دقیقا یک هفته قبل از سال 2020 فصل بیس بال بود برای شروع دوقلوها’ مدیران ارشد در روز پنج شنبه با اکراه در نظر گرفته شده که امکان باز کردن روز است که در واقع یک سال دور.

“واقعیت این است که ما نمی دانم” دوقلوها جمهور دیو سنت پیتر گفت: از یک فصل مختل ماه یا شاید حتی دیگر با گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس. “ما امیدواریم که در زمان مناسب ورزش باز خواهد گشت.

“بیس بال باز خواهد گشت. کار ما این است که به آماده شدن برای آن فرض کنید این اتفاق می افتد. اما ما می دانیم که رفتن به اتفاق می افتد [در سال 2020]? هیچ ما نیست.”

سنت پیتر و رئیس جمهور از عملیات بیس بال درک Falvey در حال تلاش برای نگه داشتن این سازمان عملکرد میان عدم قطعیت است که احاطه زندگی روزانه در سراسر جهان نگه داشتن در تماس با rehabbing بازیکنان داخل و خارج-از-کار امتیازی مسئولین و تازه پیشاهنگی با هیچ چیز به دیده بانی. آنها در حال کار کردن بلیط-بازپرداخت قصد دارد در پایان هدف زمینه ارتقاء و راه اندازی تمام کارکنان کنفرانس تلفنی.

هیچ دوقلوها کارکنان به دانش خود را — بازیکن, کارکنان, دفتر جبهه و یا انجام عملیات تست شده برای coronavirus سنت پیتر و Falvey گفت. اما آنها در حال آماده سازی در مورد کسی که می شود علامتی.

“فقط واقعیت از اعداد و ریاضی در اطراف این نشان می دهد که ما به احتمال زیاد در برخورد با چیزی در طول راه این که آیا آن را یک پتانسیل نیاز برای یک آزمون یا یکی که در واقع میباشیم و ما به پیدا کردن چیزی خاص” Falvey گفت. “اما تا به امروز ما لازم نیست که هر چیزی در آن است.”

و نه آنها باید یک برنامه و یک راه برای نگه داشتن بازیکنان در بازی شکل و یا هر راهی برای دانستن زمانی که از این موارد مهم تغییر خواهد کرد. لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب Manfred در حال مذاکره با بازیکنان ارتباط به نمایندگی از تمام 30 تیم در تلاش برای حل و فصل انواع مسائل leaguewide شروع با حق الزحمه و هر diems قبل از آغاز فصل حقوق و پس از آن می کند.

دستورالعمل های دقیق

MLB پنج شنبه اعلام کرد که همه جزئی leaguers پرداخت خواهد شد خود را به 400 دلار در هر هفته بهار-آموزش دیم از طریق آوریل 8 که می شده اند روز افتتاحیه به صورت جزئی لیگ و حمایت بیشتر فراتر از تاریخ است که در آن کار می کند.

در سطح تیم های دوقلو به اقامت در تماس با بازیکنان خود را به صورت منظم. حدود 20 جزئی leaguers بسیاری از آنها از کشورهای دیگر باقی می ماند که در یک خوابگاه در فورت مایرز, Fla., و یک تعداد انگشت شماری از لیگ بازیکنان با خانه در منطقه و به ویژه rehabbing بایرون Buxton نیز توقف توسط بهار پیچیده به استفاده از اتاق وزن و یا پنبه حلاجی شده قفس.

“یک-به-یک تماس, تنها, بدون, استفاده های متعدد مربیان در سراسر چندین بازیکن” Falvey گفت. “تمرکز شده است و به آنها یک فرصت و یک منبع قادر به کار کردن اگر لازم است در زمان های مختلف — و پس از آن تجهیزات تمیز است — به تلاش و حفظ به عنوان بسیاری به عنوان ما می توانیم. با بازیکنان [رفت] در اوایل رفتن احساس ما این است که آن را تبدیل به بیشتر به چالش کشیدن روز به روز برای حفظ سطح معینی از فعالیت عمدتا به دلیل امکانات تعطیل.”

مشغول نگه داشتن

قبل از خروج از فلوریدا آخر هفته گذشته انجام شد و هر یک با توجه به توصیه بازو-قدرت طرح تبادل مربی وس جانسون و تیم مربیان بررسی در با هر بازیکن در این فهرست در هر روز. “اما بیشتر و بیشتر ما را به این کار وجود ندارد sugarcoating آن” Falvey گفت. “ما نمی تواند نگه دارید تا سطح فعالیت ما هنگامی که ما به سمت چپ فورت مایرز.”

در حالی که آنها صبر کنید دوقلوها در حال حرکت به جلو با پروژه های دیگر. سنت پیتر است که نظارت بر هدف زمینه نگهداری — زمینه است که در شکل فوق العاده, او گفت:, و تغییرات در ساختمان شامل اضافه کردن یک اتاق کار به محل باشگاه وانجمن, سایبان در bullpens ارتقاء به خصوصی سوئیت و جدید ورزشگاه-شبکه Wi-Fi سیستم.

و بلیط گروه در حال آماده سازی سیاست — بازپرداخت اعتبارات بلیط به پتانسیل های آرایش بازی — برای رسیدگی به هر شکل فصل طول می کشد. هر چند تا زمانی که وضوح بیشتر در مورد اینکه آیا فصل شروع خواهد شد در ماه جولای یا آوریل آینده “ما در حال درخواست ما طرفداران به بیمار با ما” سنت پیتر گفت. “ما قصد داریم به صورت بسیار شفاف است.”

این تیم اعلام کرده است $1 میلیون برنامه برای جبران gameday کارگران idled با تعویق و 30.000 دلار کمک مالی به شریدان است که ارائه وعده های غذایی برای کودکان و نوجوانان نهفته مدرسه لغو شد. هیچ جلو دفتر اخراج هستند فکر در حال حاضر سنت پیتر گفت.

نگاه به آینده

در بیس بال سمت Falvey گفت: دوقلوها در حال انجام آنچه آنها می توانند برای آماده سازی به صورت سالانه تازه کار, پیش نویس, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 10-12 هر چند وضعیت آن در حال حاضر به عنوان نامشخص به عنوان فصل به طور منظم.

به سراغ کارکنان به زودی برگزاری کنفرانس تلفنی و “ما در حال رفتن را از طریق بازیکنان است که ما در لیست ما با اطلاعات امروز ما بنابراین ما می توانیم بهتر آماده می شود در صورتی که می آید به سرعت برای ما” Falvey گفت. “این یک راه برای نگه داشتن ما تازه پیشاهنگی مشغول راه را برای ما واقعا به حفاری های عمیق در اطلاعات داریم.”

بیشتر این تیم در تلاش است برای مقابله و امیدوارم که درست مثل هر کس دیگری.

“اما وجود دارد یک مسئولیت بیشتری در اطراف تضمین این که ما خوب استوارت برای دوقلوها از طریق این بحران را درک پایه فن است که ما لذت بردن از, از ارتباط عاطفی ما با نام تجاری” سنت پیتر گفت. “شما نگه دارید امید که بیس بال بازی خواهد کرد و نقش بزرگی در کمک به ما را شفا دهد و این چیزی است که من به دنبال به جلو به, و این چیزی است که ما رانندگی در هر روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de