دوقلوها مدیر Rocco Baldelli نگه می دارد و یک گیره در هر دو بازی بیس بال, موزیک ویدئو

دوقلوها مدیر Rocco Baldelli نشسته بود بر روی نیمکت خود را در آپارتمان خود در مینیاپولیس. نامزدش Allie, خندید, به عنوان او شنیده ام یکی از پایان مکالمه و متوجه شدیم که او صحبت کردن در مورد خود را در لیگ آمریکا مدیر جایزه سال و یا خود را در صف اما گروه های مورد علاقه خود را.

“آره من از طرفداران بزرگ از آنچه انجام,” او گفت:. “من عاشق موسیقی و پیروی البته گروههای دیگر نیز هست و برخی از تاریخی گروههای بیش از حد. من می گویند که Phish است که به وضوح من رفتن به گروه.”

همه ما نیاز به موسیقی های بیشتری را در زندگی ما در حال حاضر بیشتر از همیشه و بیس بال بیش از هر ورزش دیگر همراه با نت موسیقی.

نقش موسیقی در clubhouses بیش از بلندگوها در پنبه حلاجی تمرین و قبل از بازی و هر بازیکن خود را انتخاب پیاده روی آهنگ. صرف زمان در اطراف دوقلوها برای چند روز یا چند دهه و شما باد تا صحبت کردن موسیقی است.

ران Gardenhire دوست, خنده دار, کشور, شعر و عقاب. پل Molitor زمان پس از بازی خود را حرفه ای به پایان رسید به دنبال بروس اسپرینگستین در سراسر اروپا است. تری Ryan زمان زیادی را صرف نشستن در bleachers تماشای تمرین پنبه حلاجی شده او می تواند نام هر آهنگ وافغان بیش از یک بلندگو در سه یادداشت.

مانند بسیاری از ما این روزها Baldelli است که کار از خانه به دنبال خوب سریال تلویزیونی و فیلم های مستند و با تکیه بر موسیقی به تسکین خود ذهن بی قرار.

موسیقی خود را انتخاب آشکار است. Phish است و در حال اجرا با نفوذ جم گروه led توسط گیتاریست و خواننده Trey Anastasio. Phish است مبتکر virtuosic و به اتخاذ بسیار علمی موسیقی عبارت بسیار خنک. آن را نیز یک گروه است که هرگز مراقبت برای شنا کردن در جریان اصلی.

Baldelli به دست آورده دوقلوها و مدیر جایزه سال در فصل اول خود را با نشان دادن ترکیبی از هوش و همدلی است. او را نیمکت یک بازیکن به صورت تحلیلی به دلایل و سپس نگه داشتن یک مکالمه طولانی با این بازیکن گفتن او چقدر او به معنی این تیم است.

برای توصیف 2019 دوقلوها به سادگی به عنوان یک 101-پیروزی تیم است برای پنهان چگونه بسیاری از چالش های آنها مواجه شده در طول راه. همانطور که از بهار گذشته بایرون Buxton و میگوئل سانو بودند تصور می شود حیاتی است. آنها زخم هزینه های بسیار از فصل مجروح شدند. همانطور که از اواخر ماه ژوئیه دوقلوها’ اغل گاو یا حشم یک فاجعه بود و در طول فصل Baldelli مجبور به تماس با ناشناخته شروع کوزه مانند Devin Smeltzer و سفت Dobnak به شروع بازی های بزرگ.

Baldelli موفق راه Phish پخش: با استفاده از هر تصور توجه داشته باشید که اغلب غیر قابل پیش بینی در الگوها و اغلب با یک لبخند.

“من گوش دادن به موسیقی در تمام طول روز هر روز و اغلب آن را Phish,” Baldelli گفت. “من گوش دادن به بسیاری از چیزهای دیگر. بسیاری از مرده سپاسگزار و Joe Russo تقریبا مرده و Bon Iver و Fleetwood Mac. موسیقی در حال پخش است که آیا من گرفتن یک دوش یا رانندگی به این زمینه است.

“Phish فوق العاده ماهر است. این فعل و انفعال ها و روابط است که آنها را در موسیقی فوق العاده است.”

Ballplayers عشق نوازندگان تقریبا به همان اندازه به عنوان نوازندگان عشق ballplayers. مهارت های مختلف چالش های مشابه: تست فرد خود را و توانایی های مشترک در مقابل خواستار مخاطبان در یک زمینه بسیار رقابتی است.

چه آنها مشترک است این است که سر و صدا از جمعیت.

“وجود دارد یک انرژی هنگامی که شما راه رفتن را به یک عرصه و یا یک رویداد ورزشی وجود دارد این است که سطح بالایی از پیش بینی” Baldelli گفت. “شما خوشحال می شود وجود دارد و بخشی از آن تجربه و آن را با هر کس دیگری. این یک رویداد جمعی. من فکر می کنم شباهت های گسترده هستند. و از هر فرصتی من را وادار به دیدن یک گروه است که من دوست دارم, من نمی گرامی داشتن آن است.”

Baldelli دیده است Phish “حدود 40 بار.” سگ خود را به نام “بووی Beauceron” پس از یک آهنگ Phish. او ملاقات کیبورد صفحه مک کانل و دوست Trey Kerr, گروه, ویدئو خدمه ارشد.

در طول فصل زمانی که موضوع بیس بال Baldelli دوستانه است اما مراقب باشید خود را آشکار هدف بودن به چیزی که می تواند یک بازیکن.

این هفته تحقق گفتگو خواهد مرکز موسیقی و سرگرمی, Baldelli آرام بود و خنده دار از جمله Allie در گفتگو و درخواست برای توصیه. دو نفر از آنها فقط به پایان رسید “بال غربی” و شد بزرگ طرفداران “The Wire.”

مانند هر فن بیس بال او اشتیاق دیک زمان در ballpark. “من از دست که در اطراف همه بچه های ما,” او گفت:. “ما در حال پیدا کردن راه هایی برای در تماس ماندن. بیشتر Allie و بویی و من در اینجا.

“ما برای دریافت مواد غذایی ما تنه زدن ما سعی می کنیم برای به دست آوردن کمی عرق رفتن و دور ماندن از بسیاری از تعامل انسان. من بسیار خوش شانس است زیرا Allie پخت و پز است من همه چیز شما احتمالا می توانید تصور کنید. علاوه بر این که ما فقط در تلاش برای پیدا کردن کاغذ توالت.”

Baldelli خواسته است که این ستون با Phish عبارت است.

“Bag it, برچسب, آن فروش آن را به قصاب در فروشگاه” او گفت:. “که یکی استفاده کنید.”

حتی Phish می تواند تولید یک earworm.

جیم Souhan پادکست شنیده می شود در TalkNorth.com. در توییتر: @SouhanStrib. [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>