محافظه کار firebrand Candace اونز بود به حالت تعلیق در توییتر پس از او را تشویق ساکنان میشیگان به سرپیچی “فرماندار-تبدیل-دیکتاتور” گرچن Whitmer اقامت-در-خانه سفارشات و “رفتن به محل کار.”

اونس روز جمعه را هدف قرار میشیگان به لیبریا گرچن Whitmer که رو پوش بک در اعتراض به اقامت او در خانه دستور اجرایی.

“ظاهرا [Whitmer] معتقد است او یک بموقع انتخاب دیکتاتور سوسیالیستی کشور” اونز گفت: در یک صدای جیر جیر که در حال حاضر حذف شده است.

“مردم میشیگان نیاز به ایستادن به او. باز کردن کسب و کار خود را. رفتن به محل کار. پلیس فکر می کنم او دیوانه است بیش از حد. آنها در حال رفتن به دستگیری 10,000,000 مردم برای رفتن به محل کار.”

توییتر حکومت جیر نقض پلت فرم دستورالعمل های او جذاب است.

یکی امریکا, شبکه خبر, خبرنگار الکس سالوی توییتی screengrab متخلف پست.

“من به صراحت موضع هر کلمه از من, صدای جیر جیر” 31 ساله اونز گفت: واشنگتن آزما.

“اگر [نیویورک دموکراتیک تشکر.] اسکندریه Ocasio-کورتز می توانید با استفاده از توییتر پلت فرم برای تشویق کارگران به راه رفتن و تحریم — من باید مجاز به تشویق قانونی شهروندان به سر کار. تنها کسی که شکستن قوانین است فرماندار-تبدیل-دیکتاتور گرچن Whitmer که impoverishing میلیون نادیده گرفتن رای از مجلس قانونگذاری ایالتی و به عنوان نتیجه نورد بیش از قانون اساسی حفاظت از حقوق شهروندان میشیگان.”

او افزود: پلت فرم رسانه های اجتماعی “قادر و یا تمایلی به ارائه من با هر گونه قانون مشخصی که من نقض همین دلیل است که من به دادگاه تجدید نظر تصمیم خود را.”

“در حالی که من یک متخصص در توییتر TOS من نمی توانید ببینید که چگونه نشان می دهد مردم باید به کار خواهد بود و تخلف از هر چیزی غیر از سوسیالیستی خیال” او گفت: خروجی اخبار.

توییتر در مارس 1 به روز شده دستورالعمل آن بیان کرد “ما همچنان به اولویت بندی از بین بردن محتوای زمانی که آن را به یک تماس روشن به عمل است که به طور مستقیم می تواند یک خطر برای سلامت مردم یا خوب بودن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im