مظنونان حمله به دانشگاه Ayanna Pressley, D-Mass., و رشیدا Tlaib D-Mich., روز دوشنبه معرفی دو قطعه از قانون برای کمک به آمریکایی ها منفی تحت تاثیر coronavirus از جمله لایحه که لغو بدهی دانشجو به حداقل 30.000 دلار در هر قرض و کمک های مالی برای کمک به بی خانمان ها و کسانی که با آنها کار می کنند.

دانش آموز بدهی امداد اورژانس عمل پیشنهاد لغو حداقل 30.000 دلار در بدهی مالیاتی و پیشنهاد وزارت آموزش و پرورش “بلافاصله مسئولیت” برای پرداخت ماهانه از وام گیرندگان که وام های فدرال و تعلیق غیر ارادی مجموعه یا garnishments دستمزد یا مالیات بر درآمد فدرال بازده در میان بحران است.

“در طول این بحران بی سابقه ای هیچ کس نباید مجبور به انتخاب بین پرداخت وام دانشجویی خود پرداخت قرار دادن غذا بر روی میز و یا نگه داشتن خود و خانواده خود را امن و سالم” Rep. Pressley در بیانیه ای گفت. “ما باید اولویت بندی لغو بدهی برای 45 میلیون وام دانشجویی وام گیرندگان که در حال تلاش برای پرداخت بدهی های خود را در طول این زمان دشوار است.”

بهداشت عمومی اورژانس پناهگاه عمل خواهد سرمایه گذاری $15.5 میلیارد دلار در کمک های مالی برای حمایت از دولت شهرستان و تلاش های محلی برای حفاظت از بی خانمان ها و افرادی که به آنها خدمت می کنند. کمک های مالی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش کارکنان خط مقدم در بیماری های عفونی پیشگیری و کاهش خطرات فراهم خطر برای پرداخت خط مقدم کارگران مشغول به کار در سراسر ساعت برای حمایت از کارگران دچار بی خانمانی و بازپرداخت محلی در خط مقدم ارائه دهندگان خدمات برای هزینه های متحمل شده در ارتباط با پیشگیری و کاهش COVID-19.

“پاسخ ما به COVID-19 همه گیر باید جامع و مانند آن باید با مرکز کسانی که آسیب پذیر ترین در میان ما” Tlaib اضافه شده است. “خانواده ها و افراد در برخورد با بی خانمانی هستند بیشتر در معرض این بیماری در هیچ تقصیر از خود و نیاز به دسترسی به امن و سرپناه و مراقبت های پزشکی لازم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im