Keoni Cavaco سال گذشته است. ترور Larnach در سال 2018 است. رویس لوئیس در سال 2017. الکس Kirilloff در سال 2016.

کسانی که چهار سابق در دور اول پیش نویس میدارد ساخته شده توسط دوقلوها که احتمالا نمی خواهد بود ساخته شده در این سال به دلیل این باشگاه نمی خواهد که تا به حال زمان برای ساخت به اندازه کافی اعتقاد به را انتخاب کنید بر روی آنها.

لیگ اصلی بیس بال معمولا دارای پیش نویس آن در اوایل ماه ژوئن است. اما این رویداد فقط می خواهم بیشتر روی بیس بال, تقویم شده است طرح میتوانست با این بیماری همه گیر کوروناویروس. وجود خواهد داشت یک پیش نویس است اما بر اساس توافق نامه ای زده و در اواخر ماه گذشته بین صاحبان و بازیکنان آن می تواند رخ دهد در هر نقطه بین 10 ژوئن و جولای 20 و به عنوان کوتاه به عنوان پنج دور.

اما پیش نویس این چرخه در حال حاضر به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار به عنوان دبیرستان فصل هرگز آغاز شده و کالج فصل لغو شد پس از چند هفته. هیچ بازی. هیچ به چشمان بازیکنان است. هیچ تصویری. بدون تجزیه و تحلیل ترافیک.

Cavaco اواخر موج در طول سال آخر خود را در چولا ویستا بالا در Eastlake, کالیفرنیا., باعث دوقلوها را انتخاب کنید او را 13th کلی. اگر او ارشد در این فصل وجود دارد می تواند تا حد زیادی به رفتن.

وجود دارد اطلاعات بیشتر در کالج بازیکنان برای هدایت تصمیم گیری اما Larnach قوی junior فصل در ایالت اورگان — او شروع به پریدن کرد از سه الی 19 در خانه اجرا می شود — او را مجبور به دور اول. Kirilloff برگزار دبیرستان توپ در پنسیلوانیا بنابراین دوقلوها مورد نیاز به سازمان دیده بان او آب و هوا اجازه. لوئیس بود پیش نویس یک روز تصمیم است.

“شما می توانید به ما 2016 پیش نویس و همه آنها می تواند متفاوت بوده است اگر ما تمام بهار” دوقلوها سراغ مدیر Sean Johnson گفت. “با Kirilloff بودن پنسیلوانیا بچه دبیرستانی, شما لازم نیست که یک تن از به نظر می رسد وجود دارد.

“Cavaco ما هنوز ساختمان بخار و ارزیابی او را بر اساس این هفته. آیا ما به راحتی او را در مارس? من می خواهم بگویم بدون پاسخ است.”

در این پیش بینی نشده سال هر تیم در همان وضعیت — یک پیش نویس برای آنها که نمی تواند آماده کرده ایم.

“شان و کارکنان خود را انجام یک کار استثنایی برای آماده سازی پیش نویس فصل شروع حدود یک هفته پس از پیش نویس های قبلی پیچد و تمام راه را از طریق بهار” دوقلوها جمهور بیس بال عملیات Derek Falvey گفت. “در حالی که هر کس می تواند بدون یک فصل به نظر می رسد در اینجا من مطمئن هستم که کار بچه های ما قرار داشته و در حال حاضر به ما کمک خواهد برای آماده شدن برای این پیش نویس است.”

دوقلوها امیدوارم که این پیش نویس می گیرد و نزدیک به 10 ژوئن نسبت به ماه جولای است. لیگ است که تعیین تاریخ و طول. به عنوان بخشی از قرارداد خود را با این اتحادیه پیش نویس می تواند منقبض شده به عنوان کمی تا پنج دور. که می تواند به پایین آمدن به چقدر صاحبان می خواهید به صرف در پیش نویس میدارد در یک سال است که در آن درآمد در حال برچیده توسط بهداشت و درمان اضطراری.

کوتاه تر روند

پیش نویس پاداش استخر باقی خواهد ماند همان است که در سال گذشته برای این پیش نویس در سال 2021. دوقلوها نگه 27 کلی انتخاب در دور اول با توصیه اسلات ارزش $2,570,100.

“ما در حال آماده سازی برای 10 یا بیشتر دور” جانسون گفت. “این می تواند پنج اما وجود دارد بسیاری از متغیرها وجود دارد و ما در حال رفتن به لنگر خودمان را به پنج. ما می خواهیم به آماده برای 10 یا بیشتر. ما پشته تابلوهای ما بهترین ما می توانیم. هر تیم در حال رفتن به برخی از نقاط کور بازیکنان آنها فقط دیده نمی شود به اندازه کافی نشده است.”

با توجه به الکس حسن دوقلوها مدیر player توسعه وجود دارد که بازیکنان به اندازه کافی در این سازمان به حوزه rookie تیم های لیگ برتر در آپالاچی لیگ و سواحل خلیج فارس لیگ در این رویداد پیش نویس است که به عنوان کوتاه به عنوان پنج دور. این تیم به احتمال زیاد ثبت نام در برخی از undrafted رایگان, عوامل بیش از حد.

گذشته از اواخر bloomers و یا چشم انداز که باید کوتاه فصل به دلیل آب و هوای تیم info رفتن به قبلی سامرز در بازیکنان است. اما بیشتر وجود دارد عدم قطعیت با چشم انداز دبستان و آن گروه می تواند تحت تاثیر این وضعیت لیگ است.

بازیکنان قدیمی تر بهره مند شوند

جانسون توافق کردند که پیش نویس تخته می تواند انحراف به سمت کالج بازیکنان در این سال به دلیل است که — به علاوه استخر به نظر می رسد که بهتر عمق در کالج صفوف این سال خاص.

“در حال حاضر وجود دارد خواهد بود یک تکه از بچه ها که تا به حال دید محدود و یا تا به حال برخی از علامت سوال که به بهار است که شما نمی باید فرصتی برای بررسی هر جعبه در” جانسون گفت. “شما خواهید دید که گروه اسلاید به دانشگاه اگر آنها تعهدات قوی وجود دارد و یا شرکت در کالج برای یک سال.

“من فکر می کنم تاریخ و کالج استعداد خواهد بود تا در سال آینده. وجود دارد فقط به اندازه کافی اتاق برای هر بازیکن است.”

جانسون در یک کنفرانس تلفنی روز دوشنبه با حدود 20 خود پیشاهنگی بود که مجموعه به حدود 90 دقیقه اما فرار بیش از دو ساعت — و این در حالی است که به شکستن چشم انداز در غرب منطقه.

“ما می دانیم که ما باید زمان” جانسون گفت. “ما در حال تلاش برای پیدا کردن راه های خلاق و فرصت طلب با چشم انداز است که ما داریم. آن را احساس می کند مانند هر کس همان مشاهده زمان در این بازیکن است. ما همه در همان قایق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de