دوقلوها بالا چشم انداز رویس لوئیس به نظر می رسد برای بار بهتر

به اعتصاب یک. ناپاک کردن اعتصاب ، تعقیب زمین کردن صفحه برای اعتصاب سه و راه رفتن به عقب به ستاره شرق.

رویس لوئیس بود در یکی از آن شیارهای طول 2019 فصل یک که آهسته صعود خود را از طریق دوقلوها سیستم مزرعه. برای انتخاب اول کلی در سال 2017 پیش نویس آن را برای اولین بار واقعی کشمکش با سختی.

اولین بار تجربه چگونه ذهن می تواند یک رکود بدتر است.

اولین بار برخورد با مشاوره که از هر جهت — و کشف خطرات ناشی از گوش دادن به همه.

“من به معنای واقعی کلمه نمی کنم من که قرار بود به آن را برای در حالی که وجود دارد” گفت: 20 سال shortstop.

هنگامی که او پاک شده و کسانی که شک و تردید لوئیس کردم بیش از قوز کردن در کلاس فورت مایرز و ترویج شد به کلاس AA Pensacola در ماه جولای. و او به پایان رسید 2019 با شکوفا پنبه حلاجی شده .353 در آریزونا سقوط لیگ و نام خود را با ارزش ترین بازیکن.

در حال حاضر در لیگ اردوگاه برای دومین دوره متوالی به بهار Lewis به احتمال زیاد شروع فصل در پنساکولا با درک بهتری از چگونگی اسلامپ ظروف سرباز یا مسافر با یک بازیکن ذهن است. او batted یک ترکیب .236 در فورت مایرز و Pensacola با تنها 38 پیاده روی و 123 strikeouts در 127 بازی. مکانیک خود را در بشقاب او بالا پا لگد که نگرانی برخی از تحلیلگران شده اند صحبت کردن در یک نقطه برای پیشاهنگی. اما او همچنان یکی از چشم انداز بهتر در بازی بیس بال, رتبه نهم به طور کلی توسط mlb.com و 26 توسط بیس بال آمریکا است.

او می تواند با استفاده از یک بزرگ سال به یاد ناظرین ورزشی, مهارت ها و پتانسیل ساخته شده است که او را از بالا انتخاب کنید. خوشبختانه برای او دوقلوها می توانید صبر کنید به عنوان All-Star shortstop Jorge Polanco منطقه تحت قرارداد از طریق 2023 با گزینه های برای سال 2024 میلادی و سال 2025 است.

اما دوقلوها مشتاق به دیدن چگونه Lewis پاسخ در 2020 پس از یادگیری برای اولین بار در زندگی خود چه چیزی آن را مانند به یک بسیار خوب بازیکن بیس بال.

رویس لوئیس جزئی-آمار لیگ

“من واقعا بر این باورند که بهترین چیز برای بازیکنان ما در این اتاق است که از طریق برخی از مبارزه در لیگ کوچک سطح قبل از آنها به لیگ های سطح” گفت: Derek Falvey دوقلوها’ رئیس جمهور از عملیات بیس بال. “من نمی خواهم برای رفتن تا آنجا که به می گویند موفق در سطح جزئی اما موفق به یادگیری آنچه در آن مانند به عنوان موفق به عنوان شما می خواهید به صورت روزانه. و سپس پیدا کردن یک راه به خارج از آن.”

شنوایی بیش از حد

در حالی که گاهی اوقات آور دور در صفحه اوایل فصل گذشته به عنوان نوجوان, Lewis یادآوری خود را که او هنوز هم می تواند تاثیر این بازی با سرعت و دفاع و او اجازه نداد او ضربه بر مناطق دیگر از بازی خود را. هیچ مشکلی با پیدا کردن یک راه برای کمک, اما او همچنین می دانست که این کافی نیست.

“چندی وجود دارد من فکر می کنم من فقط به گرفتن دور با من ورزشکاری و اجازه آن را بازی دور” لوئیس گفت. “من ورزشی به اندازه کافی برای من به این دور اما به خارج شدن از یک سه گانه-احتمالا به لیگ های بزرگ در حال حاضر آن را همه در اینجا” — به عنوان او با اشاره به سر خود — “و این چیزی است که ما را جدا.”

لوئیس بود گرفتن مشاوره از بیش از حد بسیاری از منابع او گفت:, و اضافه شده به او غم و اندوه.

توبی Gardenhire خود مدیر در فورت مایرز در فصل گذشته تلاش کرد تا او را به تفکر مثبت.

“چیزی بزرگ برای او است که همچنان به در-خفاش ها و اقامت با اعتماد به نفس گفت:” Gardenhire خواهد شد که مدیریت کلاس AAA روچستر در این فصل است. “زمانی که شما جوان به نظر می رسد مانند هر در-بت به معنی یک تن و هنگامی که شما در تلاش یک کمی شما می توانید در خودتان است.”

بهتر ending

در نهایت لوئیس آموخته به فیلتر جریان از مشاوره او بود. او ضربه .304 از طریق 17 بازی در ماه جولای درآمد ارتقاء به پنساکولا. شماره خود را با آبی Wahoos — . 231 با دو خانه اجرا می شود و 14 RBI در 33 بازی — نمی شد پر زرق و برق چشم انداز-سطح تولید اما دوقلوها حکومت این فصل به عنوان یک موفقیت به خاطر او ساخته شده برخی از پیشرفت.

لوئیس پس از آن بود که standout در میان دیگر چشم انداز در AFL در حالی که بازی کوتاه سوم و بیرون از محیط. او در اطراف نقل مکان کرد از ضرورت و Falvey گفت: Lewis باقی خواهد ماند و در shortstop برای آینده قابل پیش بینی.

صحبت از حرکت در اطراف Lewis به نقل از کالیفرنیا به دالاس و حومه Frisco. او نزدیک به رونق تگزاس که در آن دوقلو Hall of Famer توری آی شکارچی زندگی او لوئیس بیش از پنج روز پس از 2018 فصل به کار کردن و بحث در مورد بیس بال و زندگی است.

و تگزاس مالیات بر درآمد دولت است.

“من واقعا نمی دانم در مورد مالیات گفت:” لوئیس که امضای جایزه $بود 6.725 میلیون. “سپس من W-2 در آمد از قرارداد من امضا و گفتم آره من نیاز به رفتن.’ “

قلمرو بزرگتر

کار در offseason با شکارچی بزرگ اتحادیه مت کمپ و فرشتگان جزئی اتحادیه توری آی شکارچی جونیور لوئیس همچنین مصرف کالری به عنوان بسیاری از او می تواند — او گزارش به اردوگاه وزن 25 پوند بیشتر از زمانی که او در پیش نویس 6-1 و 180.

“همه چیز در تگزاس بزرگتر است,” لوییس گفت. “و من به پایان رسید تا بزرگتر شدن. من به مردم است.”

لوئیس 0-for-4 در دو لیگ برتر بهار آموزش بازی. او نامیده می شد در حالی که تلاش برای سرقت پایه سوم شنبه در برابر پیتسبورگ در یک تماس که پخش می شده اند لغو شد. روز دوشنبه او ساخته شده یک پیچش گرفتن در مرکز حالی که striding به عقب برای گرفتن یک پاپ تا.

او را به انتظار برای دریافت یک زن و شوهر شروع می شود قبل از آن زمان به Polanco برخی از بازی های برای آماده سازی برای فصل.

لوئیس در نهایت سر به جزئی لیگ تسهیلات به آماده شدن برای اولین فصل کامل در پنساکولا جایی که او قصد دارد به درخواست درس او در به چالش کشیدن 2019.

“من بسیار هیجان زده است که [سال گذشته] اتفاق افتاده است” لوییس گفت: “از آنجا که آن را تنها می تواند بهتر از آن وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>