دو مترو گلف بازی را از طریق تا زمانی که اقامت در خانه سفارش

 

آفتابی با درجه حرارت و فشار دادن 50 درجه پنج شنبه کامل بود اوایل بهار بعد برای گلف در مینه سوتا که در آن با استثنائات بسیار کمی یک توپ نشده است زده و پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz هفته گذشته دستور بسته “اماکن عمومی محل اقامت” یک گروه که شامل باشگاه های گلف و باشگاه های کشور.

اما گلف بازان در بازی روز پنج شنبه در Stonebrooke باشگاه گلف در شاکپی که باز مانده است حتی زمانی که اکثریت قریب به اتفاق از محلی دوره ها بسته شده اند و یا نشده را باز کرد و در عین حال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و فرماندار دستور اجرایی در نظر گرفته شده برای محافظت از Minnesotans از آن است.

بیش از 60 خودرو بودند پارک وجود دارد که در ظهر و به عنوان بسیاری از 200 گلف بازان در طول روز راه می رفت و انجام شده و یا تحت فشار قرار دادند و کیسه های خود را با چند فاصله اقدامات ایمنی در محل. گلف بازان را همان شدت نه چندان دور پایین جاده در CreeksBend جدید در نزدیکی پراگ.

دولت گلف سازمان — مینه سوتا, PGA, مینه سوتا, انجمن گلف باشگاه مدیران و superintendents البته صاحبان — ایران برای یک “یک صدا” کمپین که لابی کنگره به دنبال به روز رسانی در چگونه باید آن را ادامه دهید و به اطلاع مقامات دولتی در گلف بسیاری از مزایای بهداشت و در غیر این صورت حتی در این عجیب و غریب اجتماعی-فاصله زمان.

آن را نیز به دنبال روشن شدن در چه Walz اضطراری سفارشات به معنای یک احساس خطر گلف صنعت نگران آینده خود بلکه واقع بینانه در مورد جایگاه خود را در بی سابقه سلامت و بحران اقتصادی که برخی در مقابل عفونت خطوط تماس آخرالزمانی.

Walz جدید “stay-at-home” سفارش شروع می شود که شب جمعه را حفظ خواهد کرد دوره بسته حداقل از طریق آوریل 10. هفته گذشته 20-4 سفارش که شامل باشگاه های گلف و باشگاه های کشور تمدید شده است ممکن است به 1. این تعطیلی در نظر گرفته شده برای “صاف منحنی” گسترش coronavirus و یا به عنوان Walz گفت: به “شکستن زنجیره ای از عفونت ها و خرید ما برخی از زمان.”

“ما می خواهیم به مردم بازی به عنوان بسیار به عنوان کسی اما ما فقط باید به فکر می کنم این برای یک ثانیه” بلوط مارش گلف GM/مدیر گلف استیو Whillock گفت. “من می دانم که گلف بازان آن را دریافت نمی. من تا به حال یک پسر تماس بگیرید و تا به حال هیچ ایده چه می گذرد.”

بلوط مارش در اوکدیل بسته هفته گذشته پس از پنج اوایل روز مشغول است که Whillock گفت: در سمت چپ آن “آماده برای بهترین سال در تمام دوران است.” او به نام تصمیم “کار درست را انجام دهد.” اجرایی-سفارش نقض را می توان با تا آنجا که $1,000 خوب یا 90 روز حبس و همچنین.

در Stonebrooke در پنجشنبه گلف بازان در.

Stonebrooke صاحب گری لوران نگه داشته است و البته خود را باز کنید در حالی که اکثر هر منطقه مترو, دوره — CreeksBend بودن یک استثنا — تعطیل یک هفته پیش. او انجام داده است بنابراین به دلیل آنچه که او به نام “تفسیر ما” از Walz اصلی جهت است که بسته “باشگاه های گلف است.”

لوران تفسیر که به معنی Stonebrooke را clubhouse و مواد غذایی و آشامیدنی (persian) عملیات که با او بسته شده است به جز برای منظقه takeout سفارشات اما نه دوره خود را.

“ما دریافت برخی از گرما از مردم در مورد باز بودن” لوران گفت: “و ما به دریافت حمایت فوق العاده ای حتی از مردم نمی گلف بازان.”

اسکات شهرستان دادستان Ron Hocevar گفت: اجرای قانون مقامات که Stonebrooke نباید پس از باز Walz اقامت-در-خانه سفارش آغاز می شود.

تا زمانی که سفارش او موافق با لوران تفسیر. “چه خواهد بود امن تر از راه رفتن را از طریق یک پارک نیست و تنفس در هوا به افراد دیگر؟” Hocevar پرسید.

بخشی از مینه سوتا گلف را یک صدا تلاش MGA مدیر اجرایی تام رایان گفت: گلف می تواند امن در این زمان در یک حالت که در آن stay-at-home منظور اجازه می دهد تا برای پیاده روی, در حال اجرا, پیاده روی و دوچرخه سواری. در بیانیه ای اعلام کرد که شکل گیری آن گروه خود گفت که می خواهد به “بخشی از راه حل و نه مشکل.”

“ما در حال تلاش به بسیار احترام” رایان گفت. “بهداشت و ایمنی اولویت شماره 1. آنها در حال گرفتن یک تن از سوالات از بسیاری از صنایع مورد از این چه معنی می دهد. ما در حال انتظار برای شنیدن. هنگامی که ما فراموش امیدوارم پاسخ مثبت ما آماده برای قرار دادن تمام روش های پیشگیرانه در محل برای محافظت از گلف بازان و گلف کارکنان.”

آن مراحل عبارتند از: از بین بردن هر چیزی دیگری باز می توانید لمس کنید. اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا البته و چشم پوشیدن مرسوم پست-دور دست دادن.

“مردم در حال رفتن به مقید کردن به خارج” رایان گفت. “گلف بازان در حال رفتن به می خواهید برای دریافت. هر کسی نمی خواهد اما مردم به دنبال مسائل را انجام دهد.”

دولت آمریکا با مقامات معکوس البته پنج شنبه و تجدید نظر خود را اقامت-صفحه اصلی نظم و بسته دوره های آموزشی.

هفته گذشته Walz خواسته بود اگر گلف می تواند اگر آن را امن ساخته شده با چنین مرحله است.

“اگر این در حال رفتن به بسیار دیگر ما باید به کشف کردن که در آن مردم می توانند حداقل به” Walz گفت: قبل از او ساخته شده خود را اقامت در خانه سفارش دهید. “که در آن آنها می توانند پیاده روی که در آن آنها می توانند برخی از ورزش در راه است که امن است.”

برخی از محلی گلف’ ضیافت امکانات و خدمات مواد غذایی شده است لغو طریق ممکن است و به زودی به تابستان است. رویداد لغو هزینه می تواند برخی از دروس صدها هزار نفر از دلار است. برخی از دوره صاحبان در حال حاضر به دنبال وام های کم بهره و کمک از اداره کسب و کار کوچک.

Whillock تماس خود را “نا امید” و “غم” گفت: وضعیت “ویرانگر” برای همه است.

“نیمی از درآمد ما از بین رفته است,” او گفت:. “شما می توانید فصل خود را با داشتن یک خوب آوریل یا خوب قرار می گیرند. گلف فصل در اینجا این است که 180 روز و یا گرفتن. ما تاب و نورد تا زمانی که ما بسته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>