به عنوان ملت ناواهو تشدید مبارزه با شیوع COVID-19 دو نوجو اداره پلیس ماموران را آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, مقامات اعلام کرد در روز سه شنبه.

گروه گفت: در Facebook ارسال آن مطلع شد از مثبت COVID-19 مورد در روز دوشنبه که آن دو نفر از کارکنان را آنجا قرار داده شده در خود به انزوا و خواهد بود مانیتورینگ علائم خود را.

“ما کارمند بهداشت و سلامت یک اولویت است و به عنوان ضروری کارکنان مشغول به کار در زمینه ایمنی عمومی ما سیستم ایمنی بدن از امکان داشتن یک از ما اجرای قانون خانواده قرارداد ویروس” رئیس پلیس فیلیپ فرانسیسکو, در بیانیه ای.

“به عنوان تعداد موارد مثبت افزایش در سراسر ملت ناواهو بنابراین آیا ما خطر قرار گرفتن در معرض” او ادامه داد. “سلامت و ایمنی ما افسران و کارکنان است که از نزدیک با آنها یک اولویت است و ما نظارت بر تمام پرسنل به عنوان ما همچنان به ارائه خدمات ضروری است.”

نام و نقش بخش کارکنان خواهد منتشر نمی شود برای محافظت از حریم خصوصی خود در این اداره گفت.

در طول یک زندگی آنلاین town hall در دوشنبه ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز با اشاره به دو نفر از کارکنان به عنوان افسران.

او اشاره کرد که او و معاون رئیس جمهور مایرون Lizer بودند در خود قرنطینه پس از اینکه در مجاورت نزدیک به یک تکنسین اورژانس پزشکی که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19. قبیله رهبران گفت: آنها خوب انجام و نشان داد هیچ نشانه در مورد نیمه راه از طریق خود دو هفته خود شده است.

“خانم ها و آقایان ما اولین پاسخ دهندگان رزمندگان ما در خط مقدم شروع به قرارداد این ویروس” او گفت:. “ما نیاز به ماندن در خانه آن است که هیچ شوخی است.”

در روز دوشنبه ملت ناواهو گزارش 813 موارد شناخته شده COVID-19 و 28 و میر مرتبط با این ویروس.

بیش از آخر هفته به اداره پلیس اجرا قبیله اول 57-ساعت منع رفت و آمد بین شب جمعه و اوایل روز شنبه. آنها راه اندازی ایستگاه های بازرسی و صدور بیش از 170 استناد به هر کسی که نقض مقررات منع رفت و آمد.

در طول هفته به اداره پلیس ادامه خواهد داد اجرای قبیله مقررات منع رفت و آمد شبانه در اثر از مارس 30, سفارش ساکنان به ماندن صفحه اصلی را بین 8 بعد از ظهر و 5 صبح هر روز تا اطلاع ثانوی.

“کسانی که مردم در خط مقدم در حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و هنگامی که آنها را به خانه فرستاد بیش از 14 روز در انزوا” نيز بعد از آن گفت: در طول تاون هال در روز سه شنبه.

“ما نمی توانیم دو افسر پلیس به خانه فرستاده به طوری که آنها می تواند مراقبت از خود ما نمی توانیم دو تا سه هفته برای ما پزشکان و پرستاران ما به ماندن در خانه. آن را به ما خانم ها و آقایان به ماندن در خانه و رعایت این طوری که ما لازم نیست که تعداد زیاد” او ادامه داد.

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im