شهرهای دوقلو می بیند و چشم انداز مثبت در فروش خانه های, اما لیست جدید تخفیف 15%

خریداران خانه در شهرهای دوقلو برداشت تا سرعت در ماه گذشته.

در ژانویه خریداران امضا 3,302 قراردادهای خرید کمی بیشتر از ماه گذشته و سال گذشته است. این چشم انداز مثبت در فعالیت های خرید در آمد که در لیست جدید کاهش یافت و نزدیک به 15% افزایش قیمت و قرار دادن خریداران در مسیر دیگر رقابتی بهار بازار با توجه به فروش ماهانه گزارش از منطقه مینیاپولیس ملکی و, St. Paul انجمن از Realtors.

“خریداران شد دوباره خراب با نرخ که هیچ کس انتظار می رود خواهد بود این پایین گفت:” لیندا راجرز رئیس جمهور از منطقه مینیاپولیس ملکی, در بیانیه ای. “که موجب فروش بیشتر فعالیت میکنیم اما هنوز هم گم شده موجودی قطعه است.”

بازار مسکن در شهرهای دوقلو شده است گل نشسته با کمبود خانه های مقرون به صرفه برای اولین بار خریداران کوچک سازی nesters خالی و خانواده های طبقه کارگر. در ماه گذشته عرضه خانه های با قیمت کمتر از 250.000 دلار کاهش یافت و بیش از 20 درصد در مقایسه با سال گذشته است. گزینه برای کسانی که مایل به پرداخت $250 ، 000 به $500.000 پایین تنها نیمی به همان اندازه است.

یک تعمیق عدم تعادل بین سطح ورود خریداران و فروشندگان ایجاد رقابت سختی و پیشنهادات متعدد برای اطلاعات بیشتر از لیست قیمت نیست غیر معمول است. به طور متوسط خانه در قیمت کمتر از $350,000 شد فرمانده نزدیک به 100 درصد از فروشنده درخواست قیمت. ماه گذشته متوسط قیمت تمام بسته شدن رز 4.2% ژانویه رکورد $270,000.

پایین ترین نرخ وام مسکن در حداقل یک نسل است سوخت رسانی و فروش و کمک به جبران قیمت های بالاتر. این هفته از 30 سال ثابت نرخ وام مسکن به طور متوسط 3.49% تقریبا کامل درصد کمتر از سال گذشته در این زمان با توجه به فردی مک. برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید یک خانه بودند تا 15 درصد% از یک سال پیش.

در شهرهای دوقلو فروشندگان ذکر شده 4,330 خواص 1.8 درصد کمتر از سال گذشته است. که ناشی از تعداد کل لیست به کاهش 14.9%. در زمان فروش سرعت وجود دارد تنها در خانه به اندازه کافی در بازار برای آخرین 1.5 ماه 16.7 درصد کاهش در مقایسه با سال گذشته است. بازار متعادل در نظر گرفته شده است که پنج تا شش ماه عرضه از خانه ها در بازار است.

به طور متوسط خانه ها به فروش می رسد فقط در 66 روز اندکی بیشتر از سال گذشته است.

بازار مسکن در شهرهای دوقلو نهفته آب و هوا به مراتب بیشتر از دیگر نقاط کشور با بهار بازار به طور معمول شروع فقط بعد از سوپر باول. بر اساس اخیر ShowingTime شاخص منطقه ای است که آهنگ خانه نمایش برای فردی, خواص, نشانه های اولیه نشان می دهد شلوغ بازار بهار از حد معمول در غرب میانه.

در سراسر مترو بسته شدن افزایش کمی در مقایسه با دسامبر و تا 5.4 درصد بیش از سال گذشته است. در سراسر کشور خرید و فروش خانه در ماه ژانویه افزایش یافته و نزدیک به 10 درصد در مقایسه با سال گذشته کاهش 1.3% از دسامبر تا ژانویه با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه توسط انجمن ملی از Realtors (NAR).

“سال خاموش است به یک جامد شروع و مترو منطقه جوامع هر کدام یک داستان منحصر به فرد بگویید که آن را می آید به مسکن در دسترس بودن و قیمت” گفت: Patrick روبل جمهور, St. Paul منطقه Association of Realtors.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de