دوقلوها پارچ فرناندو رومرو می تواند دست بهار آموزش

– دوقلوها righthander فرناندو رومرو است در بهار آموزش به دلیل آداب و رسوم مسئله به وجود آمد که به عنوان او تلاش برای ورود به ایالات متحده این باشگاه روز شنبه اعلام کرد.

“او هنوز هم در اینجا نیست و نمی توان به پیوستن به ما برای آینده قابل پیش بینی” دوقلوها مدیر Rocco Baldelli گفت شنبه. “من نمی توانم به شما تاریخ دقیق چون من نمی دانم وقتی که او در حال رفتن به از اینجا دریافت کنید.

“او در اینجا برای بهار آموزش و تبدیل به اطراف در آداب و رسوم.”

رومرو به اکنون می توانید اسناد و مدارک برای اخذ ویزا به این کشور وارد یک فرایند است که انتظار می رود برای چندین هفته طول بکشد. این باشگاه در حال آماده سازی برای این احتمال که رومرو خواهد بود بخشی از لیگ اردوگاه. شنبه شد و آخرین مهلت برای بازیکنان به گزارش مطابق با توافق دسته جمعی اما دوقلوها طرح نیست از اینرو در رومرو.

دوقلوها امیدوار بود رومرو خواهد نبرد برای اغل گاو یا حشم ، او سوار یک پرواز از سانتو دومینگو به آتلانتا در مدت کوتاهی قبل از کوزه و خشکشویی برنامه ریزی شده بود به گزارش Feb. 12, جایی که او برنامه ریزی شده به هیئت مدیره یک هواپیما به فورت مایرز. این زمانی است که رومرو زد به مشکلات در آداب و رسوم و فرستاده شده به خانه برگشت.

دوقلوها گفت: رومرو بود به اتهام یک جرم و جنایت است. او را از کار کردن گاهی اوقات در باشگاه آکادمی در بوکا چیکا در حالی که در انتظار تایید برای یک ویزای جدید. و او می تواند در مارس 7, زمانی که دوقلوها و ببر بازی در نمایشگاه بازی در جمهوری دومینیکن.

رومرو در شهرهای دوقلو در ماه ژانویه برای TwinsFest اما که تحت ویزای توریستی.

رومرو 3-4 با 5.17 عصر در 26 لیگ برتر بازی ها, بازی 11 به عنوان یک نویسنده. او موفق به کسب یک نقطه در اغل گاو یا حشم سال گذشته و صرف بیشتر از فصل در کلاس AAA روچستر. او بیش از مکانیک خود را در حالی که با بال و دوقلوها تشویق شدند در اواخر فصل تا.

او یک شانس برای برنده شدن در یک کار این اردوگاه به ویژه پس از دوقلوها معامله سخت-پرتاب righthander Brusdar Graterol به داجرز به عنوان بخشی از یک معامله برای righthander Kenta Maeda. اما رومرو تقریبا قطعا آغاز خواهد شد و این فصل در روچستر و باید برای به دست آوردن ارتقاء.

“این قطعا ناامید کننده نیست که او در اینجا در اردوگاه” Baldelli گفت. “او ساخته شده است برخی بسیار خوب تنظیم و ما در حال حاضر می دانید که چه نوع از توانایی او است. زمانی که او می شود در اینجا من به دنبال به جلو به تماشای او پرتاب. ما در حال رفتن به بهترین وضعیت است که ناقص است.

“امیدوارم او می آید به اردوگاه آماده برای رفتن و احساس خوب و ساختمان از آنچه که او انجام شده بود در پایان سال گذشته به خاطر او نگاه واقعا خوب است.”

مراسم

Baldelli ارائه دزدان دریایی مدیر Derek شلتون با یک علامت قبل از بازی روز شنبه. دوقلوها برداشت علامت یکشنبه گذشته در طول مدیران کل/مدیران رسانه های بعد در نورث پورت.

آن را نشانه ای از شلتون نام بود که به کمک رسانه ها پیدا کردن حق مدیران است. اما دوقلوها doctored شلتون را شامل عبارت: “لطفا خوش آمدید ‘بزرگ تیرانداز,’ درک شلتون به دزدان دریایی شهر.”

شلتون نمی هر گونه شوخی آماده برای Baldelli. در واقع شلتون رفت و راه دیگر داشتن موسیقی از Baldelli گروه های مورد علاقه Phish, بازی های برگزار شده در طول دوقلوها بخشی از تمرین پنبه حلاجی شده.

“من کمی نگران زمانی که ما به فورت مایرز آنچه که او را در واقع انجام” شلتون گفت. “من قطعا نمی خواهید به یک ظرف غذا با او. من خوب به او. من بازی Phish موسیقی در طول BP. من فکر می کنم زمانی که ما به پایین وجود دارد, او ممکن است ظروف سرباز یا مسافر با من کمی.”

در عرشه

دوقلوها بازگشت به هموند ورزشگاه در روز یکشنبه به بازی بازی های تورنتو. Righthander خوزه Berrios شروع خواهد شد برای دوقلوها در برابر Blue Jays lefthander آنتونی کی.

لا VELLE E. نیل III

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de