تایسون مواد غذایی به $60 متر در پاداش به کارگران خط مقدم

Tyson Foods اعلام کرد آن را خواهد شد و به $60 میلیون دلار پاداش به خط مقدم کارگران و رانندگان کامیون که در حال ارائه مواد غذایی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“ما افتخار داریم که چگونه اعضای تیم ما را به شدت در طول این زمان به چالش کشیدن به مطمئن شوید که ما همچنان ما انجام ماموریت حیاتی تغذیه مردم در سراسر امریکا” Tyson Foods مدیر عامل Noel سفید گفت: در یک بیانیه آماده.

این شرکت به تازگی آرام آن حضور سیاست و تشویق کارکنان به ماندن در خانه و در صورتی که علائم COVID-19 سفید گفت. این شرکت همچنین در نظر گرفتن متوسط روزانه چک از کارکنان و اجرا کرده است تمیز کردن روزانه با فوق العاده مطابق با اصول بهداشتی در مناطق ترافیک بالا ،

“اعضای تیم ما منجر به اتهام به ادامه به ارائه مواد غذایی به کشور” سفید گفت. “پاداش یکی دیگر از راه های ما می گفتن” با تشکر از شما برای تلاش های خود را.”

این شرکت همچنین ساخت حرکت دیگر از جمله ارائه facemasks برای کارگران که درخواست آنها.

تایسون نیز به تازگی اعلام کرد این امر می تواند به 13 میلیون دلار به جوامع محلی در اسپرینگدیل, آرکانزاس, منطقه ای که در آن مستقر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>