– این Kenta Maeda دوقلوها شده اند در انتظار برای روز یکشنبه وارد شدند.

Maeda به دست آورد در ماه گذشته از داجرز مواجه 13 Red Sox hitters در شنبه تسلیم مجرد به, دو نفر از آنها را زده و هرگز اجازه یک دونده برای پیشبرد گذشته پایه اول. بوستون در نهایت بسیج برای 7-6 پیروزی در JetBlue اما آن چیزی برای تعدیل Maeda شور و شوق.

Videoتصویری (03:05): دوقلوها righthander Kenta Maeda می گوید چهار زمین باز یافته shutout عملکرد یکشنبه بود بهترین بهار و به خصوص پس از او اجازه نمی دهد یک خانه اجرا شود.

“این قطعا بهترین [شروع از بهار] و این واقعیت است که من انجام نمی دهد تا یک صفحه اصلی اجرای این زمان باعث می شود آن را حتی بهتر است.,” Maeda گفت: از طریق مترجم Daichi Sekizaka. “همه چیز از تحویل به زمینهای خود همه چیز کار می کرد در همگام. عالی بود کلی.”

کوتاه بیش از حد. Maeda مورد نیاز تنها 46 رزین به رکورد 12 outs — یک تضاد کامل بوستون lefthander مارتین پرز برگزار شد که هم تیمی های سابق خود بدون گل برای چهار نوبت اما نیاز 74 رزین به آن را انجام دهد.

“در آخرین تفرج من تن به تن بسیاری از رزین. من خوشحالم که من قادر به بود امروز کارآمد تر” Maeda گفت. “امیدوارم در آینده تفرج من سطح شیب دار بالا نوبت و شمارش زمین و پایان قوی است.”

دوقلوها اغل گاو یا حشم نیست, پایان بسیار قوی دوقلوها از دست داده و برای اولین بار از دوشنبه. با دوقلوها پیشرو 1-0 به لطف جیک غار RBI تک مت Wisler داد تا یک اجرا در سه بازدید در زمین باز یافته از کار و کری Gearrin تسلیم چهار اجرا بر روی چهار بازدید قرار دادن او گریپ فروت لیگ برتر عصر در 12.60. Wisler و Gearrin هم تیمی بودند با سیاتل در سال گذشته است.

فیل میلر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im