دوقلوها قسمت راه با فصل برگزاری

– دوقلوها ملاقات صبح روز شنبه در محل باشگاه وانجمن در هموند ورزشگاه — سپس راه جداگانه خود را رفت.

برخی از بازیکنان به رهبری برای شهرهای دوقلو دیگران به خود را در طول سال در خانه. چند باقی خواهد ماند در این منطقه است. برخی از آنها هنوز هم در تصمیم گیری به کجا بروید. واقعیت این است که آنها پراکندگی چیزی است که آنها در پایان فصل قبل از یک زمین انداخته است.

اما این چیزی است که دوقلوها و بقیه ورزش جهان آمده اند به مقابله با ملت معاملات با گسترش coronavirus و واقعیت های خشن آن را به ارمغان می آورد. رفتارها باید اصلاح شود. رویدادهای ورزشی لغو شده است. لیگ اصلی بیس بال تعطیل است حداقل دو هفته اول از فصل به طور منظم اما به نظر می رسد به احتمال زیاد بازی خواهد بود محو طولانی تر از آن است.

“من می گویند بر اساس آنچه که من جمع شدند و من لازم نیست که هر جزئیات از لیگ اصلی بیس بال در این, اما آن را احساس مانند آن را برای رفتن به یک کمی از زمان” گفت: Derek Falvey, دوقلو جمهور بیس بال عملیات “و در این مرحله من می خواهم انتظار برای راهنمایی بیشتر در مورد آن را در جایی در اطراف هنگامی که شما فقط گفت: در یک ماه.

“اما من نمی هر گونه جزئیات در مورد زمانی که بازگشت است. من پیش بینی نشده است و ما از بودن در اینجا در چند هفته آینده پس ما گفت: همه با در نظر گرفتن آن احساس می کند مانند آن را ممکن است زمان بیشتری است.”

دوقلوها بازیکنان دو هفته دور از مارس 26 فصل بازکن در اوکلند اما در حال حاضر نمی دانم زمانی که خود را در دفاع از خود آل مرکزی قهرمانی می تواند آغاز خواهد شد. این BombaSquad مبتنی شده.

Falvey که انجام یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران شنبه شب مطلع جزئی leaguers در شب جمعه که این امر می تواند بهترین برای آنها به خانه بروم. به طور همزمان است و از داشتن تماس های کنفرانس و برقراری ارتباط آنچه که او می تواند به بازیکنان و کادر مربیگری.

در چند روز آینده این CenturyLink مجموعه ورزشی خواهد بود به حدود 20 بازیکن — عمده و جزئی leaguers بسیاری از آنها از کشورهای خارجی و کارکنان که در منطقه زندگی می کنند.

دو ورودی اصلی به ballpark شنبه محافظت می شد ushers و افسران پلیس. بیس بال است که در مستند به دلیل COVID-19.

“کلمه ای که من می خواهم به استفاده از و احساس من فکر می کنم به طور کلی است که احتمالا کمی سورئال” Falvey گفت. “این بوده است بسیار منحصر به فرد برای همه در سراسر جهان, اما صحبت کردن به طور خاص در مورد محیط زیست در حال حاضر بسیاری از مردم با بسیاری از سوالات. خیلی بیشتر از پاسخ به سوالات من فکر می کنم واقعیت اینجا و بیشتر ما می تواند بحث های دسته جمعی و برقراری ارتباط با ما و بازیکنان ما مربیان, کارکنان, کارکنان پشتیبانی هر کسی که در اطراف پیچیده شده است و در اطراف ما گروه ما فقط می خواستم به جمعی قرار داده و ذهن همگان را در سهولت است که ما را به انجام آنچه که ما تصور می شد در بهترین مورد علاقه هر فرد و خانواده خود را.

“که اصلی بود.”

• • •

با صنعت سنگ به توقف بیشتر سوالات بوجود می آیند. چگونه باید بازیکنان خود به خود ؟ می توانید معاملات بود ساخته شده است ؟ چه خواهد شد تغییر برنامه نگاه مانند? در اینجا برخی از چیزهایی که در نظر بگیرید:

• بازیکنان خود را به کار و اقامت آماده است. وجود دارد به احتمال زیاد خواهد شد و دیگری کوتاه تر از اردوگاه های آموزشی, یک بار بیس بال بازگشت به عملیات. اما دوقلوها هنوز نمی دانیم که چه خواهد شد مانند نگاه.

دوقلوها بهار آموزش فهرستی نشسته در 57. برخی از nonroster دعوت در کمپ باید بند در قرارداد خود را که خداوند به آنان رایگان آژانس اگر آنها اضافه شده به فهرست توسط یک تاریخ خاص. که در انتظار نگه داشته به عنوان MLB و بازیکنان خود را’ انجمن بحث در مورد تنظیمات.

“من پیش بینی در آینده 24 تا 48 ساعت به آمده تا با برنامه های واقعی به عنوان به چه باید بکنید بعد در اطراف فهرستی از تصمیمات” Falvey گفت.

• برای برخی از بازیکنان با تاخیر به شروع فصل ارائه خواهد شد آنها بیشتر زمان خود را کامل بهبود از offseason جراحی.

بایرون Buxton است بیشتر قابل توجه است. ناوگان-footed مرکز صحرا نورد تا به حال چپ خود را labrum تعمیر در سپتامبر اما او نبود قفل به طور 100% توسط مارس 26. او فقط با آن مواجه تبادل زنده برای اولین بار سه شنبه — که به پایان رسید تا بودن را تنها زنده جلسه این هفته.

معلوم نبود اگر بود به اندازه کافی زمان در بهار برنامه های آموزشی برای او به اندازه کافی در خفاش ها به صورت بازکن به هر حال. و به خاطر همه چیزهایی که برای او اتفاق افتاده در سال های اخیر — تکان مغزی و میگرن و رگ به رگ شدن اشک — او را صدا مانند کسی که نمی خواهد به بازگشت به بازی تا زمانی که او 100%.

“من می خواهم به روز افتتاحیه, اما اگر وضعیت اینجا نیست آن را در اینجا” Buxton روز سه شنبه گفت. “نگه داشتن انجام آنچه من انجام می دهند نگه داشتن کار سخت و رفتن از وجود دارد.”

او شانس بهتری داشته باشد که در حال حاضر در.

Marwin Gonzalez او زانو راست تمیز کردن در offseason برای درمان آسیب او بیشتر فصل را با. او به نظر نمی رسد در بهار آموزش بازی تا مارس 3 به دلیل طرح دوقلوها او قرار داده است. حتی پس از آن او تا به حال تنها بازی دوم پایه به عنوان Baldelli نمی خواهم او را در بیرون از محیط در طول بهار آموزش و احتمالا باز هفته از این فصل است.

در حال حاضر گونزالس را هم به زانو خود را آماده برای خود وظیفه یک بار به بازی بازگشت. دارد خرید اینترنتی از Buxton و Gonzalez موارد است. جیک غار را شانس این تیم را افزایش دهد اگر Baldelli احساس می کند او نیاز به حفاظت در مورد Buxton شکسته شدن یا Gonzalez نمی تواند بازی خود. اگر نه دوقلوها می تواند نگه دارید Willians Astudillo به عنوان 26th مرد. سپس دوباره لیگ ممکن است اجازه می دهد تا تیم برای شروع فصل با بزرگتر فهرست اسامی دریافت به عنوان بسیاری از بازی ها در عنوان آنها می توانند.

• هر گونه تاخیر در شروع فصل را به تاخیر می اندازد مایکل Pineda اولین. جانباز righthander 39 بازی های باقی مانده خود را در 60-بازی تعلیق پس از آزمایش مثبت برای یک ماده ممنوع در ماه اوت گذشته. او می توانست عرضه مارس 10, ارائه شده وجود دارد آب و هوا مربوط به تعویق. خود را تعلیق نخواهد شد شمارش معکوس تا بازی از سر گرفته است.

• جانباز lefthander Rich Hill است که دوره نقاهت بعد از تعمیر اولیه جراحی — یک روش جایگزین برای درمان اولنار وثیقه رباط اشک — پرتاب از 120 فوت کن و امیدوار به گرفتن بر روی یک تپه در اوایل ماه آینده با احتمال شروع برای دوقلوها در ماه جولای. دوقلوها ممکن است فقط یک یا دو ماه به یک تجدید نظر برنامه زمانی که هیل می شود آماده شده است. دوقلوها می تواند از غذای موجود برای درصد بیشتری از این فصل است.

• • •

یک موضوع کمتر اهمیت داده می شود عظمت لحظه ای است که بازیکنان در سراسر لیگ که انگیزه بند در قرارداد خود را بر اساس حضور یا نوبت های تن به تن را از دست ندهید ضربه زدن به آنها را. جدید دوقلوها righthander Kenta Maeda یکی از بازیکنان بیشتر تحت تاثیر کوتاه, برنامه برای قرارداد خود را خواستار 3 میلیون دلار حقوق و دستمزد اما یکی دیگر از 10 میلیون دلار پاداش برای بازی آغاز شده و نوبت تن به تن. که همچنین انتظار می رود به یک موضوع بحث بین لیگ و اتحادیه.

به نظر می رسد مانند هفته پیش دوقلوها بودند فقط تصمیم گیری به دست کردن امضا به جای آمدن به تماس با طرفداران. زیادی رخ داده است از آن به عنوان جهان ورزش طول می کشد یک صندلی پشت به کشور و جهان نبرد یک بیماری همه گیر.

آن را دشوار است برای به دست آوردن چشم انداز از محل باشگاه وانجمن اما در روز شنبه مدیر, Rocco Baldelli در زمان به توییتر با چشم انداز.

“به همه کسانی که با تکیه بر حقایق و نظرات مطلع با تشکر از شما” Baldelli نوشت. “اگر چه ديدگاه ممکن است متفاوت باشد در دوره ما قدردانی از همه داخل بازی و خارج است که با توجه به خوب بودن دیگران را با دقت.

“با که در ذهن @دوقلوها را تشویق بازیکنان و کادر فنی برای بازگشت به صفحه اصلی. بیشتر در حال حاضر ملاحظه پراکنده با یک گروه کوچک باقی مانده در Ft مایرز و یک بازگشت به, Minn. ما را به ماندن هوشیار. به عنوان تغییر وضعیت خواهد شد تا راه ما آن را نزدیک.

“با تشکر از شما برای همه در درون سازمان ما برای رسیدگی به وضعیت آرامش مسئولانه و متفکرانه. بیس بال باز خواهد گشت — هنگامی که زمان مناسب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>