توییتر بلوک دکتر صمدی برای هیدروکسی کلروکین نظرات

زمانی که دکتر دیوید صمدی, M. D., سرب پزشکی کمک کننده برای Newmax تلویزیون وارد سایت بر روی حساب توییتر خود را در روز چهارشنبه او متوجه چیزی متفاوت بود. او نمی تواند صدای جیر جیر هر پیام.

سپس او با بررسی ایمیل خود را. در صندوق ورودی ایمیل از توییتر گفتن او حساب خود را “قفل شده است برای نقض توییتر قوانین است.”

صمدی یک در سراسر کشور مشهور پزشک و جراح لقب یکی از شهر نیویورک بالا “پزشکان” توسط مجله نیویورک قرار داده شد در 24 ساعته توییتر فاصله برای شکستن پلت فرم رسانه های اجتماعی را سیاست “گسترش گمراه کننده و مضر اطلاعات مربوط به COVID-19.”

این برای ارائه خود را از نظر حرفه ای که هیدروکسی کلروکین (HCQ) درمان می تواند موثر در برابر COVID-19.

در یکی از توییت پرچم توسط توییتر صمدی نوشت: “هیدروکسی کلروکین کار می کند و کار کرده است.”

بیش از چند هفته گذشته گفت: او توییتی در مورد کوروناویروس درمان HCQ – که کشیده شده اپوزیسیون چپ در بخشی به دلیل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برای حمایت از آن — به دلیل صمدی دیده است مطالعات نشان ضد مالاریا مواد مخدر کار می کنند اگر آن را در اوایل استفاده می شود در یک بیمار coronavirus تشخیص است. چند توییتهایی دربارهی این دارو به نظر می رسد برای فرود آمد صمدی در توییتر زندان است.

“اگر این دارو می تواند کمک به یک فرد و سپس من همه آن را,” او گفت:.

در یک سوم پرچم جیر او پاره پاره رسانه ها برای استقبال از این تصور که هیدروکسی کلروکین موثر است COVID-19 درمان است. “هیدروکسی کلروکین کار می کند. این باید در سراسر جهان اخبار ملاقات با جشن!,” او نوشت.

“این مهم از سانسور گفت:” نیوز مکس. “من شده اند در رسانه ها به صورت 12 یا 13 سال و این اولین بار است که من تعطیل شده اند.”

در یکی دیگر از صدای او به نام نیویورک تایمز برای تماس با مواد مخدر “اثبات نشده” حتی اگر “ما در حال حاضر بدست اثبات این که هیدروکسی کلروکین کار می کند.”

او همچنین نوشته شده: “چرا شما فکر می کنید مهم ترین رهبران جهان خواهد بود و مصرف دارو اگر آن کار نمی کند?”

ایران مشاور سیاسی آنتونی Angelini به نام توییتر حرکت به قفل صمدی حساب “بسیار خطرناک است.”

“چرا آنها ترس از این خبر گرفتن از او پرسید:. “چه آنها از ترس؟”

کریس روبی مدیر عامل شرکت یاقوت رسانه های گروهی که متخصص در مراقبت های بهداشتی روابط عمومی برای پزشکان و بازاریابی رسانه های اجتماعی برای پزشکان گفت: او معتقد است که توییتر به “سابقه طولانی سانسور محافظه کار محتوا.”

صمدی در حال حاضر به عنوان مدیر سلامت مردان و urologic انکولوژی در بیمارستان سنت فرانسیس در Roslyn, New York. او در بیش از 250,000 پیروان توییتر, انجام, پزشکی, تفسیر فاکس نیوز و دیگر رسانه ها.

او گفت که او نمی توانید صدای جیر جیر یا ارسال هر یک از پیروان خود را با یک پیام در حالی که حساب خود را قفل شده است. حساب خود را هنوز هم فعال است و کاربران توییتر هنوز هم می توانید بخوانید موجود خود را توییتهایی.

به عنوان یک جراح است که معاملات با مرگ و زندگی روزانه او گفت: او همیشه برای مبارزه با او زندگی بیماران.

بعد از دیدن گزارش می دهد که با استفاده از HCQ با آزیترومایسین می تواند کمک به بیماران برای جلوگیری از قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه او گفت او شروع به حمایت از استفاده از این دارو به عنوان یک درمان.

او گفت: بیماران باید با توجه به این گزینه که تحت درمان با این دارو; دولت باید اقامت در خارج از این بحث است.

“این دارو در اطراف برای چند دهه بوده است,” او گفت:. “این است که ایمن دارو است.”

تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل شیوع کروناویروس به عنوان یک “تغییر بازی” در مبارزه با COVID-19 antimalaria مواد مخدر خوانده شده است توسط برخی از کارشناسان به عنوان غیر موثر و حتی خطرناک است. غذا و دارو کشیده آن اورژانس-استفاده از مجوز برای هیدروکسی کلروکین در 15 ژوئن پس از چند مطالعات نشان داد که می تواند به افزایش خطر ابتلا به عوارض قلبی عروقی.

اما بسیاری از گزارش های ضربه زدن مواد مخدر را پس از آن بی اعتبار شده است.

صمدی گفت: افراد مبتلا به لوپوس و آرتریت شده در این دارو برای سال بدون هر گونه گزارش از کشنده قلبی. او گفت: این دارو خواهد کشیده شده است اگر آن را خطرناک است.

مطالعات دیگر نشان داده اند یک نتیجه مثبت در بیمارانی که به مواد مخدر در زمان. یک مطالعه انجام شده توسط پزشکان در سیستم بهداشت هنری فورد در میشیگان دریافتند که 26 درصد از بیمارانی که نمی دریافت داروی ضد مالاریا درگذشت, در مقایسه با 13 درصد از بیمارانی که دریافت هیدروکسی کلروکین در طول اقامت در بیمارستان. در یک مطالعه مشابه به همراه داشت و نتایج نشان داد این دارو می تواند “به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی درمانی استراتژی در یک مقیاس بزرگتر.”

Angelini گفت: توییتر سانسور تجاوز به این دلیل ساده که “شما می توانید بلافاصله واقعیت را بررسی کنید چیزی را در خود. نباید آن را به Facebook یا Twitter به انجام این کار است. ”

او گفت: آن قانونی است برای پلت فرم به سانسور محتوای هر کاربر آن نامه اما او گفت: در بازار آزاد ایده آن است که یک عمل خطرناک.

صمدی گفت: او شده است توجه به تغییرات در حساب خود را قبل از او قفل شده است و از آن در روز چهارشنبه.

از جولای 4, فیلم او شده در سایت است که یک بار تا به حال صدها نفر از هزاران نفر از نمایش ها و دوست دارد به طور ناگهانی به حال به مراتب کمتر. او گفت که او دیده است مقدار پیروان او خرد شدن تکه تکه.

او گفت: برخی از پست های که تا به حال با تغییر دیدگاه ها و امثال مصاحبه او نوشته شده با Newsmax تلویزیون گرگ کلی.

“چیزی است که وجود دارد در رفتن,” او گفت:. “آنها در حال بازی با حساب من هم بزرگ است.”

روبی گفت: این احتمال وجود دارد صمدی حساب بود پرچم خود را به دلیل پست شامل اطلاعات در مورد هیدروکسی کلروکین.

“هر پزشک در سراسر هیئت مدیره بدون در نظر گرفتن طیف سیاسی باید بسیار مراقب باشید با COVID-19 محتوای آنها پست در حال حاضر,” او گفت:. “این محتوا گرفتن پرچم و مقدار زیادی از آن به اشتباه پرچم در زمان بیش از حد. این الگوریتم به طور خاص به دنبال کلمات کلیدی مانند COVID یا هیدروکسی کلروکین. اگر شما می خواهید برای دریافت حساب کاربری خود پرچم و یا مسدود شده است که یک راه یقین به آن را انجام دهد.”

او گفت: پزشکان در “معرض خطر” برای سانسور به دلیل محتوای خود را نگاه است بیشتر دقت کنید.

“فناوری بزرگ یک مشکل بزرگ در حال حاضر با سانسور و آزادی بیان” او گفت:. “اگر شما یک زیر بزرگ و شما صدای جیر جیر هر چیزی مربوط به COVID شما بیشتر احتمال دارد به پرچم حق در حال حاضر.”

کارل زابو معاونت و مشاور عمومی از NetChoice غیر انتفاعی مدافع آنلاین رایگان سخنرانی گفت: سیستم عامل رسانه های اجتماعی هستند “بسیار بیشتر مایل به فشار یک دکمه مکث” در coronavirus مطالب مرتبط.

“این سیستم عامل می توانید آن را اشتباه گاهی,” او گفت:. “گاهی اوقات آنها بیش از حد تهاجمی و گاهی اوقات آنها تحت تهاجمی است.”

صمدی گفت: در توییت خود بسیار خوب است قبل از او در پست های چرا که او می داند که “تمام جهان در حال تماشای.”

“هر چیزی که بسیار خوب است زیرا توییتر اما از آنجا که من می دانم که دیگر پزشکان, تماشای,” او گفت:. “وزرای بهداشت از سراسر جهان در حال تماشای حساب من. آنها می گویند آن است که کمک به آنها و سپس آنها آن را تعطیل کند.”

او گفت که او نمی صحه هر چیزی و بهره مند نیست به هیچ وجه از نوشتن در مورد HCQ.

اما اگر این درمان می تواند نجات یک زندگی, او گفت:, آن را به ارزش به tweeting در مورد.

توییتر به اعزام یک طرح به پرچم و حتی حذف هر گونه اطلاعات از پلت فرم است که آن را بداند “گمراه کننده” در مورد COVID-19.

با توجه به سیاست این شرکت خواهد شد “حذف آشکارا نادرست و یا به طور بالقوه گمراه کننده محتوا که دارای بالاترین خطر باعث آسیب برساند.”

رسانه های اجتماعی شرکت می گوید که برای محتوای برداشته شود بايد با توان اندازه گیری در برابر سه معیار: نشانی پست پیشبرد ادعای واقعیت در مورد کوروناویروس? این است که این ادعا نادرست یا گمراه کننده? محتوایی است که به عنوان ارائه شده است, چیزی است که می تواند منجر به آسیب ؟

در توییتر این شرکت تعیین اگر ادعای نادرست یا گمراه کننده اگر آنها شده اند به عنوان پرچم دروغین توسط کارشناسان مانند مقامات بهداشت عمومی و یا اگر پست می تواند اشتباه یا فریب مردم که آن را بخوانید.

یک پست باید با هر سه معیار برای آن در نظر گرفته شود برای حذف از سایت. اگر حساب بارها و بارها نقض قانون می توان آنها را به طور دائم به حالت تعلیق درآمد.

توییتر سخنگوی کاهش یافته است به نظر و کارگردانی نیوز مکس به شرکت COVID-19 سیاست های قابل اجرا به “هر کس در این سرویس است.”

برای پایان دادن به پلت فرم رسانه های اجتماعی را سانسور, پست های تشکر. پل Gosar R-Ariz., معرفی “توقف سانسور عمل 2020” در روز چهارشنبه.

“آزادی بیان میباشد به پارچه آمریکا است. هیچ کس نباید قدرت, سانسور, سیاسی, سخنرانی از جمله ‘فناوری بزرگ,'” co-signer تشکر. Lance Gooden R-تگزاس گفت: در یک اطلاعیه اعلام این لایحه است.

“من نمی توانم باور کنم که این اتفاق می افتد” صمدی گفت: خود را منجمد حساب. “این امریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im