دوقلوها برنج کار در هنر برش بازیکنان از اردوگاه

– خبر بد بود و لحظه ای بود پر. گفتن یک بازیکن بیس بال او را در تیم دیگر می تواند سبب بروز انواع واکنش ها و تاد Levine به خاطر یک جلسه با یک بازیکن او نمی خواهد فاش عطف به شدت احساسی است.

برای او.

“[پخش] تکیه بر نگاه من در چشم و گفت: “این خوب — ما در حال رفتن به از طریق این’ ” دوقلوها مدیر کل گفت. “ما سعی می کنیم همیشه به یاد داشته باشید که این انسان رفتن را از طریق یک تجربه منفی. من حدس می زنم گاهی اوقات ممکن است نشان می دهد احساسات بیشتری نسبت به بازیکن می کند.”

او یک رابطه جنسی خشن زن و شوهر از هفته آینده. هر روز در حال حاضر Levine, مدیر, Rocco Baldelli و رئیس جمهور از عملیات بیس بال درک Falvey آغاز خواهد شد روند بالابر دوقلوها’ 64-man کمپ تمرینی تیم به 26-مرد روز افتتاحیه فهرستی معنی سه نفر از هر پنج بازیکن در کمپ را دریافت شنود گذاشته روی شانه روزی به زودی و گفت: به پیاده روی پایین راهرو باریک به Baldelli ،

“بسیاری از اوقات شما در حال انتظار آن است. چند سال من شده است مانند ” چه در زمان شما ؟ من در حال حاضر بسته بندی شده’ ” شوخی مسکن تایلر Villalpando که تن به تن برای دوقلوها برای پنج فصل اما تنها یک بار در سال 2017, ساخته شده این تیم از بهار آموزش. “اما اگر شما در حال فکر کردن شما ممکن است را ساخته اند آن را و یا آن را به شما احتمالا انجام محاسبات ریاضی برای هفته بدانند که گزینه های سمت چپ و چگونه بسیاری از کوزه آنها نگه داشتن چیزهایی مانند آن. و سپس آن را به شما بازدید سخت است.”

به همین دلیل دوقلوها مانند بسیاری از تیم ها سعی کنید برای نرم کردن ضربه.

“هنگامی که شما که شما سعی می کنید به آن را انجام دهد با بیشترین دیپلماسی و ادب و ارتباط با بازیکن, دلیل این که شما در حال تغییر زندگی خود و نه برای مثبت است. دقیقه شما از دست دادن بینایی از شخصی که عنصر شما انجام این کار و همچنین شما باید” لوین گفت. “حتی در بهترین شرایط این deflating تجربه برای فرد دریافت اخبار است.”

با که در ذهن Falvey گفت: دوقلوها باید مجموعه ای از دستورالعمل ها برای کسانی که جدایی جلسات. آن را در خصوصی. اجازه دهید که معمولا دارای یک رابطه نزدیک صحبت می کنند و جلو دفتر اجرایی توضیح جزئیات. شفاف و صادقانه کاندید اما نه بلانت در مورد دلایل این تصمیم اما ارائه پیشنهادات و یا کمک کند. اجازه دهید بازیکنان سوال بپرسید و خود را می گویند اما تنها اگر آنها تمایل. نگه داشتن این جلسه کوتاه اما نه ناگهانی. و به دنبال یک یا دو روز بعد.

“بچه ها همیشه نمی خواهم به بحث حق دور است که من احترام بگذارند. اما من همیشه سعی کنید به متن روز بعد و بگو هی تعجب کنید که چگونه شما احساس اجازه دهید من می دانم اگر من می تواند کمک کند با هر چیزی’ ” گفت: Falvey که گاهی نشسته در برش جلسات در حالی که با سرخپوستان. “یک پیام است که من یاد گرفتم از [کلیولند مدیر Terry] Francona است, ‘اجازه ندهید این لحظه تعریف شما. آن را حرف آخر را در زندگی حرفه ای خود را.’ “

گاهی اوقات آن است که هر چند — و که باعث می شود روند سخت تر است. Falvey به یاد می آورد داشتن “یک توده در گلو من’ در هنگام ارائه اخبار همراه با آن مدیر پل Molitor به جانباز righthander Ryan Vogelsong در سال 2017.

“هنگامی که شما در حال نشستن در اتاق با او از شما آن را بدانید ممکن است این آخرین باری که او در یک مکالمه است که می خواهم. من را که به آرامی گفت:” Falvey اضافه کرد که Vogelsong در زمان این خبر بسیار حرفه ای. “است که یک مرد که تا به حال یک زندگی حرفه ای طولانی که تاسیس خود را. او یک چرخ بزرگ هم تیمی یک فرد بزرگ است. که یکی از سخت ترین قسمت کار است.”

بسیاری از بهار کاهش هر چند به سادگی ارسال بازیکنان در سراسر این مجموعه به جزئی لیگ اردوگاه و دوقلوها ارائه مقدار زیادی از تشویق: در اینجا چیزی است که شما را به خوبی و در اینجا چیزی است که شما نیاز به کار بر روی. در اینجا چگونه شما می توانید به این رشته در اینجا که در آن شما می تواند کمک کند.

مربیان تدوین گزارش برای minor league کارکنان در مورد هر بازیکن برنامه در کمپ به طوری که آنها می تواند یکپارچه مناسب در یک بار دریافت آنها را جزئی لیگ تکالیف.

“این همیشه سخت به هر کسی که اخبار آنها نمی خواهید به شنیدن. هیچ کس لذت بردن از آن است. اما با کمال تعجب شما را به یک مقدار زیادی از مثبت مکالمات خارج از آن بیش از حد” گفت: Baldelli که هرگز نشسته در برش جلسه دیگر از خود را به عنوان یک بازیکن تا زمانی که تبدیل شدن دوقلوها مدیر. “شما سعی می کنید به آنها خبر خوب به عنوان به خوبی به عنوان آن می تواند باشد. برخی از مشاوره. سعی کنید به آنها احساس خوبی در مورد آینده است.”

نه هر بازیکن احساس خوبی در مورد آن. “همیشه وجود دارد یک کمی تنش” Villalpando گفت: “حتی زمانی که شما انتظار آن را. این یک روز خوب.”

لوین گفت: در طول زمان خود را به عنوان یک رنجرز اجرایی او شاهد یک بازیکن رشد تا قهر او شروع به فریاد menacingly قبل از فوت کردن. یکی از دوقلوها بازیکن از دفتر مدیر یک زن و شوهر از سال پیش با برخی از کاغذ بازی های ارتوپدی آن انداخت و آن را در سراسر اتاق.

“اکثر بچه ها در حال حاضر اگر آنها انتظار آن آنها حیرت زده کرد” Falvey گفت. “بعضی از بچه ها سوال بپرسید اگر آنها می تواند چیزی را انجام داده اند متفاوت است. اگر آنها احساس می کنید مثل آنها خوب اردوگاه آنها ممکن است بیان برخی از نا امیدی است.”

اضافه شده Levine: “آنها رقبای آنها فکر می کنم بسیار از استعدادهای خود و آنها را موضوع مهم را با تصمیم گیری روند. آن اتفاق می افتد. من گرفته ام و موقعیت در مواردی که که خود نشست. آنها نیاز به یک فروم به مبلغ سرمایه گذاری هر گونه احساسات و من آن را شخصا نمی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im