تو باز می شود رسیدگی به دستیار Gophers مردان هاکی مربی از 1984-85

دانشگاه مینه سوتا در تماس است سابق Gophers بازیکنان هاکی از 1984-85 فصل و استخدام در یک شرکت حقوقی به بررسی منتشر شده در مورد اتهامات سوء رفتار جنسی مربوط به یک دستیار مربی است.

U گفت: در بیانیه ای که روز شنبه آن را “طول می کشد و این نگران کننده گزارش به طور جدی” است و استخدام پرکینز Coie یک شرکت حقوقی بین المللی در سیاتل به “تعیین می کند چه اتفاقی افتاده است.”

دانشگاه مینه سوتا مدیر ورزشی علامت Coyle با ارسال نامه ای به Gophers بازیکنان هاکی که این تیم در فصل 1984-85, تنها زمانی که مربی سابق توماس “چیکو” Adrahtas شد در کارکنان است.

Adrahtas نمی تواند رسید روز دوشنبه توسط استار تریبیون. هنگامی که هفته گذشته توسط ورزشی او انکار کرد که او تا کنون مورد آزار جنسی هر کسی. وکیل مدافع وی نیز با صدور بیانیه ای که گفت: “آقای Adrahtas قاطعانه و به صراحت رد این اتهامات که ارائه شده است.”

ورزشی گزارش هفته گذشته که Adrahtas ناگهان خود را در سمت چپ مردان هاکی موقعیت مربیگری در شیکاگو دانشگاه رابرت موریس در سال 2018 است.

ماه پس از Adrahtas سمت چپ که کار ورزشی گزارش بازیکنان وجود دارد آموخته است که Adrahtas استعفا داد و به دلیل اتهامات توسط یک بازیکن نوجوان از 1980s. این بازیکن اعلام کردند رابرت موریس و کالج آمریکایی هاکی انجمن که او تحمل 20 سال سوء استفاده جنسی توسط Adrahtas های ورزشی گزارش شده است.

“در 14 بند نامه این بازیکن نوشت که Adrahtas استفاده چاپلوسی هدیه و وعده پیشبرد پلیر حرفه ای برای به دست آوردن اعتماد سوء استفاده قرار گیرد شکسته ارتباط با خانواده برای به دست آوردن حقوقی سرپرستی بازیکن و پس از آن در معرض این بازیکن به تکرار اعمال سوء استفاده جنسی در حالی که این بازیکن شد, بسته کردگی, چشم بسته و محدود مچ پا” داستان گفت.

U تشویق هر کسی با اطلاعات مربوط به مربی فعالیت در تو برای تماس با پرکینز Coie تیم در [email protected] اختصاصی آدرس ایمیل محرمانه گزارش.

توییتر: @rochelleolson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>