جک دورسی است اختصاص 1 میلیارد دلار از سهام خود را در میدان Inc., پرداخت شرکت او تاسیس برای کمک به صندوق coronavirus تلاش های امدادی.

“ما پس از خلع سلاح این بیماری همه گیر تمرکز تغییر خواهد کرد به دختر و سلامت آموزش و پرورش و UBI,” دورسی گفت: در یک صدای جیر جیر با اشاره به اساسی جهانی درآمد. تعهد نشان دهنده حدود 28 درصد از ثروت خود را به او گفت.

دورسی همچنین از بنیانگذاران توییتر, Inc., دارای یک ارزش خالص حدود 3.9 میلیارد دلار با توجه به میلیاردرهای بلومبرگ شاخص.

در حالی که دیگر میلیاردرهای اعلام کرده اند کمک های مالی قابل توجهی برای مبارزه با این بیماری همه گیر و پیش بینی های اقتصادی آشفتگی دورسی تعهد است که تا کنون بزرگترین اعلام کرد تا کنون. Amazon.com Inc.’s, جف بزوس, ثروتمندترین فرد اهدا خواهد شد $100 میلیون دلار برای تغذیه امریکا است. مایکل و سوزان دل را مرتکب شده اند یکی دیگر از $100 میلیون دلار به جهانی تلاش های امدادی در حالی که بیل و ملیندا گیتس بنیاد متعهد شده است یک مقدار مشابه به توسعه یک واکسن و پرداخت هزینه برای تشخیص جداسازی و درمان تلاش.

Blackstone Group Inc. مدیر ارشد اجرایی استیو Schwarzman گفت: در تلویزیون بلومبرگ مصاحبه ای که همه گیر پاک خواهد شد $5 تریلیون دلار از تولید ناخالص داخلی. ایالات متحده نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 4.4% — بالاترین سطح از سال 2017 — از نیم قرن پایین از 3.5 درصد است و انتظار می رود به افزایش در ماه های آینده.

این اولین بار نیست دورسی اعلام کرده سهام زیادی تعهد است. در سال 2015 اندکی پس از توییتر, Inc. گذاشته شدن حدود 8 درصد از کارکنان آن دورسی اعلام کرد که او اهدا تقریبا 200 میلیون دلار در توییتر سهام به کارکنان اعطا استخر. آن را حدود یک سوم از کل سهام این شرکت است.

“من می خواهم به جای کوچکتر بخشی از چیزی بزرگ تر از بزرگتر از چیزی کوچک است. من اعتماد به نفس ما می تواند توییتر را بزرگ!” او توییتی در آن زمان است.

سهام از San Francisco-بر اساس مربع (مربع) که کمی تغییر به طور منظم در طول معاملات کاهش یافته است 2.2% کاهش به $49.21 در جلسه طولانی در 4:33 بعد از ظهر در نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im