وجود دارد و فقط ممکن است بیس بال بازی در جایی در این جهان به عنوان به زودی به عنوان پایان مارس دادن David Kim فرصتی برای بازگشت به خود و قرار گرفتن در می ایستد.

کیم یک دوقلو دیده بانی که با این نسخهها کار Pacific Rim اما برای چند هفته گذشته بوده است در خانه اش در Goyang شهر حدود 10 کیلومتر خارج از سئول, کره جنوبی.

بیس بال کره ای سازمان (KBO) فصل بود به مناسبت روز افتتاحیه در روز شنبه اما به دلیل شیوع کروناویروس شروع فصل شده است با تاخیر حداقل سه هفته. کره جنوبی را به خود جلب کرده در سراسر جهان علاقه, چگونه آن را به کار گرفته است, این بیماری همه گیر به عنوان تهاجمی آن تست و خرید از مردم نگه داشته اند تعدادی از موارد از فزاینده.

بقیه جهان در حال کار برای پهن کردن منحنی امیدوار است که اجتماعی فاصله و محدود کردن اجتماعات بزرگ کمک خواهد کرد گسترش موارد تایید شده در طی یک دوره از زمان به جای خونتان در یک بار و inundating مراکز پزشکی. کره جنوبی تا به حال نه مشکل با منحنی.

“آنچه در آنها اجرا شده در اوایل بسیار کارآمد گفت:” کیم سابق KBO بازیکن که scouted برای دوقلوها از سال 2000. “در پایان روز آن را غیر مسئولانه شهروندان که گسترش ویروس. اگر شما مسئول این ویروس می تواند شامل شود.”

سگ پرنده idled

کیم به طور معمول کار می کند KBO و لیگ ارائه گزارش در بازیکنان که ممکن است در نهایت در لیگ اصلی بیس بال. اما در حالی که لیگ های دو کشور تعطیل شده اند برای زمان حال دوقلوها کشیده همه از خود پیشاهنگی جاده چند هفته پیش و MLB تعطیل کرده است سراغ در سراسر جهان است.

صاحبان و بازیکنان به تازگی به توافق در مورد چگونگی ادامه یک بار تیم مجاز به ادامه عملیات وجود دارد گزارش می دهد که این پیش نویس می تواند به مقابله با تیر و بین المللی امضای دوره که به طور معمول شروع می شود در 2 ژوئیه خواهد بود موکول به عنوان به خوبی.

بنابراین کیم است که در خانه با همسر خود, Sun-Hwa و پسر, Jayden, در حالی که دختر خود را, Kelli است در کالج در استرالیا. او خرج می کند روز خود را بر روی کامپیوتر خود.

“قطعا خیلی بیشتر از وقت با کیفیت در خانه” کیم گفت. “یک طلایه دار این است که شلوغ ترین زمان از سال است. آن را مجبور برکت و رحمت در لباس مبدل. آنها به ما بگویید که با خانواده ما تا آنجا که امکان پذیر است اما در حال بیس بال مردم ما بیش از اغلب ما ترجیح می دهند به کار کردن.”

سیستم در محل

رستوران در کره جنوبی باز هستند اگر چه قدیم خوردن در خانه و مواد غذایی تحویل داده است. افرادی که در انجام سرمایه گذاری پوشیدن ماسک. او متوجه شده بیشتر ترافیک وابسته به وسايط نقلیه به احتمال زیاد به دلیل برخی شهروندان ترجیح می دهند برای جلوگیری از بسته بندی توده های حمل و نقل. فروشگاه های مواد غذایی به خوبی مواجه نگردند.

مقامات نگران هستند در مورد کاباره ها گرفتن کامل و یا بزرگسالان جوان از ازدحام, انجمن مراکز. اما بسیاری از مردم که در پشت تلاش برای حفظ این ویروس از گسترش.

“مردم هنوز هم راه رفتن سگ خود را به بیرون رفتن و گرفتن خود را ورزش” کیم گفت. “کارگران این شرکت گفته شده که آنها را به ماندن در خانه. آنها هنوز هم رفت و آمد به کار می کنند.”

کره جنوبی در پاسخ به کروناویروس می آید از درس های آموخته شده در برخورد با شیوع ویروس سارس در سال 2003 و MERS در سال 2015. زمانی که رمان coronavirus شروع به گسترش در این کشور تا به حال موجودی تست کیت و ارائه تست به صورت رایگان. مقامات راه اندازی درایو را از طریق ایستگاه های تست. و شهروندان حاضر کردم تست شده است.

“آنچه که باید انجام شود این است که ما یک پیام روزانه از هر تاج بیماران موجود در منطقه ما” کیم گفت. “آنها به شما اطلاعات در مورد جایی که آنها شده اند در سه روز گذشته چه پارک آنها در چه رستوران بودند. اگر شما فکر می کنم شما در همان رستوران, آن را تا به شما برای تماس و بگو: سلام من وجود دارد و همچنین در این روز ” و من باید در خانه بمانند و ببینید که چگونه احساس می کنم و اگر من مریض من نیاز به در تماس است.’ “

با روشنایی ضعیف تابیدن از امید

کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-in شنیده است از کشورهای دیگر در مورد رویکرد خود را.

“مردم واقعا نمی دانند که چگونه بد چیزی است تا زمانی که آنها در حال برخورد با آن” کیم گفت.

KBO تیم کار کرده اند و اجازه خواهد داشت به بازی تمرین بازی در برابر هر یک از دیگر, اما این احتمال وجود دارد برخی از بازی های اولیه برگزار خواهد شد در خالی استادیوم به عنوان یک احتیاط اضافی. مستقر در ایالات متحده بازیکنان به تازگی از احضار به گزارش تیم خود را. آنها تا به حال درجه حرارت خود را چک به عنوان به زودی به عنوان آنها deplaned و در حال حاضر تحت یک 14 روز در قرنطینه.

مدارس بسته شده اند و برای چند هفته اما در اوایل ماه آوریل.

روشن نیست اگر کیم اجازه خواهد داشت برای دیده بانی بازی زمانی که آنها آغاز خواهد شد. او باید صبر کنید برای MLB تصویب.

“بین المللی بچه ها همه زیر همان چتر ما” دوقلوها سراغ مدیر Sean Johnson گفت. “هیچ کس قرار است به انجام هر کاری با هر بازیکن تا اطلاع ثانوی.”

با این وجود بازگشت از بازی خواهد بود یک گام نسبت به حالت عادی در کره جنوبی و بیشتر می تواند خود را نشان می دهد رویکرد برای مقابله با این ویروس موثر بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im