Twitter و Facebook تبدیل به اهداف در مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن تبلیغات

رسانه های اجتماعی تبدیل شده است هدف از یک دوئل حمله آگهی مبارزات انتخاباتی در حال برپا آنلاین توسط رئیس جمهور نشسته و در انتخابات خود را رقیب. آنها در حال تیراندازی رسول در حالی که به آن مقدار زیادی از پول.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را خریداری کرده است صدها نفر از پیام ها در Facebook به متهم کردن رقیب خود, توییتر, تلاش برای خفه کردن صدای او و تاثیر انتخابات ماه نوامبر.

دموکراتیک چلنجر جو بایدن صرف هزاران دلار تبلیغات در Facebook با یک پیام از خود: در ده ها تن از تبلیغات بر روی پلت فرم او خواسته هواداران را به امضای طومار خواستار Facebook برای حذف اظهارات نادرست به طور خاص کسانی که از مغلوب ساختن پیشی جستن.

عمده رسانه های اجتماعی شرکت ها در حال مرور یک میدان مین سیاسی به عنوان آنها سعی کنید برای به حداقل رساندن داخلی اطلاعات غلط و مهار خارجی بازیگران از دستکاری سایت خود را به عنوان آنها در آخرین انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. جدید خود را اعمال و یا در برخی موارد عدم عمل باعث انفجاری حزبی پاسخ, پایان شکوه و عظمت خود را روز به عنوان خود-توصیف خنثی سیستم عامل است.

حتی به عنوان ریاست مبارزات کمپرسی میلیون ها دلار هر هفته به Facebook و گوگل تبلیغات خود را افزایش قرار گرفتن در معرض هر دو نیز با استفاده از تبلیغات آنلاین به انتقاد از فناوری سیستم عامل برای سیاست های خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن است متهم توییتر و اسنپ چت از دخالت در انتخابات امسال. بایدن با ارسال نامه های متعدد به Facebook و با حمله به شرکت برای سیاست است که اجازه می دهد سیاستمداران مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص به آزادانه ادعاهای دروغین را در سایت خود. بایدن پرداخت Facebook سخاوتمندانه به نمایش تبلیغات که متهم به Facebook از نما یک “تهدید” به دموکراسی است.

ضمن تهمت است پرداخت Facebook برای اجرای تبلیغات trashing متوسط او مثل هیچ کدام دیگر توییتر.

“توییتر دخالت در سال 2020 انتخابات تلاش خود را به سکوت رئیس جمهور” ادعا کرد که یکی از نزدیک به 600 تبلیغات مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین قرار داده شده بر روی Facebook

آن را “بزرگ خروج از 2016 گفت:” امرسون Brooking یک همکار در شورای آتلانتیک دیجیتال پزشکی قانونی تحقیقات آزمایشگاه واشنگتن فکر می کنم تانک. “اگر شما منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن و یا کلینتون در مبارزات انتخاباتی شما نیست, نوشتن نامه به Facebook در تمام طول روز طولانی است. این بود تا این حد مرکزی کمپین موضوع است. در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن بسیار است.”

آمریکایی ها بعد از همه در آماده باش هستند در مورد سیستم عامل’ سیاست های پس از کشف که عضو شورای نظارت مدت ارسال پیام تفرقه ایجاد شده جعلی رویدادهای سیاسی و حتی استفاده از روبل به خرید Facebook تبلیغات در نظر گرفته شده برای ایالات متحده مخاطبان در انتخابات 2016. تحقیقات در حال حاضر نشان می دهد که کرملین است که در آن دوباره.

پس از آخرین انتخابات ریاست جمهوری, Facebook و توییتر را ممنوع اعلام کرد رای گیری مربوط به اطلاعات غلط و قول داد به شناسایی و تعطیل اصیل شبکه از حساب های اجرا شده توسط داخلی یا خارجی مشکل است. قبل از انتخابات امسال در توییتر ممنوع تبلیغات سیاسی در مجموع یک تصمیم یک سخنگوی این شرکت گفت: AP آن می ایستد ، و Facebook همراه با گوگل آغاز شد افشای مبارزات انتخاباتی هزینه تبلیغات در حالی که ممنوعیت غیر آمریکایی از خرید ایالات متحده تبلیغات سیاسی.

Facebook نمی دهید برای این داستان.

اما تماس به جلوگیری از تورم بزرگ فناوری بالونی قدرت تنها رشد بلندتر از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان حتی اگر دو طرف در حال هدف قرار دادن شرکت های مختلف به دلایل مختلف به هواداران.

کسانی که سیاست را بدون شک می تواند بر روی صفحه نمایش کامل روز شنبه هنگامی که چهار فناوری بزرگ مدیران, Facebook مارک زوکربرگ آمازون جف بزوس سوندار پیچای گوگل و اپل تیم کوک شهادت به یک خانه قضائیه کمیته پنل به عنوان بخشی از یک بررسی کنگره به صنعت فن آوری تسلط.

بایدن متمرکز شده Facebook با یک #MoveFastFixIt کمپین که admonishes Facebook برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از کاربران از دخالت خارجی و یا فریب خورده توسط, دروغ, به خصوص کسانی که با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری.

مبارزات انتخاباتی خود را فقط در ماه گذشته نزدیک به 10 ، 000 دلار برای اجرای تبلیغات در سرزنش شرکت خود را در آن پلت فرم.

“ما می تواند به شما دروغ اما ما نمی خواهد می گوید:” یکی از بایدن تبلیغات. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواه و متفقین از سوی دیگر صرف میلیون ها نفر در Facebook ads مثل این یکی که گسترش خطرناک اطلاعات غلط در مورد همه چیز از نحوه رای به مشروعیت روند دموکراتیک.”

با وجود انتقاد Facebook بایدن به کمپین گفت: هنوز خرید میلیون ها دلار در Facebook ads چرا که آن را یکی از معدود راه هایی برای مقابله با تهمت نادرست پست — پس از Facebook نمی خواهد واقعیت او را بررسی کنید.

تبلیغات نیز ارزان و موثر راه را برای مبارزات انتخاباتی به تجمع هواداران که ناراضی هستند با این سیستم عامل گفت: کاتلین Searles یک دانشگاه ایالتی لوئیزیانا سیاسی استاد ارتباطات.

“ما نمی دانیم که خشم می تواند بسیار ایجاد انگیزه — آن انگیزه آنها را برای دریافت نام خود را در یک لیست ایمیل و یا اهدای 20 دلار” Searles گفت. “چه بهتر از راه برای گرفتن مردم عصبانی از بیچهره پلت فرم؟”

در حالی که بایدن متمرکز شده Facebook تهمت است honed در توییتر و گاهی اوقات اسنپ چت با مبارزات انتخاباتی خود را در حال اجرا تبلیغات آنلاین است که متهم هر دو شرکت از “دخالت” در انتخابات.

توییتر تبدیل به یک برگ برنده مبارزات انتخاباتی هدف پس از شرکت نورد اول آن واقع بررسی های خود را نادرست صدای جیر جیر در مورد رای گیری در اواخر ماه مه. توییتر پس از اعمال مشابه labels به پنج دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی از جمله دو که به نام پست الکترونیکی-در برگه های رای “جعلی” و پیش بینی کرد که “جعبه پست الکترونیکی خواهد بود دزدیدند” اگر رای گیری نمی کند, را در فرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ امضای یک تا حد زیادی نمادین اجرایی به منظور به چالش کشیدن بخش 230 قانون ارتباطات نجابت فراهم می کند که حمایت از پرونده های حقوقی برای شرکت های اینترنتی است که در خدمت به عنوان یک بستر برای نامحدود سخنرانی آنلاین.

“این مضحک است که دره سیلیکون سنگر و استحکامات از تنوع و لیبرالیسم است وحشت زده از تنوع فکری و محافظه کار صدای” مغلوب ساختن پیشی جستن ملی معاون وزیر مطبوعات کن Farnaso در بیانیه ای گفت.

رهبران جمهوری خواه را از پیوست در نرده علیه توییتر.

این ماه Rep. جیم اردن, یک فتنه محافظه کار از اوهایو خواستار توییتر دست بیش از یک حسابداری کامل, از جمله ایمیل, چگونه آن تصمیم به واقعیت بررسی رئيس جمهور. گفت: “فناوری بزرگ است که خارج از کنترل” جمهوری خواه تد کروز سناتور. ده ها تن از رسانههای محافظه کار تهمت کارکنان و سیاستمداران که برپا دو روز مبارزات انتخاباتی ماه گذشته اصرار پیروان توییتر خود را به خندق پلت فرم و پیوستن به Parler یک برنامه رسانه های اجتماعی است که نمی وزش محتوای آن را به عنوان نزدیک.

Facebook می تواند آینده را برای یک چهره با رئیس جمهور و متحدان خود را در حال حاضر که این شرکت قول داده است به برچسب هر پست — مغلوب ساختن پیشی جستن شامل — که نقض قوانین خود را در برابر رأی دادن اطلاعات غلط و یا گفتار نفرت. Facebook هنوز به چنین عملی ،

“رسانه های اجتماعی به سانسور در حال رفتن به بسیار قوی, کمپین موضوع” Brooking گفت. “و رفتن وجود دارد به عنوان تشویقی از تعدادی از مردمی در حال اجرا برای دفتر در سال 2020 به فشار پاکت هنوز هم بیشتر سعی کنید به دعوت بیشتر و بیشتر رسانه های اجتماعی اعتدال چرا که آنها آن را به عنوان قوی سیاسی کاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de