سهام توییتر خروش پس از اولین $1B درآمد سه ماهه

Twitter, Inc. کشیده در $1 میلیارد دلار در درآمد سه ماهه برای اولین بار در پنج شنبه, ضرب و شتم انتظارات به عنوان تلاش برای ایجاد پلت فرم آن را بیشتر کاربر پسند به ارمغان آورد در مردم بیشتر و ارسال آن به سهام تا بیش از 15 درصد در اوایل معاملات.

توییتر ثبت شده بیشتر از آن رشد درآمد در ایالات متحده یک بازار بزرگ که در آن شرکت خواهد شد و در صورت موشکافی در این سال بیش از چگونه آن تکل اطلاعات غلط پیش از انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

این شرکت با ادامه تلاش ها برای افزایش علامت یو پی اس از طریق اقداماتی مانند اجازه می دهد مردم را به دنبال موضوعات و تلاش برای پاک کردن سوء استفاده از مطالب. در اواخر سال گذشته آن را راه اندازی یک ویژگی برای کاربران به پنهان کردن برخی از پاسخ ها در توییت های خود را.

توییتر نیز با تمرکز بر محتوای مربوطه و اطلاعیه است که افزایش دمای monetizable روزانه کاربران فعال (mDAU) و یا کاربرانی که با دیدن تبلیغات هنگامی که به سیستم وارد شده از طریق twitter.com و یا توییتر و برنامه های کاربردی.

که متریک افزایش یافت و به 152 میلیون در سه ماهه چهارم از طریق Dec. 31 از 126 میلیون سال قبل ضرب و شتم متوسط تحلیلگر انتظار 147.5 میلیون, با توجه به TOTALBARÇA داده ها از Refinitiv.

سهام توییتر (TWTR) بودند در $38.85 تا $5.46 یا 16.35% نزدیک ظهر.

درآمد سه ماهه رشد 11 درصد از سال قبل به $1.01 میلیارد و نیز ضرب و شتم انتظار $996.7 میلیون. مجموع درآمد حاصل از تبلیغات بود $885 میلیون افزایش 12 ٪ در سال بیش از سال.

این شرکت پیش بینی سه ماهه اول درآمد بین $825 میلیون و 885 میلیون تا حد زیادی زیر وال استریت برآورد $872.6 میلیون.

نورد کردن ویژگی های جدید در یک سرعت سریع تر یکی از توییتر در صدر اولویت های سال, مدیر ارشد اجرایی جک دورسی گفت: در طول یک درآمد تماس با تحلیلگران.

“زمان آن طول می کشد برای رفتن از یک ایده به حمل و نقل چیزی قابل توجه برای مشتریان به سادگی طول می کشد بیش از حد طولانی,” او گفت:.

توییتر همچنین نوشته شده در سه ماهه چهارم درآمد خالص پایین تر از انتظارات در $119 میلیون یا 15 سنت در هر سهم را از $255 میلیون سال قبل. به استثنای موارد آن را به دست آورده و 25 سنت یک سهم زیر انتظار از 29 سنت.

توییتر را در کل ایالات متحده درآمد افزایش 17 ٪ به $591 میلیون, در مقایسه با 3 درصد سربازان ارتش بین المللی درآمد.

در ماه نوامبر توییتر ممنوع تبلیغات سیاسی دلیل افزایش فشار بر رسانه های اجتماعی شرکت ها برای جلوگیری از پذیرش تبلیغات حاوی گمراه کننده و یا اطلاعات غلط است.

اما این هفته آیووا قفقاز نشان داد پلت فرم هنوز در حال استفاده به گسترش نادرست اتهامات تقلب انتخابات.

در روز سه شنبه توییتر گفت: آن را “نادرست” برچسب های هشدار دهنده برای توییتهایی حاوی مصنوعی یا فریب آمیزی ویرایش اشکال از رسانه ها و حذف چنین رسانه ها اگر از آن است که به احتمال زیاد به علت آسیب برساند.

فصلنامه مجموع هزینه های عملیاتی از جمله هزینه درآمد حاصل از افزایش 22% سال بیش از سال به $854 میلیون تا حدودی با توجه به برنامه ریزی افزایش یافته.

توییتر گفت: مجموع هزینه ها و هزینه ها را افزایش می دهد 20 درصد در این سال به عنوان آن را نیز در نظر دارد برای ساخت یک دیتا جدید سرور که مدیران گفت کمک خواهد کرد این شرکت تست محصولات جدید و انتشار آنها را سریع تر.

“راهنمایی های خود را برای افزایش در هزینه عملیاتی بدان معنی است که آنها نمی خواهد رشد سود به عنوان سریع به عنوان آنها در گذشته گفت:” مایکل پچر یک تحلیلگر در Wedbush اوراق بهادار اضافه کرد که او معتقد است که سرمایه گذاران در حال حاضر بیشتر علاقه مند به شرکت کاربر رشد.

این شرکت انتظار دارد در سه ماهه اول درآمد عامل از بین تراز بین سود و ضرر و 30 میلیون دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر