دوقلوها را به سهولت به بدانند منظم پنبه حلاجی شده به منظور

– آفتاب خیس هموند ورزشگاه در روز یکشنبه به عنوان شکارچی میچ Garver تضعیف در یک جفت از سایه و در نگاه برخی از دوقلوها هم تیمی به عنوان آنها را از طریق رفت تمرین قبل از بازی خود را در برابر تورنتو است.

پنبه حلاجی شده سفارش شامل Garver جاش دونالدسون و میگوئل سانو. آن Donaldson گریپ فروت لیگ اولین بازی با دوقلوها در حالی که Garver و سانو شد بازیکنان کلیدی در افزایش BombaSquad در سال 2019.

“این خیلی خوب صف” Garver گفت: از روز یکشنبه شروع نه.

اما آن سه تنها به طور منظم در یک صف عمدتا جزئی leaguers. وجود خواهد داشت بسیاری از روزها از این در مرحله اول بهار بازی های آموزشی به عنوان مدیر Rocco Baldelli تعادل خود را ارزیابی بازیکنان جوان با ساخت مطمئن شوید که او به طور منظم در سمت راست باقی بماند پیشرفت نسبت به آماده بودن برای روز افتتاحیه. که بخش دوم را می توان روی حیله و تزویر به عنوان هر یک جانباز آماده در سرعت های مختلف.

برای کسانی که مشتاق به دیدن آنچه BombaSquad 2.0 به نظر می رسد مانند — از نظر تماشای بازیکنان مورد علاقه خود گرفتن تکرار و همچنین افشای سرنخ به آنچه به عنوان Baldelli در نظر دارد برای باز کردن یک روز صف — صبر می تواند دردناک. اما از آن است که بخشی از سرعت بهار آموزش.

قبل از Baldelli می توانید کشف صف ترکیبات آن مطمئن شوید که برای تلفن های موبایل مانند او فکر می کردم در مورد برخی از — او به اسب خود را در مسیر. برخی از بازی خواهد کرد در اوایل اما برخی را نه.

“ما آن را انجام دهد به طور کلی در یک فرد بر اساس” Baldelli گفت: از طرح خود را به استراحت برخی بازیکنان زود است. “بنابراین وجود دارد می تواند برخی از بچه ها که ممکن است در پاییز به این دسته بندی که شما ممکن است فکر می کنم اما هر چه هر مرد نیاز است و آنچه که ما در حال رفتن به آنها را به طوری که این نوع از راه ما در مورد آن فکر می کنم.”

این ردیف از دسترس به نظر می رسد در سه گروه. جانبازان مانند دونالدسون و نلسون کروز ممکن است بازی در بسیاری از بازی ها در اوایل. کروز به عنوان مثال به نظر می رسد تنها در یکی از اولین بهار 13, آموزش بازی های فصل گذشته است.

“دونالدسون و نلی را تا سطح شیب دار در برنامه های مختلف” Baldelli گفت.

گروه دوم شامل بازیکنان که مبارزه برخی از آسیب های فصل گذشته و نیاز به توان کاسته به عمل است. بایرون Buxton, دوره نقاهت بعد از جراحی شانه ممکن است تا اواسط ماه مارس. Marwin گونزالس بود مانع همسترینگ فشار در اواسط فصل گذشته و مورب مسائل در اواخر فصل. Jorge Polanco منطقه شد تا از ماه ژوئن در و از طریق آن بهترین او می تواند.

“من فکر نمی کنم آن را بیش از حد, بیش از حد طولانی قبل از ما دیدن Marwin در بازی ها” Baldelli گفت. “اگر چه او می تواند یک کمی در پشت بسیاری از این گروه است. پولو احتمالا پس از آن و باک خواهد بود و پس از آن تا آنجا که وقتی این بچه ها احتمالا رفتن به میدان است.”

وجود خواهد داشت یک نقطه در ماه مارس که در آن Baldelli خواهد شد که نزدیک به کامل خود را برای اولین بار تیم خود را در اختیار او و سپس او قادر خواهد بود به آزمایش با ترکیب کارت.

تقریبا هر کس مسئول تنظیم تک فصل لیگ home run رکورد 307 در سال 2019 هستند به علاوه دونالدسون های 2015 AL MVP. بحث باید خشم در طول چند هفته آینده در مورد چگونه Baldelli باید هنر و صنعت خود را ترکیب. هک وجود دارد ممکن است یک اتفاق نظر در یک leadoff hitter.

Baldelli می تواند با چوب چه کار می کرد در فصل گذشته و در درجه اول استفاده از outfielder حداکثر کپلر که تولید .252 طور متوسط پنبه حلاجی شده, 36 homers 90 RBI و .336 بر پایه درصد — در حالی که از دست رفته 28 بازی.

Baldelli می تواند با جدید گرما در baseman دوم لوئیس Arraez که درباره این رشته و batted .334 در 92 بازی فصل گذشته با خوشمزه .399 بر پایه درصد است.

“این چیزی است که شما قطعا فکر می کنم در مورد” Baldelli گفت: با استفاده از Arraez در leadoff. “آن مرد رفت و تا به حال .400 بر پایه درصد برای ما سال گذشته است. این یک گزینه فوق العاده ای برای ما است و ما نیز تا به حال یک پسر که آمار 30-برخی از عجیب و غریب خانه اجرا می شود و تا به حال بهترین سال زندگی حرفه ای خود را ادبانه برخورد در leadoff نقطه بیش از حد. ما باید مقدار زیادی از گزینه.”

او حتی استفاده Garver به عنوان یک leadoff hitter وظیفه در برابر lefthanded شروع فصل گذشته به تماشای او ضربه 12 homers در 26 بازی در آن نقطه در حالی که ارسال 1.080 بر پایه-plus-ضربه زنی در صد.

“میچ آن را به کار گرفته بزرگ” Baldelli گفت: “و از روی صدق و صفا کیفیت در خفاش ها خیلی خوب بود که ما نمی خواهم به او را از آن نقطه است.”

آیا کروز بازگشت به شماره 3 نقطه ؟ که خفاش در مقابل Buxton که انتظار می رود به شماره 9 hitter ؟ چه اتفاقی می افتد به Polanco? زمانی که Gonzalez نقش چگونه است که تاثیر پنبه حلاجی شده ،

“من فکر می کنم او می تواند چشم خود را انتخاب کنید و از یک کلاه” Garver گفت: از Baldelli. “او خواهد بود خوشحال با هر کسی.”

Baldelli درک می کند که چه اتفاقی می افتد یک فصل ممکن است در ادامه به بعد. Hitters همچنان به رشد. برخی از عقب. برخی از آنها بیشتر تولیدی در برخی از نقاط بیش از دیگران است. Baldelli خواهد آن را همه بفهمند هنگامی که او می شود بازیکنان خود را در بازی. وجود دارد و ممکن است چنین چیزی به عنوان یک مجموعه ترکیب با این گروه است.

“ما صحبت کردیم به ما بچه ها در حال حاضر در این بهار در مورد نوع تیم و نوع ترکیب است که می تواند ما را” Baldelli گفت: “و این که بچه ها می تواند ضربه در نقاط که آنها ممکن است کاملا آشنا با این دلیل که ما باید به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>