دوقلوها’ مزرعه استعداد فراهم می کند یک دلیل برای لبخند

دوقلوها یک جانباز تیم.

اما … چند تاسیس بازیکنان مورد نیاز را به سهولت راه خود را به بهار آموزش پس از دوره نقاهت بعد از آسیب بیش از offseason دادن مدیر Rocco Baldelli فرصتی برای ارزیابی چشم انداز بالا.

وجود دارد مقدار زیادی برای دیدن.

Baldelli تماشا ترور Larnach راه اندازی خانه اجرا می شود. او را دیدم الکس Kirilloff رسیدگی به سختی زمین مانند او تعلق دارد. او را دیدم رویس لوئیس نشان دادن ورزشکاری است که باعث می شود او را به یکی از چشم انداز بالا در بازی. او را دیدم رایان Jeffers نشان می دهد نشانه هایی که می آیند و گرفتن چند بازی در صورت نیاز در خرج کردن.

او را دیدم بهترین دوقلوها, مزرعه, سیستم, یک سیستم است که رتبه هفتم را در بازی با MLB.com و هشتم توسط بیس بال آمریکا است.

“آن را سرگرم کننده برای پرتاب بسیاری از ما واقعا خوب بازیکنان جوان وجود دارد و تماشای آنها را با هم بازی” Baldelli گفت. “آن را سرد به دیدن این بچه ها در خارج وجود دارد, و آن را سرگرم کننده بدون در نظر گرفتن.

“اما آن را سرگرم کننده هنگامی که شما واقعا به آنها مراجعه کنید به تیم و شما آنها را تماشا اجرا در سراسر در همان زمان و تماشای آنها را با یکدیگر تداخل می کنند.”

اردوگاه های آموزشی در فورت مایرز, Fla., به پایان رسید به طور ناگهانی به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. دو ماه تاخیر — حداقل — در محل است. زمانی که فصل رزومه دوقلوها جزئی سیستم لیگ خواهد بود پاشیده با پتانسیل ستاره های آینده.

از بازیکنان که ساخته استار تریبیون لیست بالا 10 دوقلوها چشم انداز پنج بود و از لیگ اردوگاه و دیگر — outfielder مت Wallner — آورده شد بیش از جزئی لیگ اردوگاه به عنوان یک بازیکن اضافی در سه بازی. و این گروه حمایت همه رتبه بندی با نشان دادن مهارت های است که لیگ باشگاه می تواند از بهره مند شوند در آینده نزدیک.

در اینجا دوقلوها’ top 10 چشم انداز:

1. رویس Lewis, اس اس 20

لوئیس’ 2019 فصل بود و تا حد زیادی یکی از او می خواهم را فراموش کرده ام. او آمار تنها .236 در 127 بازی بین کلاس فورت مایرز و کلاس AA Pensacola به عنوان او در برخورد با شکست است که او گفت: او را بیشتر مشخص می شود. شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 2017, MLB پیش نویس است که هنوز هم در نظر گرفته دوقلوها’ top چشم انداز و نهم به طور کلی توسط MLB.com. سال خود را به پایان رسید یک نکته مثبت به او ضربه .353 در 22 بازی در آریزونا سقوط لیگ شد و نام خود را با ارزش ترین بازیکن. او در ادامه به پیشرفت دفاعی که در آن او به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک shortstop از یک ورزشکار. خفاش خود را هنوز هم حمل مقدار زیادی از وعده او به عنوان ظهور دو خانه اجرا می شود در طول گریپ فروت لیگ برتر بازی کند. او به احتمال زیاد باز کردن فصل در پنساکولا اما می تواند در نهایت آن را در کلاس AAA روچستر است که می تواند لود شده با چشم انداز بالا تا پایان فصل است.

2. الکس Kirilloff از 22

Kirilloff بود آهسته سال گذشته توسط یک رگ به رگ مچ دست راست, اما او هنوز هم آمار .283 با نه homers و 43 RBI در 94 بازی. برخی از “چشم انداز داغ” بخار تلف شده است اما به راحتی می توان به دست آورد. وقتی پرسیده شد که در مورد مچ اولیه در اردوگاه Kirilloff گفت: “این ممکن است همیشه احساس همان.” اما Kirilloff نشان از نوسان ساخته شده است که او 15 به طور کلی انتخاب در سال 2016 و سپس بیرون رفت و ضربه .429 در بهار 10 آموزش بازی با دو صفحه اصلی اجرا می شود. او در مربع سخت رزین با سهولت و شبیه به یک بازیکن است که می تواند پر کردن در لیگ های بزرگ. او پیش نویس به عنوان یک outfielder اما بازی های برگزار شده است برخی در پایه اول. انعطاف پذیر بودن می تواند مفید باشد چرا که خفاش خود را حداقل در اردوگاه نگاه کرد آماده کمک به دوقلوها ، دوقلوها در بهار آموزش با توجه به ارسال Kirilloff به کلاس AAA روچستر برای شروع این فصل است.

3. ترور Larnach از 23

Larnach آمد از ایالت اورگان, جایی که او ساخته شده مخالف-زمینه صفحه اصلی اجرا می شود نگاه آسان است. اما او می دانست که او نیاز به انطباق بهتر به تبادل به عنوان یک حرفه ای کار کرده است و در کشیدن توپ بیشتر. او نشان داد که قدرت به تمام زمینه ها در اردوگاه رفتن 8-برای-24 در 13 بازی با سه خانه اجرا می شود و شش RBI. او آمار تنها 13 homers بین کلاس فورت مایرز و کلاس AA Pensacola فصل گذشته اما نمی شود فریب خورده وجود دارد مقدار زیادی از قدرت در خفاش خود را. مانند Kirilloff و برنت Rooker, Larnach یک گوشه outfielder که می تواند منجر به یک logjam پایین جاده اما این مشکل خوب اند. همراه با Kirilloff, Larnach شبیه او تعلق دارد در گریپ فروت, بازی های لیگ.

4. اردن Balazovic, RHP, 21

در حالی که دوقلوها مشغول به کار در هموند ورزشگاه Balazovic بود در minor league طرف به دنبال بهترین فرشهای چشم انداز در سازمان است. کانادا همچنان به رشد به خود 6-5 قاب و fastball علامت است تا اواسط-90s به رفتن با موبایل و کامپیوتر و در حال توسعه changeup. او fastball خوب زندگی به آن و یکی از دلایلی است که او را زده 129 مورد در 93 ⅔ نوبت. او در حال توسعه احساس خوبی برای تبادل و تکیه می کند یک زمین به دور قرار داده ممکن است. او را در موقعیت برای شروع فصل در کلاس AA Pensacola یا دریافت وجود دارد با midseason.

5. Jhoan Duran, RHP, 22

امیدوار کننده ترین از سه چشم انداز دوقلوها دریافت شده از آریزونا برای ادواردو Escobar در جولای 2018, Duran بلافاصله در زمان به دوقلوها’ آموزش و تن به تن راه خود را به کلاس AA Pensacola در اولین فصل کامل در این سازمان است. دومینیکن را fastball تاپ 95 مایل در هر ساعت او تصفیه شده خود را curveball او می اندازد و یک تقسیم انگشتی غرق شدن fastball به نام “splinker” که به او کمک کرد تا اعتصاب 136 مورد در 115 نوبت در سال 2019. او همچنین خود را به دست آورده ديپلم در Jan. 29.

6. رایان Jeffers, C, 22

دوقلوها دوست Jeffers’ خفاش بیرون آمدن از North Carolina-Wilmington و او پاره کردن آپالاچی لیگ در مدت کوتاهی پس از انتخاب شدن در دور دوم 2018 پیش نویس پنبه حلاجی شده .422 در الیزبتهتن. اما دوقلوها بسیار خوشحال شده اند با او چگونه توسعه یافته به عنوان یک شکارچی. در علاوه بر این به بازوی قوی او دارای مهارت های خوبی در پشت بشقاب و دست زدن به او از کوزه و خواستار بازی در حال بهبود است. آنها احساس آنها در قالب یک همه در اطراف چشم انداز که در شرایط عادی خواهد بود در اواخر فصل تا.

7. Blayne Enlow, RHP, 21

Enlow فقط یک جامد تبادل چشم انداز رفتن 8-7 با 3.82 دوران بین فورت مایرز و کلاس یک سرو رپیدز. او fastball باقی می ماند در پایین 90s او یک جامد curveball که قطره راست پایین و همچنین می اندازد خوب کشویی. به عنوان او حرکت می کند تا سیستم او را مجبور به ادامه بهبود فرمان او و با کیفیت از کسانی که زمین. و این احتمال وجود دارد او را به اضافه کردن یک زن و شوهر از مایل در ساعت به fastball. او تبادل با یک پیچ در راست خود مچ پا ناشی از یک تصادف رنج می برد در حالی که در مدرسه بالا است.

8. مت Wallner از 22

Wallner قطعا دارای قدرت است. او نشان داد آن را در مارس 6, زمانی که او به یک walkoff سه-اجرای هومر در یک 5-3 پیروزی بر خلیج تمپا. دوقلوها پیش نویس او را با 39 کلی انتخاب از جنوب می سی سی پی در سال گذشته اما Wallner نیز از دریاچه جنگل و بزرگ کردن دوقلوها فن. او می تواند ضربه به اندازه کافی است ؟ این سوال است. او یک جامد outfielder با یک بازوی قوی — او با استفاده از یک پارچ.

9. مت Canterino, RHP, 22

با برکت اواسط-90s fastball و تند و لغزنده Canterino رفت 1-1 با 1.14 عصر در هفت شروع می شود بین سواحل خلیج فارس لیگ و کلاس یک سرو رپیدز. او را زده 31 مورد در 25 نوبت برای خوب نسبت 10.8 نه هر نوبت. بله هفت شروع می شود نیست بسیاری از. چرا که Canterino که گرفته شده بود در دور دوم در سال گذشته تن به تن collegiately در برنج از کجا شروع کنید سخت کار می کرد. دوقلوها را گرفت و آن را آسان را با او در اول نرم افزار نجومی.

10. Keoni Cavaco ، 3B, 18

Cavaco شد دوقلوها’ در دور اول انتخاب کنید از یک سال پیش پس از اتمام قوی در طول سال آخر خود را در Eastlake بالا در چولا ویستا کالیفرنیا. اولین نرم افزار نجومی رفتن نیست به خوبی او مبارزه برخی از جراحات جزئی و آمار تنها .172 در 29 بازی در سواحل خلیج فارس لیگ. او قرار است به آمار اجرا و دفاع خوب دوقلوها به امید دیدن بیشتر در آینده است. Cavaco کلاسیک دبیرستان چشم انداز با تعداد زیادی از ابزار است که به زمان نیاز به توسعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر