راهاندازی مسافرت هوایی و اقتصاد کشور ما. به عنوان تمام فرآیندهای غربالگری برای سفر مردم به عهده دولت ایالات متحده با داشتن متوسط چک انجام شده توسط TSA خواهد اطمینان حاصل شود که روش استاندارد ارائه ثبات در سراسر فرودگاه به طوری که مسافران می توانند با برنامه ریزی مناسب است.

پس از شروع COVID-19, خطوط هوایی ایالات متحده کار کرده اند برای محافظت از مسافران و کارکنان. هفته گذشته A4A حامل اعضای داوطلبانه اعلام کرد که آنها نیاز مشتری رو به کارکنان و مسافران پوشیدن پارچه صورت پوشش بیش از خود بینی و دهان در طول سفر-طی بررسی های شبانه روزی در پرواز و deplaning.

A4A عضو حامل همه ملاقات و یا بیش از CDC هدایت و اجرا شده اند فشرده تمیز کردن پروتکل در برخی موارد شامل الکترواستاتیک تمیز کردن و اسپری روش. حامل های در حال کار در سراسر ساعت برای پاکسازی کاکپیت کابین و کلید تاچ پونت – مانند سینی جداول بازوی استوار, کمربند ایمنی, دکمه, منافذ دسته و سرویسهای بهداشتی مجهز – با CDC-مصوب ضد عفونی کننده. علاوه بر این A4A حمل هواپیما مجهز به فیلتر هپا و اجرا شده اند طیف وسیعی از سیاست های – مانند پشت به جلو شبانه روزی و تنظیم مواد غذایی و آشامیدنی خدمات به کاهش تعامل است. اطلاعات بیشتر در اینجا در دسترس هستند.

همه مسافران – مسافران و کارکنان تشویق می شوند تا به دنبال CDC ارشاد از جمله مکرر شستن دست و ماندن در منزل و زمانی که بیمار است.

ایمنی و رفاه مسافران و کارکنان اولویت بالا است از خطوط هوایی ایالات متحده. به عنوان ما به سوی یک مجلس از صنعت ما و بازگشایی اقتصاد ایالات متحده حامل باقی می ماند در تماس نزدیک با سازمان های فدرال, دولت, کنگره و کارشناسان بهداشت عمومی در مورد طیف وسیعی از گزینه های که ارائه لایه های اضافی از حفاظت به صورت عمومی و القای اعتماد به نفس بیشتر در مسافران و کارکنان به عنوان آنها سفر.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه خطوط هوایی ایالات متحده در پاسخ به COVID-19 مراجعه کنید www.AirlinesTakeAction.com.

در مورد A4A
خطوط هوایی آمریکا (A4A) اعضای Alaska Airlines, American Airlines, اطلس هوایی Delta Air Lines, فدرال اکسپرس, هاوایی, خطوط هوایی جت بلو ایرویز خطوط هوایی United Airlines و یو پی اس. هوایی کانادا یک عضو وابسته.

A4A طرفداران از طرف پیشرو خطوط هوایی ایالات متحده, هر دو مسافر و محموله های حامل. A4A آثار مشترک با ذینفعان صنعت, آژانس های فدرال, دولت, کنگره, کار و گروه های دیگر برای بهبود حمل و نقل هوایی برای سفر و حمل و نقل عمومی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت هواپیمایی وب سایت ما مراجعه کنید airlines.org و وبلاگ ما بهتر طرح پرواز در airlines.org/blog.

دنبال کنید با ما در توییتر: @airlinesdotorg.
Like us on Facebook: facebook.com/AirlinesforAmerica.
Join us on Instagram: instagram.com/AirlinesforAmerica.

منبع هواپیمایی برای امریکا

لینک های مرتبط

https://www.airlines.org/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im